Pro Pampelisku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník eva
46 příspěvků 29.01.03 23:20
Pro Pampelisku

Mila Pampelisko, priznavm se ze jsem „opraskla“ tvuj uzasny recept na rohlicky, ale chybicka se vloudila. Trosku jsem tvuj recept pozmenila a umistila do kategorie pro alergiky, jenze jsem te tam chtela nechat jako puvodniho autora s podekovanim za bezva recept ,ale nak se mi to nezadarilo a tve jmeno je ted v kolonce autor a ja se nemuzu k receptu dostat abych ho opravila a pripsala co vypadlo. Prosim te udelej s tim neco, tedy konkretne tam prepis svoji prezdivku za me eva. Diky a omlouvam se i za to ze pisu tak pozde, recept jsem prepsala uz pred vanocemi a tobe jsem taky psala uz loni ale nak se to nezadarilo.
Zdravi eva

Reklama

Reklama

Reakce:

Pampeliska191
1075 příspěvků 30.01.03 07:56
Evo

Omlouvam se, ze jsem se uz neozvala hned po prvnim Tvem vzkazu. Byla jsem na dovolene v Cesku a potom jsem na to nejak zapomela. Co se tyka jmena autora, to ja nemuzu nijak zmenit. Jakmile odesles recept Ty, tak jedine Ty ho muzes opravit. Ale vis co Evo? Nechej recept tak jak je, mne to vubec nevadi, kdo je autor receptu, hlavne kdyz se Ti recept povedl a chutnal Ti. Mej se hezky a tesim se na dalsi Tve recepty. Ahoj

Labužník eva
46 příspěvků 30.01.03 21:38
Tak jo

a diky. Doufam ze se ti dovolena v Cechach vydarila / taky bych jela na vylet do Cech/.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz