pomalý hrnec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
preclik
39 příspěvků 27.02.07 08:45
pomalý hrnec

Našla jsem spoustu receptů , které se připravují v pomalém hrnci. Asi jsem zaspala sto let, ale já fakt nevím, jak vypadá tak vůbec. Může mi někdo oněm říci víc? Vím, že tohle téma je o receptech, ale nevěděla jsem, kam by to patřilo, tak to píšu sem..

Reakce:
HelcaK
960 příspěvků 27.02.07 09:10
Už tu byla

spousta diskusí, např. tady TARGET = _new

oldsoft
682 příspěvků 28.02.07 10:48
Jak si najít informace
  1. jdi na nějaký vyhledávač, třeba Seznam.cz .
  2. zadej „pomalý hrnec“ - včetně uvozovek.
  3. hned první odkaz obsahuje popis i obrázek.

Zá:,–(ní výhoda tohoto postupu je, že nemusíš čekat na odpověď od někoho, ale informaci si zjistíš během půlminuty

Labužník jandule02
1089 příspěvků 01.03.07 06:30
...

Inspirována Labužníky objednala jsem si ho k Vánocům. Ježíšek vyslyšel mé prosby a dodal.
Jedná se o elektrické zařízení svého druhu, tj. kovový hřející hrnec, v němž je vložena keramická nádoba a obyčejná skleněná poklice. Cena je různá, já jsem dostala hrnec 6,5 l zn. RIVAL za 3.200,– Kč. No a zkušenosti? Není to špatné, ale čekala jsem od toho více. Všechno má trochu chuť jako z konzervy. Možná, že to spoří čas a vyrábí perfektně měkké maso, ale ta téměř neznatelná podchuť mi přeci jen trochu vadí. Ale pokud si chceme opravdu pochutnat, tak vaříme podle starých dobrých postupů.

buraci
1136 příspěvků 01.03.07 07:23
Jako rimsky hrnec

V podstate to funguje podobne jako rimsky hrnec a recepty pro pomaly hrnec se daji vyuzit i pro rimak. Ale rimak je podstatne levnejsi.

preclik
39 příspěvků 01.03.07 08:16
...

díky jandule to je přesně to, co jsem o tom hrnci chtěla vědět, olina - preclik

zlata
1200 příspěvků 10.03.07 22:14
pomalý hrnec

S chutí je to tak, že jídlo je měkké a záleží jak dochutíš. Osvědčí se, když potřebuješ něco někde zařídit atd. Mně se Vyplatí, když je nás doma víc např. …přijedou děti, vnoučata a mám malý sporák

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz