Poraďte, prosím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník majda02
1 příspěvek 03.12.03 08:35
Poraďte, prosím

jak rychle a elegantně vyrobit mandlové plátky. Vím, že se někdy prodávají, ale já jsem je zatím v obchodě neobjevila. Krájím mandle nožem, ale je to zdlouhavé.
 Děkuji

Reklama

Reklama

Reakce:

Pampeliska191
1075 příspěvků 03.12.03 21:44
Ahoj Majdo

Zdravim moji rodiste- Zlin.
Jenom mimochodem ja se narodila ve Zline.
Majdo, ja videla u kamosky strouhadlo na cesnek a na tom se daji taky pry strouhat mandle. Zkus se zeptat na nejake podobne strouhadlo ve Zline. Moje sestra v Cesku ma tez nejake struhadlo na strouhani mandli, ale tusim, ze to ji nekdo delal. Ale je mi divne, ze by ve Zline nebyly strouhane lupinkove mandle? Nevim, ponevadz delsi dobu jsem z Ceska pryc. Ale kdyz jsem ve Zline prochazela obchody, tak se mi zdalo, ze jsou dobre zasobene.
Snad Ti nekdo poradi lepe.
Mej se moc hezky Majdo a pozdravuj Zlin

Mamut
147 příspěvků 04.12.03 06:09
Mandľové lupienky

U nas na Slovensku sa mandľové lupienky dajú kúpiť stopercentne vždy v Metre, čo je myslím v Čechách Makro. Inak v hypermarketoch občas, ale spoľahnúť sa na to nedá. Akurát že v Metre sú len veľké balenia (asi trištvrte kila).

2malasisi2
51 příspěvků 30.01.08 10:08
Mandlové plátky

V zásilkovém obchodě Orion prodávají takový jednoduchý malý krouháček,který nalupínkuje mandle .Má několik přídavných strouhátek také na jemné krájení sýrů nebo ořechů.Stojí asi 150,–Kč.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz