Patří to sem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Judita
4 příspěvky 27.04.05 16:01
Patří to sem?

Napsala jsem svůj druhý recept a když jsem stiskla kontrolu vedle názvu mého receptu, tak mně naskočilo 6160 různých jiných názvů receptů. To opravdu nemám čas číst

Reakce:

penda
4752 příspěvků 27.04.05 19:56
Judito,

musíš podobnost receptů hledat spíš v normálním vyhledávači, kde můžeš zadat hlavní ingredience, na základě kterých se Ti vyhledá podobný recept. V kontrole je spojitost slov vyhledávána se spojkou „nebo“ a navíc v celém receptu, takže každý recept, který obsahuje buď už v názvu nebo ve svém „těle“ slova, která má v názvu Tebou zadaný recept, se Ti poté objeví…a musíš uznat, že takových receptů je opravdu moooc ;-)

Judita
4 příspěvky 28.04.05 10:26
pendo

neodpověděla jste mně proč je vedle titulku nového receptu kontrola a na co ta je. A ještě, vy jste tvůrcem serveru?

penda
4752 příspěvků 28.04.05 12:20
Judito,

nejsem tvůrcem serveru, tvůrcem serveru je pepíček, ale tady radí každý, kdo o tom něco ví a poté to upřesní pepíček, když to není přesné…a nevykáme si, ale tykáme…a kontrola je tam proto, aby se ověřilo, zda na serveru již není totožný recept s tím, co tam vkládáš. Je to takové „tytyty“ před vložením receptu…a pokud to od Tebe měla být narážka na to, že odpovídám na to, na co nejsem vyzvána, holt už jsem taková…nemám ráda, když se na dotaz dlouho neodpoví a protože je pepíček zaneprázdnější víc než já, odpověděla jsem za něj…ale pokud se to nebude pepíčkovi líbit, nechám toho a holt si budeš muset pro příště na odpověď počkat o něco déle…

Judita
4 příspěvky 28.04.05 18:09
pendo

proč ta arogance, jenom jsem se zeptala. Děkuji za odpověď!

penda
4752 příspěvků 28.04.05 20:10
Judito (nebo babi?)

naučila jsem se odpovídat ve stejném stylu jako je kladená otázka a bohužel, labužník nepřenáší tón hlasu, čili jsem nemohla slyšet s jakou barvou hlasu byl kladený Tvůj dotaz, ale ta arogance byla už cítit od Tebe…

pepicek
1309 příspěvků 28.04.05 20:56
pendo

brzdi!

penda
4752 příspěvků 28.04.05 21:02
..a zase jen já...

máš na každého jiný metr, koukám, viď? maňanu a groatse jsi dával dokupy okamžitě…u os­tatních to neplatí?

pepicek
1309 příspěvků 28.04.05 21:48
všichni umejt a spát

přesně o půlnoci začínám přesouvat Labužníka na nový server, to co od půlnoci napíšete se nenávratně ztratí. Na novém serveru by se měl rozjet někdy brzo ráno.

Bali
1254 příspěvků 28.04.05 21:56
Judito,

taky ti poradim, rada z celeho srdce!! Nehadej se s Pendou. Spatne to skonci!!Nekdo holt nema rad kritiku!!

penda
4752 příspěvků 28.04.05 22:05
promluvila Bali...

…nejsprostší labužnice tohoto serveru.......a pepíček nic????? žádná reakce?????

Bali
1254 příspěvků 28.04.05 22:08
...

pepicek
1309 příspěvků 28.04.05 22:07
stavte se třeba na hlavu

tuhle databázi už jsem zazálohoval, cokoliv napíšete půjde stejně za dvě hodiny pa …

penda
4752 příspěvků 28.04.05 22:55
jé..tak to je super, tak...

co třeba sem začít psát, co si o kom kdo myslí, ať je to tu dvě hodinky zábavnější???­.......tak třeba začnu já:
vali - nejhodnější babička, které říkám babíska, strašně šikovná manuálně a navíc má hodné a dobrosrdečné srdce, hned bych ji brala za vlastní mámu, babičku nebo alespoň tchýni
betty - nemůžu už psát bettynka, protože je tu ještě jedna bettynka......to je fantastická holka, ta pravá do nepohody stejně jako flo a babíska,
florentýna - senzační holka, maminka na mateřské dovolené, která má srdce na dlani a je to kamarádka k nezaplacení
irena - taky bezvadná holka
glama - to je správná ženská, sice jsme se párkrát rafly, ale v dobrém…
pampeliška - paní, která si navykla být nejnej a když jsem o ní řekla pravdu, tak stáhla krovky, ale jinak je to ta, která mne sem na server přivedla, a které jsem ale 14 dní poctivě kopírovala chat, aby o nic nepřišla a sklidila za to bububu od sněhurky, že se to neříká veřejně…jen upozorňuji, že ochota, kterou jsem každému poskytla, se nakonec obrátila proti mně…
cherry - správná ženská, i když se se mnou nebaví
bali - vulgární prostoduchá, bez inteligence, navyklá uznávat pouze svůj vlastní humor, nechápu dvojici bali a sněhurka, která je naopak nadprůměrně inteligentní, ale my dvě se nesneseme
fany - to je takový tatík, který se stavěl zrovna za tím, který měl prim, se mnou pomlouval sněhurku, se sněhurkou pomlouval mě…nakonec se rozhodl pro sněhurku ..aby ne, když já jsem tou černou ovcí tohoto serveru…a navíc mě štve, že jsem mu poslala svoje recepty, teda ne moje, ale ty, co teď nutně potřebuji a on není ani schopen mi odpovědět vnitřní poštou, a říct, jestli je ještě má nebo nemá…
habáně - můj miláček, to všichni už víte…
maňana - další můj miláček a toaste, i když jsem mu napsala, ať se jde vycpat, on ví, že je to z lásky, víš......
babi - nevím o ní nic a to, co se mi doneslo z drbů, tu ventilovat nebudu......jen se mi nelíbí to její převlékání za další nicky, vždyť, babi, tvoje recepty pozná každý, máš totiž svůj vlastní styl, tečky za nadpisem, překlepy, stylizace…to není k přehlédnutí
ajta - zprvu super holka, pak byla zřejmě stažena davem, nevím, nekomunikuji s ní už tak často, takže nemám zdání…
toast - neznala jsem ho, nikdy jsem s ním nemluvila, ale on už mne znal tak dobře, že mne za zády pomlouval…a to mě učil slušnému chování!
pepíček - určitě super kluk, který to s námi nemá lehké, ale nelíbí se mi jeho jednostranný postoj, když chce kritizovat, tak všechny, které se na nějakém průseru podílí a ne jen jednoho, který mu zrovna nesedne…
padre - super chlap, plný humoru
ivo - taktéž bezva chlapisko, které se stalo mým super kamarádem,
hydraulik - to samé, příjemný, bezva chlap,
jenoféfa…hodná holka, která toho o mně ví hodně a přesto mě má ráda ;-)
nováčci jako jsou lassienka, yvette, martas, mamula, denda, triki, yaya a další…myslím, že jsou to správné holky, aspoň jsme se nikdy spolu nedostaly do rozporu, navíc jsou všechny inteligentní, což se o bali nedá říct, ta by zasloužila kapitolu sama pro sebe, jak její vulgárnost nezná hranic…
kari - moc správná holka, to samé platí o lili, eleeen, na naši eleeen jsem málem zapomněla..ha­haha.....s tou jsme nejdřív byly trochu na nože, ale nakonec si myslím, se z toho vyklubalo super přátelství…
kopretinka…ta ve všech diskuzích následuje pampelišku, co řekla pampeliška, potvrdila i kopretinka, takový hodný, naivní brouček, který ještě neměl možnost zakusit, co je život......možná je to v reálu hodná a správná holka, dokonce mi v létě vyšla vstříc a pomohla mi v hledání jednoho cizince…což dokážu ocenit a kor, když jsme si my dvě nepadly zrovna do noty…;-)
a já?…jsem normální holka, která nemá ráda pomluvy, které se nezakládají na pravdě, nemá ráda vlezdoprdelství­..takové ty týpky, co vám za každou cenu vlezou do prdele, ať řeknete, co chcete, a není pravda, co říká bali..naopak, kritiku snesu a velmi dobře, jen musí být podložená fakty..toho si u mě cenil i můj šéf..pokud měl důkazný materiál ke kritice, věděl, že ji může kdykoli přednést, v opačném případě jsem mu já lehce řekla, že se mýlil…
na spoustu labužníků jsem zapomněla, vím to, některé jsem vynechala záměrně, protože mezi sebou máme něco, co nepatří na veřejnost, ať už je to zlé nebo dobré a na ty, které mám ráda a oni mají rádi mě, pokud jsem zapomněla, tak se jim omlouvám, pokud se během další hodiny někdo přidá, třeba si další jména vybavím a budu pokračovat…

penda
4752 příspěvků 28.04.05 23:00
jééé

já zapomněla na esme…promiň, esmeraldičko…tu mám taky moc ráda, ačkoli jsem si nejdříve myslela, že je to evita (viz diskuze)..ale i kdyby to nakonec ta evita byla..no co,..tehdy jsme se neznaly, dnes se známe a vím určitě, že je to holka do nepohody, má ráda humor a nemá ráda škubánky stejně jako já… ;-)))).....a když je mi smutno a vidím, že je on-line, vždy mi pomůže, nikdy mne neodmítne a udělá si na mě čas…

penda
4752 příspěvků 28.04.05 23:15
ještě na eju...

jsem zapomněla…eja je taky fajn ženská, mám ji ráda, nikdy mi neublížila, ani doufám, já jí…a není to typ, který by se po nějakém špatném slově nebo nelíbivém komentáři pod receptem urazil nebo si to přebral podle sebe…prostě bezva kamarádka

Manana
1515 příspěvků 28.04.05 23:50
Judito,

patří to sem. Nečti to.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz