Tvarohové sladké koláče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

suzanka
161 příspěvků 25.06.04 10:14
Tvarohové sladké koláče

Ahoj, chtěla bych poradit nějaký super recept na tvarohové koláče-zákusky apod., zkoušela jsem TVAROŽNÍK a koláč podle I.Bartošové. Oba jsou super dobrota, ale potřebuji změnu. Korpus musí být spíš tenký a nejlépe se spoustou tvarohu aby to bylo šťavnatý . Máte nekdo něco na tento způsob ?

Reakce:

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.04 10:16
A proč si to nenajdeš....

Suzanko na Labužníku sama??
Stačí do vyhledavače zadat třeba: tvaroh koláč, řez a nebo jiné suroviny, které to zcela jistě musí obsahovat aapod…
A budeš mít nepřeberně možností, aniž to bude někdo hledat za tebe. Když zadáš TVAROH KOLÁČ, dostaneš třeba 16 tipů. Pak změň na TVAROH ŘEZ CUKR a máš jich 28!
Není to žádný zázrak, stačí se jen trošku snažit a namáhat. (je to ovšem námaha??)A kdybys opravdu, ale opravdu nic nenašla, (ale tomu věřit nelze) Labužníci ti jistě poradí. A třeba právě najdeš něco úplně skvělého, co by tě jinak nenapadlo.
Co ty na to?

penda
4752 příspěvků 25.06.04 13:07
protože...

mám kolem sebe pár lidí, kterým PC vůbec nic neříká, vím, že i tento popis, co napsala glama je někdy pro někoho nadlidským výkonem… a tak Ti, suzanko trošku pomůžu:

tvarohové koláče
tvarohové bábovky
tvarohové dorty
tvarohové záviny
tvarohové buchty
tvarohové dezerty
tvarožníky
tvarohové řezy
tvarohové knedlíky
tvarohový beránek
tvarohové cukroví

suzanka
161 příspěvků 25.06.04 14:11
...

Ahoj ještě jednou, děkuji za rady. Recepty jsem již před tím prohledala ale měla jsem pocit že to není úplně to pravé „tvarohové“ co hledám … tak jsem třeba myslela že nějaký labužník vytáhne nějaký svůj tajný nejoblíbenější re­cept

Pampeliska191
1075 příspěvků 25.06.04 23:51
Suzanko

Koukni se na tento recept: Cokoladovo-tvarohovy strouhany kolac.
Prave jsem ho dneska pekla a je skutecne vynikajici. Testo je velmi tenoucke, strouhane a tvarohu je tam hodne. Zitra poslu k receptu i obrazky. Pokud mas rada silnejsi vrstvu tvarohu, tak Ti bude jiste chutnat. O pokus to stoji. Preji hezky vikend

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz