chef gurman - davam mu sanci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Flower02
3 příspěvky 20.01.06 19:36
chef gurman - davam mu sanci

Precetla jsem mnoho reakci na tento casopis. Taky patrim mezi ty, co si chef gurmana koupili. A naopak od vetsiny reakci, tomuto casopisu hrozne fandim a davam sanci. Prijde mi, ze ma svezi nadech a pohled na dnesni svet gastronomie. Prijde mi spise jako zajimavy gastronomicky lifestyle. U hlavniho konkurenta Apetit, ktery je soucasti velkeho nadnarodniho nakladatelskeho gigantu to opravdu nema lehke. Apetit si rozhodne najde prizen u mnoha ctenaru i z toho duvodu, ze prevazna vetsina receptu je prevzata od jednoho z nejlepsich casopisu v Anglii BBC GOOD FOOD. Ovsem davam pravdu Rossovi, uroven Apetitu posledni dobou poklesla a prijde mi rozhozeny, zmateny a reklama z nej rovnez srsi.
U CHG se mi libi, ze se snazi postihnout celou skalu kucharinek a kucharu, od zacatecniku az po zkusene profesionaly. Skola vareni je vyborna, to co jsem se vse dozvedela o vajickach! Fakt dobry! V tomto casopisu se nejenm najdu recepty, ale prectu si tam spoustu zajimavych veci, ktere v Apetitu postradam.
Samozrejme nasla jsem taky pekne chybky a mensi kopance, ale z toho duvodu nezatracuji tento casopis, protoze je videt, ze cislo od cisla je lepsi a fakt se tam ta particka asi snazi. A vizualne jsou rozhodne lepsi, jsou zivejsi, barevnejsi a drzim jim palce.

Reklama

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz