Prosba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
penda
4752 příspěvků 28.06.06 14:56
Prosba

Prosím, mám prosbu na labužníky žijící v ČR či plánující projíždění Českou republikou. „Malej“ Jára bude v příštím školním roce potřebovat pohlednice z různých částí České republiky a já na stopro nebudu letošní prázdniny trávit ve více různých místech naší vlasti, maximálně budu v Praze, v Terezíně a v Bakově (;o))) ). A tak bych se ráda obrátila na labužníky, které by to neobtěžovalo, zda by mi nemohli z různých míst ČR (klidně i jen ze svého bydliště) poslat pohlednici. Ozvěte se mi přes soukromou poštu, poslala bych Vám adresu a domluvila se s Vámi na finančním či jiném vyrovnání. Zatím moc díky.

Reakce:
AbiesAlba
400 příspěvků 02.07.06 18:50
Ahoj Vladi,

a stačí poslat třeba 3 pohlednice v jedné obálce? Na pár míst se dostaneme, chtěla bych jen vědět, zda nemusí pohlednice obsahovat i razítko místní podací pošty.

penda
4752 příspěvků 02.07.06 21:20
Abí,

to víš, že nemusí…;o)) Klidně sbírej pohlednice a pošli je až posledního srpna. ;o)) Jsi hodná, moc děkuji. Vidíš, možná, že by se takhle daly sehnat i přes net, zkusím se mrknout na nějaké odkazy. Ještě jednou moc děkuji.

Jarka7
208 příspěvků 03.07.06 09:56
Nabízím pomoc

Vladko,
pokud chceš, mám po tchýni nějaké sbírky pohlednic. Pošli na moji adresu větší obálku s Tvojí adresou, najdu vše a pošlu. Vyhodit je můžeš vždycky. Nejsou popsané ani ofrankované. Chceš jen naši republiku?
Moji adresu znáš.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz