pizzawest dip

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jindra.majer
4 příspěvky 29.01.05 02:57
pizzawest dip

ahoj vsem, mam dotaz. v pizzawest v praze prodavaji kureci kridla a k nim jakousi omacku snad z Nivy, … Snazil jsem se ji napodobit, ale proste se mi to nedari. Nezda se mi ze by slo o klasickou nivu, a vubec si nedovedu predstavit co vic za suroviny v tom muze byt.. Nedokazete mi nekdo poradit ? :) diky jindra

Reakce:

babi
6360 příspěvků 29.01.05 12:59
...

Jindro, já sice v udané restauraci nebyla, ale přidala jsem pro Tebe omáčku, která by mohla být ta o které mluvíš. Chceš-li, podívej se ZDE

Pěkný víkend Ti přeje Babi!

jindra.majer
4 příspěvky 29.01.05 22:39
recept

ahoj, taky to neni spatny, ale neni to ono :) v te omacce vubec neni pepr ani kysana smetana… alespon to v tom vubec neni citit.. Je to jakoby tam byl nejaky nivy ktera neni slana a nema prakticky zadnou chut ale ma chut jakoby zraleho syra a mirny zapach (neco jako syrecek) a je kolem toho nejaka hmota neco jako smetana zakysana ale pritom to neni zakysana smetana… at kombinuju jak kombinuju nemuzu to vyrobit, a pizzawest nic neprozradi :-( JM

ejin
24 příspěvků 30.01.05 00:44
sýrová omáčka

Jindro, dělala jsem podobnou omáčku podle receptu z manana.cz a docela se mi to povedlo, tam si pak vlastně můžeš přidat co chceš podle své chuti. Ať se ti to povede :-)

Eleeen
1127 příspěvků 31.01.05 11:09
...

Připomíná mi to jednu „omáčku“, kterou jsem kdysi jedla. Rozhodně se nepoužívá niva, ale jiný sýr s modrou plísní CréMonté, možná by šel použít i Fourme d´Ambert (nevím, zda to mám dobře napsané) a jako druhá složka byl zvláštní, sladký smetanový jogurt, hustý (asi jako řecký jogurt). Sýr se pouze nastrouhal (někdy byl mazlavý a šlo to hůř) a smíchal se smetanovým jogurtem. Ona v jednoduchosti je mnohdy ta pravá krása, že?
CréMonté mívá i tu „syrečkovou“ vůni, jak popisuješ.
Nevím, zda Ti pomůžu, snad ano.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz