Pro Bonu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

valina
31 příspěvků 27.11.08 20:47
Pro Bonu

Maňana mi opravdu odpověděl, podivuji se nad tvým souhlasem s jeho názorem, neboť o tobě se nedozvíme také celkem nic. Možná jenom neumím hledat na těchto stránkách a pak se tedy omlouvám.

Reakce:

bona
2416 příspěvků 27.11.08 21:29
Valino,

není tomu tak dávno, snad několik týdnů, kdy se moje profese stala částečným předmětem diskuze. Na pár lidí moje víceménně spontánní komentáře bohužel působily dojmem, že se chlubím tím, čím jsem, nebo se povyšuju. Tak jsem již nechtěla provokovat a jednoduše jsem detaily ze svého profilu vymazala. Svého času jsem vedla i deníček, měla jsem docela vyčerpávající sloupek ve svém profilu. Když jsem se zaregistrovala, domnívala jsem se, že vstupuji ve společenství lidí, kteří se stanou mými přáteli (a naopak - já jejich přítelkyní). Také tomu tak po jistý čas bylo. A mojí radostí je, že jsem tu skutečně několik dobrých přátel získala. Pak přišlo několik urážek (některé jsou již vysvětlené a smazané ) a mě nějak přestalo bavit tak důvěřivě odhalovat své soukromí.
Většina labužníků zná moji profesi, oblast zájmů, věk, jména a věk mých dětí, celé jméno i titul. To vše jsem v rámci diskuzí uvedla. Řada z nich zná i moji fyzickou podobu, ať už z osobního setkání nebo z fotek zde uveřejněných.
Kdokoli se mě zeptá soukromě, budu velmi otevřená. Ale tady - veřejně - už ne. Promiň. Bona

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz