Dando

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
valina
31 příspěvků 27.11.08 18:21
Dando

Na můj dotaz mi odpověděl Manana, trochu kriticky, že jsem se neidentifikovala při přihlášení. Já jsem o sobě nic nepsala proto, že jsem nemínila přispívat do diskuse, pouze jsem si ji ráda četla a také jsem podle Labužníka vařila. S Terrinkou mě to vytočilo, protože Terrinka chválí téměř každého a nikoli jen sebe.Tolik zášti a ironie jsem už nemohla vydržet. Napsala jsem dotaz a odpovědi jsou opět adresované hlavně Terrince. Valina

Reakce:
danda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.08 20:52
Valino :-)

na toto jediná odpověď - na pavlači se kdysi také jen jedovalo a konce to nebralo :-) Měj se hezky a užívej si labužníka, je tu nepřeberné množství receptů, i když hodně jich je podobných, hodně stejných, ale těm co rádi vaří, rádi se setkávají a všeobecně jsou spokojení, tak těm to vůbec nevadí :-) D.
Mananu mám velice ráda, ale teď s ním nemohu zcela souhlasit :-)

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 27.11.08 22:09
Dando,

ty Tvoje slova, by se měla vytesat do mramoru, aby se ta věta často četla. Je to totožný názor co mám já : že Labužník je pro ty, co rádi vaří, co jsou všeobecně spokojení a ostatní věci jim vůbec nevadí! Velmi trefné, výstižné a sedí to! Hezký večer! T.

anickav
2904 příspěvků 27.11.08 22:22
Terrinka,

môžem sa spýtať ktoré ostatné veci Vám vôbec nevadia? Ďakujem za odpoveď!

mrtvola
1394 příspěvků 27.11.08 23:04
Terrinko,

jestli myslíš vážně, to cos níže napsala, tak zrovna ty sem rozhodně nepatříš.

zlata
1200 příspěvků 28.11.08 01:10
aničkav, mrtvola ...

tak jsem nevydržela … mám Vás ráda, ď…

mrtvola
1394 příspěvků 28.11.08 10:11
Zlatuš,

my tě taky. Opravdu!

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz