Pepíčku...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
babi
6360 příspěvků 12.1.03 18:15
Pepíčku...

Ráda bych se zeptala tři otázky. Kolik asi Labužníků žije v cizině oproti v ČR (zajisté tím nemyslím přesný počet, jenom zhruba proporcionálně)? Co jsi doporučil Apoléně (předpokládám) pro komunikaci, má to něco společného s MSM Messenger ¨hotmail¨? A poslední, ale důležitá otázka, co se stalo s recepty v kategorii ¨bezmasá jídla¨? Děkuji Ti předem!

Zdraví Bábi.

Reakce:
pepicek
1309 příspěvků 13.1.03 00:45
Ahoj Babi

Ten dotaz na Labužníky v cizině je myslím docela zajímavý … když se podívám do statistik, tak je to možná tak čtvrtina až pětina krajánků … nejvíce je zastoupena Amerika s Kanadou (ty se slévají v jedno), potom máme Slovensko, které však lze považovat za domácí, dále pak Lucembursko (ahoj Pampeliško :), Švýcarsko, Německo, Dánsko, Švédsko, Nový Zéland, Austrálie, Irsko, Finsko, Rakousko, Holandsko, Polsko … koho jsem nejmenoval, ať se hlásí v ředitelně!

Apolenka měla problém s přihlašováním na Labužníka, to mluvila o místním fóru, tedy nikoliv MSM.

Recepty v kategorii bezmasá jídla jsou, ale jak tak koukám, tak se mi je za dva roky ještě nepodařilo vyvést na stránku hlavních kategorií … tak já to běžím opravit

babi
6360 příspěvků 13.1.03 20:09
Pepíčku...

mockrát děkuji za odpovědi. Ta statistika je víc jak zajímavá! Zaujalo mě snad nejvíc Švédsko, vzhledem k tomu, že tam mám nějaké ty konekce. Ale i jinak, kam se Čecháček nedostane.
Ahoj, Babi!

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz