Pomalý hrnec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Wolfg
583 příspěvků 13.04.10 12:35
Pomalý hrnec

Jsem od přírody lenoch. Občas se musím přesvědčit, zda nemám jen tři prsty. Proto bych rád zkusil PH. Vím, že tohle téma už tu je. Před časem jsem pročetl všechny příspěvky a došel k rozhodnutí. Beru! Jen nevím jaký a kde se nalézá v současné době. Na můj dotaz, kroutí obchodníci hlavičkou. Pomozte nezasvěcenému, prosím
P.S. možnost odloženého startu uvítám

Reklama

Reklama

Reakce:

bedla  13.04.10 13:54
pomalý hrnec

http://www.labuznik.com/…m_posts2.php?…,

na těchto stránkách je odkaz od viktorka 11.

Záleží pro kolik lidiček v tom budeš vařit, mám koupený ten menší a vystačí nám. Šťastnou ruku … zdravím.

iva  13.04.10 22:47
pomalý hrnec

mám Rival 3,5 litru (už se nevyrábí) a stačí pro 5 dospělých porcí. Někdy i pro 6.
Jen ta celá (nenaporcovaná) kačena mi tam nevleze.
Každému radím, aby si změřil objem hrnce nebo kastrolu, v kterém nejvíce vaří. Pomalé hrnce prodávané v ČR jsou většinou ovály, musí se s tím proto počítat, pokud se do něj má vejít velký kus masa.

klaaarka
222 příspěvků 14.04.10 17:27
Wolfg,

já mám tento model a jsem opravdu spokojená. Byl to dárek, ale myslím, že objednaný byl přes tenhle e-shop . Mám ho zatím tedy teprve asi měsíc, ale už při vybalování se mi podařilo mu urazit knoflík od pokličky (úchyt) a v Bionaire mi bez problémů doobjednali a dodali novou pokličku. Bohužel odložený start NEMÁ.

iva  14.04.10 21:15
odložený start

pokud má pomalý hrnec manuální ovládání (přepínač jen na stupně vaření - 1.,2. a udržování tepla), lze odložený start nastavit pomocí časovací zásuvky. Digitálně ovládaný hrnec nastavuje i dobu vaření a odpočítává hned.

marmelada
1643 příspěvků 22.04.10 08:27
Wolfgu

Mám ten, co klaarka a nemůžu si vynachválit i díky tomu, že se v nádobě dá vařit i na plotýnce a zapékat v troubě. V tom eshopu, u kterého má klaaarka odkaz na hrnec jsem si také bez problémů přiobjednávala poklici, kterou jsme rozbili.
Napiš, co sis vybral a jak se s ním sžíváš.
 http://www.bionaire.cz/…/scvi600.htm

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz