Pivo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jantar
170 příspěvků 26.06.04 20:12
Pivo

Nemáte náhodou někdo recept jak uvařit pivo.
viděl jsem ho před půl rokem na jedné německé televizi byl to dost podrobný návod — včetně danového hlášení…
ale ted ho nemůžu najít…

a kdysi muj známý dělal obal na pixlu se sušenou směsí…
neviděl to někdo??
 dík

Reakce:

penda
4752 příspěvků 26.06.04 21:41
jantare...

tady je jedno pivko …a příště zkus kliknout na vyhledávání a zadat slůvko pivo…nebudu tady věčně, abych Ti mohla pořád odpovídat… :-))…přeji krásný sobotní večer…a ještě hezčí neděli…

jantar
170 příspěvků 27.06.04 10:01
to penda

děkuji
ale chtěl jsem uvařit skutečné pivo
tj.j slad chmel. atd…

penda
4752 příspěvků 27.06.04 10:37
OK jantárku...

mrknu se do svých zdrojů..a ozvu se znovu…ale dnes až později..neboť bych měla zítra odevzdat hotový webdesign pro jednu firmu a nějak mám jen kostru…takže budu dnes zavalena prací…přeji Ti odpočinkovou a slunečnou neděli…u mě nehrozí ani jedno ani druhé…

jantar
170 příspěvků 27.06.04 12:40
o.k.

až bude čas…
ted mám starosti s třešněma a ribízem.....

penda
4752 příspěvků 27.06.04 15:58
uhm...

nejlépe obojí zamrazit..nej­jednodušší způsob…

jantar
170 příspěvků 27.06.04 22:58
zamrazit. ale

zamrazit. ale …
vinečko z ribízu…
a
takhle kompot z třešní co mi má drahá polovička nesní… ..

penda
4752 příspěvků 27.06.04 23:04
aha...

kompot doporučuji vylepšit tak že se třešně vypeckují a do každé půlky pe pecce se vloží čtvrtina vlašského ořechu..je to strašně pracné, ale výsledek stojí za to…tak vínečko?…a co třešňovice..nic?…:-))

penda
4752 příspěvků 27.06.04 23:07
omlouvám se za překlep...

pe=po ........ :-))

penda
4752 příspěvků 27.06.04 23:37
kdo hledá...

ten najde … na zdraví!

Bunter
457 příspěvků 29.06.04 00:12
...

Jantar jestli máš opravdu seriozní zájem o vaření domácího piva tak mi ťukni na ICQ (je na Labužníku) a já tě navedu správným směrem

jantar
170 příspěvků 27.07.04 16:49
tak jsem našel

VÚPS je výrobcem a dodavatelem mladinového koncentrátu pro výrobu piva. Jeho výroba je chráněna patentem.

Mladinový koncentrát je speciálně zahuštěná ochmelená sladina. Je vyráběna v pastovité a práškové konzistenci.

Výrobu piva z mladinového koncentrátu je možno realizovat jak v podmínkách domácí výroby, tak v podmínkách minipivovaru a průmyslových pivovarů. Pro domácí výrobu piva je ke každému malospotřebitel­skému balení koncentrátu připraven podrobný návod pro výrobu a kultura lyofilizovaných kvasnic. Pro výrobu piva v minipivovarech a průmyslových pivovarech VÚPS zajišťuje komplexní technicky a technologicky servis. Tento se týká spolupráce při výstavbě nových technologických celků, spolupráce při rekonstrukci a uvedeni technologie do provozu, včetně dodávek speciálně koncentrovaných kvasnic (lisovaná forma, přeprava v chlazených obalech letecky do celého světa). Lze vyrobit libovolný typ piva.

jantar
170 příspěvků 19.03.05 13:12
hurá

v lysé na výstavě zemědělec jsem našel pána a ten propagoval tam tohle: http://www.domacimikropivovary.cz/ :::::
Ať už je to pivo ve styluněmeckého Bavarian (bavorského), známého Pilsner, nebo ve stylu irského tmavého piva Stout. V každém případě to budete Vy, mistři sládci, kteří v konečné fázi ovlivní kvalitu, množství alkoholu i chuť oblíbeného moku. Jde o velice jednoduchý výrobní proces, který je podrobně popsán v instruktážní příručce, která je součástí soupravy domácího pivovaru. :::::::

jantar
170 příspěvků 24.03.05 21:33
další úspěch

http://www.pratelepiva.cz/…-si-pivo.php
a

kde koupit v pivovarském domě v Praze
je to Výzkumný ústav pivovarský a sladařský
se sídlem v Praze
roh žitné a Štěpánské
HEROLD HOME BREW KIT,
cena 105Kč
maj jak plechovku - tekuté i pytlik - suchá směs

• hodný pán vám k tomu dá návod a kasinky.
 Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz