spravna mouka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Cathy02
2 příspěvky 15.11.03 00:03
spravna mouka

Nevim, kam bych presne zaradila tenhle prispevek, ale myslim, ze se zde docela hodi. Uz nejak dobu ziji v Americe a posledni dobou zacinam i vice varit. Chybi mi ceska kuchyne a docela zvladam uvarit vse az na knedliky. Proto bych se chtela zeptat, jestli neni nekdo nahodou ve stejny situaci jako ja. Nemuzu najit hrubou mouku. Poradi mi nekdo?

Reklama

Reklama

Reakce:

Pampeliska191
1075 příspěvků 15.11.03 08:29
Hruba mouka

Cathy, sama uz nevim presne ve kterem prispevku jsme o hrube mouce mluvili, ale vim ze jsme se o teto mouce v Labuzniku zminovali. Pokusim se Ti to strucne zopakovat.
Pokud zijes v Americe, tak hledej mouku tzv. VONDRA.
Je to hruba mouka v 1/2 kg bledemodrych krabickach - asi 20 cm vysokych. Jsou to krabicky podobneho tvaru, jako se prodava v Americe sul. Mozna nekdo z Labuzniku, kteri tuto mouku kupuji Ti poskytnou podrobnejsi informace. Taky muzes zkusit vyhledat nejakou napr. polskou pekarnu nebo prodejnu, ve ktere se taky obcas dala koupit hruba mouka. Verim, ze se Ti urcite tuto hrubou mouku podari sehnat. Preji hezky vikend

Labužník Cathy02
2 příspěvky 21.11.03 23:02

Pampelisko moc ti dekuji za radu. Mouku jsem nasla, koupila, ale neni to ono. Da se s tim varit, ale prece jen to neni hruba mouka. Rekla bych spise, ze je to polohruba. Ale co se da delat. Jinak dekuji.

jana2_02
49 příspěvků 22.11.03 02:50
hledej WONDRA

kupuji ji ve WALMARTu, ale ponekud drazsi ji prodava i Albertsons.V pro­dejnach zdrave vyzivy napr, WILD OATS /se spelingem si nejsem jista/ se prodava mnoho druhu mouky primo se zasobniku. I zde se da najit uzitecna hrube mleta mouka - semolina. Do houskovych knedliku se nehodi, ale do bramborovych velice dobre nahradi krupici a krupicova kase je z ni taky dobra.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz