Pepíčku, čas

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Manana
1515 příspěvků 01.05.05 23:15
Pepíčku, čas

na Labužníku je asi o 2 až 3 minuty pozadu oproti času ze světových středisek, na která lze PC napojit. Já vím, že je to okrajová drobnost, ale zase tak perfektní stránka by si zasloužila přesnou časovou identifikaci vložení příspěvků a zpráv.
Já používám Dimension 4 a doufám, že nemají špatný čas.
Ale take it easy, mañana,
 zdraví

Reklama

Reklama

Reakce:

pepicek
1309 příspěvků 02.05.05 13:12
Manano

tyhle dvě tři minuty rozdílu jsou podle mě naprosto v toleranci, já jsem rád že to ukazuje správně v řádu hodin, protože v tomhle serveru (hardware) utíká čas o nějakých 15 minut za rok a přeřizování může nadělat víc škody než užitku. To se mi potvrdilo v neděli, kdy jsem změnou času právě tady položil celý tento server, který právě generoval statistiky návštěvnosti

Ale jinak máme zbrusu nový stroj se zbrusu novým systémem a kromě Labužníka jsou na něm už jen další dvě domény, takže by to mělo být stabilní a zároveň rychlé

Ivo
1045 příspěvků 02.05.05 17:31
Pepíčku...

…a prosím Tě, čas na chatu, šel by také opravit?

Dík, Ivo.

Manana
1515 příspěvků 02.05.05 20:13
pepíčku

jasně, dobré fungování serveru má přednost před nějakou tou minutou, dík za odpověď.

Labužník Sarka
433 příspěvků 06.05.05 01:55
Pepicku,

nekdy neni rozdil jen par minut, ale i treba hodin. Dnes v 22:51 jsem cetla prispevek od Snehurky a byl tam cas 23:52. Vse bylo dnes 5.5.05. Čus

Manana
1515 příspěvků 06.05.05 02:39
pepíčku

dnes 5.5. jsem vložil příspěvek do rubriky ..od píky ve 23:35 a objevil se tam jako vložený 6.5. někdy po druhé hodině, to už je tři hodiny rozdíl. Mě to neirituje, ale Labužník by si zasloužil lepší čas. Až budeš mít čas!
 Uts

pepicek
1309 příspěvků 06.05.05 03:28
všem

server je nestabilní a nikdo neví proč padá, s každým restartem bych musel seřizovat čas … prostě se smiřte s tím, že ten čas jde teď šejdrem …

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz