Tak sem to trochu zdrbal...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zuchla
40 příspěvků 23.01.06 23:45
Tak sem to trochu zdrbal...

Tady melo byt hledani Reznicke Kucharky a hledani receptu melo byt pod Hledanim receptu, Oh well, uz je pozde bycha honit a nikde nevidim „edit“, tak se nezlobte, ze sem to holt, jak se to rekne slusne: „pokazil“?

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 24.01.06 00:08
Nic se neděje,

Honzo, na začátku tápe každý…no bóže!!!

penda
4752 příspěvků 24.01.06 00:57
Honzo,

hodila jsem Tvůj dotaz do sekce Hledám recept a máš ode mne mail ve vnitřní poště (dostaneš se do ní po přihlášení a po kliknutí vpravo na nápis Můj labužník, tam už se pak zorientuješ lehce).
Já jdu spát, přeji hezké ráno a hezkou dobrou noc. ;o))

danda  24.01.06 17:51
Řeznická kuchařka - Josef Dušátko,

pokud je to ona, vydala ji v roce 89 Svépomoc, zašlu recepty oskenované. Jsou tu dva : Sekaná pečeně domácí a Sekaná řeznická. :-))

zuchla
40 příspěvků 25.01.06 01:37
...

Ty sem si okopiroval, ale neni to ono. Hledam tu kucharku si koupit, chci delat nejaky cesky uzeniny, uz mam toho americkyho presolenyho smejdu plny zuby. Ale porad diky za pomoc, ted jeste najit tu kucharku.
 Jan

penda
4752 příspěvků 25.01.06 06:52
Honzo,

kdybys nepohrdl Domácím uzenářem od Jozefa Ďuríka, mám dva výtisky, jsem ochotna Ti jeden věnovat.

danda  25.01.06 08:02
Honzo :-)

mohu ještě trochu pomoci -
Lad. a Jar. Steinhauserovi : Vaříme a udíme ( doma )
Lad. Steinhauser : Zapomenuté receptury masných výrobků
Juraj Lauko : Zakáĺačkové špeciality, ty mám 2×

zuchla
40 příspěvků 25.01.06 20:28
budu potrebovat pomoc na ty knihy

Tak sem zkusil vygooglovat ty knihy a nic. Tak sem sel pres Book search a naslo to nakou knihovnu, ale ne zadny antikvariat. Tu slovenskou myslim mam, musim se podivat pozdejc, stoji tam este furt stromecek, moje zena rika, ze sem ho postavil pozde, tak ho musim este chvilu nechat aby si ho uzila. To taky bude tim, ze to nezadavam s hackama a carkama a cely tim pocestovanim. Asi bude nejlepsi, kdybyste to nekde videli tak to koupit a ja vam poslu penize a nebo naky kucharky vocud, co by vas zajimalo. A Vladce, samo, ze mam zajem, ja uz nadelal ruznejch vyrobkun ne vsechny se vzdycky podarily, je tu taky problem s tucnym masem, vubec neexistuje, musite hledat pres etnicke prodejny atd. Pro bucek musim do Bethlehem, Pennsylvania, asi hodina a dvacet minut cesty a je tam Portorikanskej store, kde maj vorbovsky kybly :,-(la (ne moc dobryho musim rict, ale na peceni OK) a koupim celej bucek z 1/2 prasete. Sadlo na skvareni se vubec nedostane, kdyz nemate znamyho reznika, coz ted nemam a taky sehnat krev je dneska nemozny. Takze zadny jelitka a nebo prdelacka se nevedou.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz