Deníčky - Vladko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eja
3825 příspěvků 15.06.06 13:59
Deníčky - Vladko

prosím Tě, existuje způsob, jak se (jako například u receptů) dostat ke starším záznamům z deníčků? V " Nejživější deníčky" jsou teď zrovna jen příspěvky od Vali, kterých tam za hodinu přibylo snad 20, a já bych ráda věděla, jestli nepřispěl někdo předtím, třeba dnes ráno…

Reklama

Reklama

Reakce:

Vali
1326 příspěvků 15.06.06 14:41
Ejo

omlouvám se Ti, neudělala jsem to záměrně, obnov si svoje poslední příspěvky. Ráda bych kdyby to udělali i ostatní. Děkuji.

penda
4752 příspěvků 15.06.06 14:53
Ejí,

jde to jedině tak, že klikneš přímo na jméno jednotlivých labužníků. Pepíček neudělal stránkování, takže na jinou stránku nových deníčků se nedostaneš. A na Vali se nezlob, stane se to někdy každému, že omylem klikne opakovaně na publikování a deníček se zaktualizuje. A dnešní ráno tam byla nově Danda a já. A ze včerejška tuším že ještě pekařka. Krásný sluníčkový den! ;o)

Eja
3825 příspěvků 15.06.06 17:59
Jejda Vladko,

já jsem se vůbec nezlobila na Vali, já jsem si jen myslela že su blbá a neumím stránkování najít. Myslíš, že by to mohl Pepíček udělat ? Já se dívám vždycky nejdřív do deníčku, ale procházet všechny přispívající uživatele

penda
4752 příspěvků 15.06.06 22:01
Eji,

taky čučím nejdřív do deníčků…a pepíček, asi by to mohl udělat, ale kdy naposledy něco pro tento server udělal? Asi nemá čas, honí peníze a projekty, ze kterých nic nekouká, odkládá na neurčito…:o(

penda
4752 příspěvků 26.08.06 00:39
Aktualizace deníčku

Omlouvám se, ale pro nadbytek příspěvků v jednom tématu jsem byla nucena téma rozdělit na dvě, proto došlo k aktualizování mých starých příspěvků. ;o)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz