Mexická kuchyně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jenofefa
1315 příspěvků 30.10.03 04:48
Mexická kuchyně

Mám prosbu, zda by některý znalec mexické kuchyně, která je v poslední době velmi preferovaná, nemohl napsat stručný úvod do jejích tajů a zákonitostí. Ráda bych vyplnila velkou mezeru ve svých znalostech. Děkuji.

Reklama

Reklama

Reakce:

otaznik
43 příspěvků 30.10.03 04:53
Připojuji se k prosbě

pár receptů jsem si přečetla a fascinují mě všechny ty tortily a přiznám se, že z toho mám trošišku zmatek. V každém případě jsou to samé mńamky

Labužník cinda02
4 příspěvky 13.11.03 13:14
kuchařka

Nedávno jsem si koupila kuchařku Mexická kuchyně, má formát A4 a obsahuje ty nejznámější jídla krok po kroku a všechna jsou vyfocená. Stojí asi 99 korun a je brožovaná.

Jenofefa
1315 příspěvků 02.01.04 18:00
Mexická kuchyně - kuchařky

Pod vánočním stromečkem jsem našla i několik kuchařek do své sbírky, dvě z nich jsou opravdu názorným úvodem do tajů mexické kuchyně:
Ilustrovaná encyklopedie „Mexická kuchyně“, praktická příručka krok za krokem, autor Jane Miltonová, nakladatelství Svojtka&Co., velikost cca A5, červený přebal, brožovaná, cena 299,–- Kč - všechny pojmy jsou vysvětleny, doplněno podrobnými fotografiemi.
„Mexická kuchyně“, tradiční recepty na pikantní exotické pokrmy, vydavatelství REBO productions, velikost cca A 4, žlutobéžový přebal, brožovaná, cena cca 69,–- Kč, obsahuje cca 44 receptů doplněných fotografiemi.
První z výše uvedených kuchařek obsahuje vyčerpávající popisy a informace i předpisy, druhá obsahuje předpisy.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz