Podzimní sraz labužníků, Beskydy, Hotel Rajská bouda, Malenovice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.09 14:54
Podzimní sraz labužníků, Beskydy, Hotel Rajská bouda, Malenovice

Hotel Rajská bouda se nachází v centru rekreační oblasti Beskydy na úpatí Lysé hory. Příjezd možný po silnici E7 do Frýdku-Místku, odtud směr Frýdlant nad Ostravicí a Malenovice, případně ze silnice E85 v Rožnově odbočit na Frenštát pod Radhoštěm, Frýdlant nad Ostravicí a Malenovice. Nejbližší vlaková stanice je Frýdlant nad Ostravicí (3,5 km), nejbližší autobusová zastávka je přímo u hotelu. Hotel disponuje vlastním parkovištěm o kapacitě 50 míst.

Vybavení:
kapacita 67 ubytovacích míst (1, 2, 4 a 5-lůžkové pokoje s vlastní sprchou a WC)

konferenční sál 150 míst s bowlingem a vlastním výčepem i WC

uvnitř k dispozici gril na sele
venkovní posezení 100 míst
nekuřácká jídelna 56 míst
bezbariérový přístup

Datum konání: 2. - 4.10.2009

Cena za 1 noc se snídaní: 460.- Kč

S Milošem (gmp) a karmínkem jsme zvažovali, že bychom se všichni kolektivně složili na krkovici a ugrilovali ji na místě.

Pro zpestření pobytu Miloš navrhuje, že všichni s váhou pod 100 kg se povinně vypraví na výplaz na Lysou horu.

Přihlášky s počtem zúčastněných osob a psů včetně požadavku na x-lůžkový pokoj prosím sem do diskuze. Předem upozorňuji, že jednolůžáky jsou jen dva a protože vím po předchozích zkušenostech své, jsou již oba obsazené jistými labužníky!

Příjemný a ničím nerušený pobyt přeje všem přihlášeným cestovní kancelář „Maxim Turbulens Lab Boys“ ve složení Mánek, gmp a karmínek!!!

Reklama

Reklama

Reakce:

gmp
1603 příspěvků 22.07.09 15:07
Na Lysou

Vzdálenost na vrchol Lysé hory je cca 700 m

Lysá hora (1323 m n. m.)[1] je nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd. Leží na rozhraní obcí Krásná, Malenovice, Ostravice a Staré Hamry. Na holém (lysém) vrcholu, se nachází charakteristický vysílač, meteorologická stanice a několik horských chat.

gmp
1603 příspěvků 22.07.09 15:19
přihláška Andrzej

Andrzej + 1

gmp
1603 příspěvků 22.07.09 15:21
gmp

gmp + 3

anickav
2904 příspěvků 22.07.09 15:34
Ja sa hlásim

s manželom Jánom, teda jedenkrát dvojlôžková izba.
Mám dotaz: Nie je to preklep s tým výstupom na Lysú horu? Podľa mňa všetci s váhou NAD 100 kg sa majú povinne vydať na spomínanú horu…

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.09 15:53
Aničko,

není to překlep. To mají na rozhýbání jako bonus za to, že jsou líní se pořádně najíst!

pekarka
410 příspěvků 22.07.09 15:58
nemůžu tam chybět

Já se samozdřejmě hlásím taky. Jo Miloši, já na lysou nejdu. Patřím sice do té váhové kategorie, ale moc by sem se zadýchala

gmp
1603 příspěvků 22.07.09 16:05
pověsti

Pověsti

Podle pověsti se na Lysé hoře slétaly čarodějnice z celého Slezska a k smrti utancovaly každého zabloudilce, který se připletl k jejich rejům.[2]

Alice_G
505 příspěvků 22.07.09 16:25
Mánku, piš si:

Alice_G a blanca.xy - dvoulůžák nebo čtyřlůžák, podle toho, budou-li tam i muso a iva (a pokud to s námi zase vydrží).

Alice_G
505 příspěvků 22.07.09 16:44
Ještě dotaz:

kromě grilování krkovičky na místě (to asi závisí i na počtu přihlášených, už vás s mirem a karmínkem vidím, jak grilujete pro 60 lidí ) - bude se tam vařit? Nebo to bude jako v Písku?
 AG

Miska12
108 příspěvků 22.07.09 16:44
ŠUTRY.

Souhlasím.Mám ale jednu podmínku.Vůdce na Lysou bude dělát GMP a každý povinně ponese jeden šutr jako poděkovaní za dobrý nápad.Potom je všichni svorně shodime do ůdoli na Milošovu chalupu.

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.09 16:49
Alčo,

gril je dělaný na celé čuně, takže se prostě napíchne naložená krkovice a sama se bude na elektřinou poháněném roštu otáčet, jen se tu a tam potře. Pak se bude krájet nebo okrajovat, podle potřeby a chutí.

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.09 16:51
Jo, ještě...

Mám sice jejich jídelák, ale ten se přece do října může změnit. Pokud ale chcete, já ho naskenuju a dám do deníčku. Tam ho případně můžu opravit.

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.09 16:58
Mánku, Alice, Blanko a muso

už si začínám na své spolubydlící zvykat, což o to.

Jenže jestli už budu aklimatizovaná… Můj pán a vládce si zas naordinoval výlet, tentokrát za velkou louži a přeci ho nenechám dvě noci v rezervaci nějakým Indiánkám napospas Musím jet s ním a dohlídnout, aby se neztratil.

A na Lysou horu se hlásím, byť nesplňuji váhový limit, ale to si přeci nenechám ujít. Obzvláště, když budu rozhýbaná z národních parků té Emeriky (aspoň doufám).

P.S. je cestovní kancelář „Maxim Turbulens Lab Boys“ pojištěna i proti mravnímu úpadku?

Miska12
108 příspěvků 22.07.09 19:01
Odpověď.

Ano.I proti mravním ůpadkum.

penda
4752 příspěvků 22.07.09 21:11
Užijte si to...

určitě nepřijedeme, nemáme čas, počkáme si na sraz někde v bližším okolí.

zlata
1200 příspěvků 22.07.09 22:47
...

Zdravím všechny labužníky a přeju vám krásný pobyt na srazu. Jen mám malý dotaz nešlo by zase pro změnu uspořádat nějaký sraz v Čechách.

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.09 07:01
Zlato,

příští sraz se přesune do českých luhů a hájů. Tak přísahám!!!

pekarka
410 příspěvků 23.07.09 08:14
Mánku

Tak ten jídelní lístek naskenuj a dej do deníčku. Celkem ráda bych se koukla, co mají dobrého, případně i trochu zaslintala. No jo, to co v Ostravě už si neobjednám, páč toho bylo moc

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.09 09:48
Jídelák je tady:

Jídelní lístek Rajské boudy

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.09 14:49
Upřesnění, odpověď na dotaz!

Konzumace NENÍ povinná, jen možná!

Labužník housenka02
609 příspěvků 23.07.09 21:37
ahoj manku,

… tak já se tedy taky hlásím a jak jsem ti už jednou slíbila, přijedu ikdybych se měla připlazit s kapačkou v zádech…

svato
1416 příspěvků 24.07.09 07:48
opäť sa hlásime

ak by náhodou boli izby trojky, bolo by to ideálne, zloženie ako obyčajne

johnmirow
74 příspěvků 24.07.09 10:49
dalsie dva kusy

zo Slovenska sa hlasia :), poprosili by sme dvojku izbu, Miro & Mata

andina
13 příspěvků 24.07.09 11:44
Milý Mánku a všetci labužníci

Posledný zraz labužníkov som bohužial nemohla absolvovať zo zdravotných dôvodov, tak som vám aspoň potichu závidela spolu s mojím zlatým a vtedy tiež chorým mužíčkom Ciernikom. O to viac sa tešíme na skoré repete v Beskydách a sama sebe som sľúbila,že sa budem poctivo prejedať aj za minulý zjazd. Týmto sa úplne oficiálne a s úsmevom na perách prihlasujem aj s mojím mužíčkom. Som zvedavá, čo ma tento raz naučí Mánek pitvať, cha cha. Andina

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.09 10:30
Předběžná účast na srazu

Zatím eviduji tyto zájemce o účast na srazu:

Mánek - 2
gmp - 4
Andrzej - 2
karmínek - 1
AničkaV - 2
pekařka - 1
AliceG - 1
Blancaxy - 1
muso - 1
iva - 1
Svato - 3
possum - 1
housenka - 1
Terezka - 1+2
Johnmirow - 2
miska12 - 2
nero - 3
jinjorka - 2
Andina - 2
Danda - 3

Jestli dobře počítám, tak je to prozatím 38 človjeků.

Psů jsem zatím napočítal 5, aby se necítili dotčeni, že se s nimi nepočítá.

Ještě jsou volné 2 pokoje, takže pokud jste se ještě nepřihlásili, máte příležitost.

Andino, tentokrát se naučíme pitvat slepé střevo, jo? Tak nějaké dovez!!!

ewa
600 příspěvků 14.08.09 11:51
Mánku,

zatím to vypadá, že bych se mohla zúčastnit taky. Každopádně bych chtěla. Buď tak hodný a někam mě tam vmáčkni.(1 osoba) ewa

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.09 07:30
Ewi,

stalo se!

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.09 14:17
Doprava z Prahy

Dávám na úvahu pro všechny, kteří pojedou vlakem přes Prahu, zda by nebylo dobré jet z Prahy společně na skupinové jízdné. Jsem ochotna to v Praze na Hlaváku vyřídit, ale jen do 11.9. Pak už budu mít zcela jiné starosti a od 15.9. do konce září jsem úplně mimo.

Alis
2617 příspěvků 17.08.09 23:34
Jestli ještě stíhám...

přihlašuji sebe a Zdeňka :-)

Alis

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.09 06:44
Alis,

stíháš v pohodě! Už jsi zapsaná.

Alis
2617 příspěvků 20.08.09 00:12
Děkujeme...

oba dva, milý Mánku Už se moc těšíme

Pěkný den všem

Alis a Zdeněk

Nero
297 příspěvků 15.09.09 14:53
Moc nás to mrzí,

ale okolnosti se spikly proti nám a znemožnily nám zúčastnit se podzimního srazu. Věříme ale, že nám zachováte přízeň a že se uvidíme zase na srazu jarním. Moc vám všem přejeme, aby se vaše setkání vydařilo, i když víme, že je to přání zbytečné, protože ono by se jistě vydařilo i bez něj.

Nero a Jinjorka

Alis
2617 příspěvků 15.09.09 15:56
Nero a Jinjorko,

tak to mě tedy taky mrzí, zatracené okolnosti

Alis

svato
1416 příspěvků 15.09.09 19:43
Nero,

si podrazák, na koho budem vrčať? Pozdravuje Flynn.

anickav
2904 příspěvků 15.09.09 19:59
A ja

som to tam minulý týždeň bola obhliadnuť…je tam fakt nádherne…(Niekto sa už teší na výstup…)

Sylvie
2302 příspěvků 17.09.09 16:35
Těšíme se

Přijedeme taky. Sice na otočku, ale přijedeme. Asi i s babičkou. Tak jsem jí to minule vylíčili…

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.09 05:41
POZOR!!! ZMĚNA!!!

Přátelé, vzhledem k faktu že se nám odhlásilo tolik lidí, jsme přikročili k rázným změnám v pořadu Podzimního setkání Lab - Malenovice
Zá:,–(ní změnou je ubytování. Nebudeme ubytováni v hotelu Rajská bouda, ale na chatě Rosa (je nejen na kolejích!!! ), která je od hotelu Rajská bouda vzdálena cca 200 m. Prostě odbočíte k Rajské, nezabočíte na parkoviště, ale pojedete po cestě kousek dál. Změnou je, že celý areál budeme mít jen pro sebe:

http://www.chatarosa.com/

chata je vybavena kompletní kuchyní s osmi sporáky, el. trouby, nádobí. Velká společenská místnost, venkovní sezení s ohništěm terasa. Pod chatou teče říčka Satina, přístup k satinským vodopádům, kam se chodím koupat, stálá teplota vody zaručena.
Hřiby rostou hned za chatou. A že rostou, dokumentuji v deníčku fotkou hub, které mi zaslal Milošův pes Mates!!!

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.09 05:46
Ještě upozornění k teplotě říčky Satiny!!!

Jak píše Miloš, stálá teplota vody -30°C je zaručena, proto pro koupání chtivé je povinné toto vybavení: Sekyrka na prosekání ledu, lopata na vybírání ker a vyhřívaný neopren!!!

Mato-Kika
2 příspěvky 27.09.09 20:04
Aj my, aj my!!!

Máte ešte 1 voľnú dvojposteľovú izbu?? Sme nováčikovia a veľmi radi by sme sa pridali =0)))

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz