pokud tohle ctete, tak jste na novem serveru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pepicek
1309 příspěvků 29.04.05 14:15
pokud tohle ctete, tak jste na novem serveru

a pokud ne, tak se asi zase nevyspim … pomalu se z toho stava zvyk

Reklama

Reklama

Reakce:

pepicek
1309 příspěvků 29.04.05 15:03
omlouvam se všem, kdo se registrovali v posledních hodinách

bohužel se budete muset zaregistrovat ještě jednou, protože Labužník právě prodělal poměrně náročný přesun na nový stroj … díky za pochopení

pepicek
1309 příspěvků 29.04.05 15:07
dnešek asi bude trošku zmatečný

protože se jednotlivé subdomény nepropagují stejně, takže se Vám může stát, že při přechodu mezi sekcí Můj Labužník a Labužník procházíte ze starého serveru do nvého a naopak. Bohužel se to nedá ovlivnit a tak budete muset omluvit občasné nepochopitelné změny a nebo přijďte později, až se to u:,–(í …

kltko  29.04.05 16:27
aha,

tak preto zmizla debata o údení pstruhov!

kltko  29.04.05 17:58
mozilla, explorer...

Pepíčku,
cez mnou obvykle používaný prehliadač mozilla mi nejako nechcelo vstúpiť do denníčku. Je to len súčasný problém, alebo pokiaľ tam chcem vliezť, musím prejsť do explorera?

nemám rád bilagejca, cez jeho produkt sa vždy stroj zasviní spústou spyware

Alu
147 příspěvků 29.04.05 21:17
Mozilla

Kltko, já také používám Mozillu a žádné problémy se vstupem do Mého labužníka nemám, zřejmě šlo jen o chvilkový problém při přesunu na nový server.

1irena
593 příspěvků 29.04.05 22:01
Alu

taky mám mozillu a dokonce jsem viděla odpoledne psa KLTKO a teď tam není! A když kliknu na kltkův nick, tak mám chybu

1irena
593 příspěvků 29.04.05 22:05
Alu

zjišťuji, že je to úplně jedno, na čí nick kliknu. Pořád tam mám chybu a na stránku onoho uživatele mě to nehodí.

penda
4752 příspěvků 29.04.05 22:15
holky,

mně zase chybí nové recepty, co tam ještě dopoledne byly i s komentářema a další komentáře nevidím ani u spousty jiných receptů a čas hapruje a dost…

pepicek
1309 příspěvků 29.04.05 22:40
problémy na můj labužník jsou snad vyřešeny

recepty a diskuze z průběhu dne sem přenesu dodatečně, bohužel byla díky nerovnoměrné propagaci polovina lidí na starém serveru a polovina na novém, takže ač na stejné stránce byl vlastně každý úplně někde jinde

Bali
1254 příspěvků 29.04.05 22:51
Penda,

recepty tam mozna nejsou , ale ty tve trapne komentare tam zustaly!! Jen tak dal pokracuj , at znechutis jeste vic labuzniku. Ono ti to asi dela dobre na dusi, ze??

penda
4752 příspěvků 29.04.05 22:57
pepíčku,

ale jedno plus jsem zaregistrovala…už mi funguje notifikace, která byla před tím nefunkční…

Ivo
1045 příspěvků 30.04.05 12:59
Nějaký ten problém...

…nám vznikl s časem a nechodí mi mailem upozornění na nové příspěvky, které mám označené. Nevím, jak je to s vnitřní poštou.

pepicek
1309 příspěvků 30.04.05 14:02
tak už jsme tu snad všichni

ještě před půl hodinou se nějaký poslední louda poflakoval na starém serveru, ale teď už je snad taky tady

Ivo:

• ty příspěvky ti možná nechodí, protože sis je označil včera a ještě se nezkopírovaly do zdejší databáze. Naopak by odsud měla chodit pošta všem, i těm kterým dodneška nechodila, neboť se nacházíme na nové IP adrese a tudíž jsme se vymanili z područí spam filterů (alespoň na nějaký čas, než nás zase nějaký dobrážek označí za spammery :))
  • čas jdu seřídit teď

penda
4752 příspěvků 30.04.05 14:22
pepíčku,

nevím, jak to myslíš přesně s těmi spammery, ale mně ta hláška o došlé poště již chodí teď do spamu ;-)

pepicek
1309 příspěvků 30.04.05 14:43
pendo

teď ale aspoň přijde do toho spamboxu, to záleží na tom, jak si to nastavíš ty. Předtím neprošla skrz spam filtry vůbec.

Ivo
1045 příspěvků 30.04.05 16:09
Pepíčku...

…nechci být urputný, ale opravdu mi nechodí hlášky o novém příspěvku či nové zprávě. A ještě využiji tvou přítomnost pro dotaz, zda v nové verzi Labu umožníš podobným způsobem sledovat diskuzi u Receptů a Článků (a odkdy)? Mi by to přišlo jako příjemný komfort. Dík.

penda
4752 příspěvků 30.04.05 16:56
ahaaa

díky, pepíčku, tak proto to ke mně nedolezlo vůbec ani na serveru jsem to neměla..to obeznámení o došlé poště..oki, teď už si to tam nastavím a bude to v cajku…

pepicek
1309 příspěvků 30.04.05 17:08
Ivo

mě to chodilo předtím a chodí i nyní, Pendě to nechodilo a teď chodí, přeci není možný, to by v tom byl čert, aby ti to nechodilo … schválně jsem si dal sledovat tuhle diskuzi a jestli mi něco přijde …

pepicek
1309 příspěvků 30.04.05 17:10
Ivo

a přišlo mi to … podívej se do Můj Labužník, jestli máš tu diskuzi stále sledovanou.

A to zasílání emailů pokud někdo odpoví na můj příspěvek funguje jenom pokud byl tvůj příspěvek prvotní, tzv. startér … tam by taky mohlo být jádro pudla …

Ivo
1045 příspěvků 30.04.05 17:59
Pepíčku...

…tak teď jsem z toho kružítko. V minulosti jsem sledoval diskuzi kolem asi 25 příspěvků (čili zapnutá ikonka v záhlaví diskuzního příspěvku a příspěvek uvedený ve Sledované diskuzi) a v pohodě mi do mé mailové schránky chodily hlášky „Novy prispevek ve sledovanem tematu diskuzniho fora na serveru Labuznik.com“. Stejným způsobem se to dělo u soukromých zpráv. Nyní mi tyto hlášky nechodí. Své vlastní příspěvky jsem ještě nesledoval, takže neznám souvislosti, ale na danou situaci to zřejmě nebude mít vliv. Teď jsem si ale všiml, že v tomto okně („Odpověď na příspěvek“) pod smajlíkama je zatržítko pro zasílání e-mailů, pokud někdo odpoví na můj příspěvek. To jsem ale nikdy nepoužíval a nevím v jakém vztahu to je s tlačítkem „sledovat tuto diskuzi“, které je v záhlaví diskuzního příspěvku.

penda
4752 příspěvků 30.04.05 18:08
Ivčo,

pokud by se zjistilo, že ani to zatržítko neovlivní odeslání zprávy na Tvůj e-mail, zkus se mrknout přímo na server, jestli Ti tam ty zprávy nevisí ve spamu, stejně jako mně ;-)

Ivo
1045 příspěvků 30.04.05 20:01
Pepíčku...

…prověřeno, ve spamu na serveru to nekončí (ono to tam ani nedoputuje), tož to mi pověz, kde se to motá?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz