Prosba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

penda
4752 příspěvků 28.06.06 14:56
Prosba

Prosím, mám prosbu na labužníky žijící v ČR či plánující projíždění Českou republikou. „Malej“ Jára bude v příštím školním roce potřebovat pohlednice z různých částí České republiky a já na stopro nebudu letošní prázdniny trávit ve více různých místech naší vlasti, maximálně budu v Praze, v Terezíně a v Bakově (;o))) ). A tak bych se ráda obrátila na labužníky, které by to neobtěžovalo, zda by mi nemohli z různých míst ČR (klidně i jen ze svého bydliště) poslat pohlednici. Ozvěte se mi přes soukromou poštu, poslala bych Vám adresu a domluvila se s Vámi na finančním či jiném vyrovnání. Zatím moc díky.

Reklama

Reklama

Reakce:

AbiesAlba
400 příspěvků 02.07.06 18:50
Ahoj Vladi,

a stačí poslat třeba 3 pohlednice v jedné obálce? Na pár míst se dostaneme, chtěla bych jen vědět, zda nemusí pohlednice obsahovat i razítko místní podací pošty.

penda
4752 příspěvků 02.07.06 21:20
Abí,

to víš, že nemusí…;o)) Klidně sbírej pohlednice a pošli je až posledního srpna. ;o)) Jsi hodná, moc děkuji. Vidíš, možná, že by se takhle daly sehnat i přes net, zkusím se mrknout na nějaké odkazy. Ještě jednou moc děkuji.

Jarka7
208 příspěvků 03.07.06 09:56
Nabízím pomoc

Vladko,
pokud chceš, mám po tchýni nějaké sbírky pohlednic. Pošli na moji adresu větší obálku s Tvojí adresou, najdu vše a pošlu. Vyhodit je můžeš vždycky. Nejsou popsané ani ofrankované. Chceš jen naši republiku?
Moji adresu znáš.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz