Protřepávané těsto

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vali
1327 příspěvků 31.1.06 16:48
Protřepávané těsto
  • chtěla bych upozornit na pěkný časopis

Diana - RECEPTY Snadné a rychlé moučníky

PROTŘEPÁVANÉ TĚSTO

Obsahuje plno zajímavých námětů, krásně a jednoduše zdobené moučníky, za přijatelnou cenu 39.-

Reakce:
heja
312 příspěvků 6.2.06 23:46
...

Vali, tak jsem neodolala a časopis si koupila. Vypadá skutečně dobře, ale to protřepávání asi přece jen nahradím klasickým šleháním, nechci-li uklízet celou kuchyni, protože nemám žádnou skutečně vodotěsnou 3l mísu (nebo dokonce několik -viz recepty). Jsou tam ale móóc pěkné a zajímavé moučníky. Dík za doporučení.

Alec
84 příspěvků 12.2.06 16:49
Vali,

dnes jsem vyzkoušela recept na Muffiny se svařeným vínem z tohoto časopisu.Raději dvojitou dávku na plech.Chuťově jako řezy dobré,ale na tvar muffin bych si asi netroufla.
Už jsi něco zkoušela?

marmelada
1642 příspěvků 12.2.06 18:02
Medová koule

Já jsem si ten sešit taky koupila a hned jsem zkusila Medovou kouli plněnou nugátem. Dopadla nad očekávání dobře a sklidila jsem pochvalu. Ač vypadá náročně, byla příprava jednoduchá. Jen jsem také neprotřepávala, ale míchala. Recept jsem dala na Labužníka.

penda
4751 příspěvků 12.2.06 22:51
My dnes pekli bábovku...

já a můj syn Jája.....ta legrace, co u toho byla, stojí za to. A bohatě nám k tomu stačila nádoba o obsahu 2,75 l - obyčejný jídlonosič (jedno jeho „patro“) z umělé hmoty. Protože jsme pekli prakticky úplně jiný recept, než je v oné Dianě, hodím ho sem možná časem taky anebo aspoň do deníčku…pokud se povedou fotky. Zkusili jsme výsledný produkt nafotit obyčejným fotoaparátem, neb digi ještě Ježíšek nedones'…;o)))
Bábovka je moc dobrá, načechraná…a prakticky jsem těsto jen 4 minuty protřepávala při rytmu písniček z rádia Vysočina a za hurónského smíchu mého Járy ;o)))

Vali
1327 příspěvků 13.2.06 00:44
tak to mě těší...

jak protřepáváte, asi budu muset taky. děda už spí, Ananasové řezy od Jarky(a) budou snědené - mimochodem vynikající- a tak je záhodno jít něco protřepat. Vladko - to jsem ráda, že jídlonosič posloužil (ani nepotřebuješ Tuperware) dovedu si vás při tom protřepávání představit, škoda, že Ježíšek nepřinesl kameru. Ta doprovodná hudba je dobrý nápad.

Vali
1327 příspěvků 13.2.06 01:56
Alec
  • taky se musím pochlubit, že jsem zkoušela. Řezy „Zimní večer“, už se chladí a já pilně třu cukrovou polevu s malinovou dření. Zřejmě je měsíc v příhodném postavení, že se tak daří pečení, řezy vypadají nádherně, to protřepávání suché směsi asi dodá dostatek vzduchu, protože je to krásně nadýchané.
Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz