Formičky na suflé

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
moki
16 příspěvků 25.03.10 22:23
Formičky na suflé

Prosím o radu, kde se dají koupit formičky na suflé? Ty, co jsem našla, stojí docela dost, tak kdyby náhodou někdo věděl o cenově dostupných, budu rádá za tip. Děkuji Moki

Reakce:
esmeralda
4813 příspěvků 27.03.10 21:16
Soufflé - Moki

Soufflé jsem nikdy nedělala. Zeptala jsem se ale Google čím by se daly typické ramekins nahradit.
Někdo doporučoval půlky paprik (na slané) nebo vydlabané půlky pomerančů (na sladké).
Vypadá to jako dobrý nápad, ale zda to bude fungovat v praxi nevím.
Doporučovala bych před premiérou udělat generálku.

Jestli se rozhodneš přeci jen zakoupit keramické mističky (já je kupuji v sekáči za pár šupů) můžeš je později použít i na jiné věci jako je třeba creme brulee, creme caramel atd…
Já je používám na různé dipy nebo zbytky čehokoliv (přikryté potravinářskou fólií) do ledničky.

moki
16 příspěvků 31.03.10 23:05
...

Děkuji Esmeraldo za tip-jen znám sekáče jen s oblečením…Ale určitě se zkusím pozeptat. Našla jsem nějaké formičky v Makru-byly porcelánové, ale nikde nebylo psáno, zda jsou vhodné na zapékání, tak předpokládám, že asi ne…ale moc děkuji.

esmeralda
4813 příspěvků 01.04.10 02:01
Formičky - Moki,

jestli jsou porcelánové tak v nich můžeš i péct.
Porcelán se vypaluje při teplotě cca 900 - 1500°C.
Jakýkoliv porcelán by měl vydržet teplotu každé domácí trouby.

sim
293 příspěvků 09.04.10 01:42
...

ahoj
www.fialapraha.cz - odtial su moje. Praha - Smichov - profi cukrarsky obchod.

ale nebal by som sa normalnych hrncekov na caj alebo tych z Makra. ved zacni s jednym a potom kup dalsie.

sufle zdar!

Daiquiri
15 příspěvků 15.04.10 15:38
...
Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz