Pepíčku!!!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

penda
4752 příspěvků 06.11.04 14:31
Pepíčku!!!

nešlo by nějak zavést do vyhledávání tu možnost, že když recepty vyhledává určitá osoba a mezi recepty se objeví i její vlastní, bude u nich zároveň i možnost je opravit nebo přepsat či doplnit..prostě aby byl přímo z vyhledávače umožněn vstup do jejích vlastních receptů anebo alespoň hodit do „mého labužníka“ samostatný vyhledávač, mám ve zvyku recepty doplňovat, když třeba najdu lepší variantu nebo nějaký recept navíc, když se jedná o „recept hromadný“..atp…a když si vlastní recept najdu vyhledávačem, je mi to stejně naprd, protože musím vstoupit do mého labužníka, tam seřadit abecedně recepty a „tipovat“, na které stránce se ten onen nachází…a to je podstatně zdlouhavější postup, než ten, co mám na mysli..díky…zabrus taky níže do dotazů, když na ně odpovídáš, prosím, je jich tam spoustu nezodpovězených…

Reakce:

pepicek
1309 příspěvků 08.11.04 20:51
odkaz v hledání zprovozněn

ve výsledku hledání se u receptů autora objeví odkaz k jeho úpravě.

babi
6360 příspěvků 09.11.04 10:49
Pepicku...

proletla jsem radou receptu a zjistila jsem, ze u hodne mych (a jenom mych) receptu je v zavorce poznamka upravit recept. Nekolik jsem jich prelouskla a nenasla v nich zadnou zavaznou chybu. Znamena to tedy, ze nekdo jiny napsal stejny recept jako je muj, nebo naopak? Nejde vsak potom o datum receptu?Co s takovymi recepty mam delat?

Prosim o blizsi vysvetleni

Fany
69 příspěvků 09.11.04 11:11
babi

u kazdeho tveho receptu je „upravit recept“ to znamena, ze pokud tam mas nejakou chybu, nebo potrebujes jeste neco doplnit, nebo te nekdo na nejakou chybicku upozorni, tak staci si ten recept najit, klepnout u nej na „upravit recept“ a tu opravu udelat.

Cuso
346 příspěvků 09.11.04 11:12
Babi

Pepíček len pridal možnosť upravovať vlastné recepty keby si chcela, aby si nemusela chodiť do sekcie „Muj labužník“. Neznamená to, že tvoje recepty su chybné, len máš možnosť si vyhľadaný vlastný recept upraviť ak treba.

Cuso
346 příspěvků 09.11.04 11:34
Pepíčku

Občas sa prihlasujem s veľkým písmenom na začiatku mena a niekedy s malým. V „Mojom Labužníku“ sa mi zobrazia všetky recepty, ktoré som písal bezohľadu na začiatočné písmeno a môžem ich aj upravovať. Vo vyhľadávaní však ak som prihlásený ako cuso, nemôžem upravovať recepty ktoré som písal ako Cuso a naopak. Šlo by to prosím ťa zmeniť, aby neboli brané do úvahy veľké/malé písmená? Ďakujem

Cuso
346 příspěvků 09.11.04 11:34
Pepíčku

Občas sa prihlasujem s veľkým písmenom na začiatku mena a niekedy s malým. V „Mojom Labužníku“ sa mi zobrazia všetky recepty, ktoré som písal bezohľadu na začiatočné písmeno a môžem ich aj upravovať. Vo vyhľadávaní však ak som prihlásený ako cuso, nemôžem upravovať recepty ktoré som písal ako Cuso a naopak. Šlo by to prosím ťa zmeniť, aby neboli brané do úvahy veľké/malé písmená? Ďakujem

babi
6360 příspěvků 09.11.04 14:34
fany a cuso...

dekuji moc a moc za vysvetleni. Nevim vsak, proc je to u tz. vybranych receptu a ne u vsech, coz by bylo vyborne, protoze nekdy to neni lehke nejaky recept najit. Na priklad, chci najit, zebrakovy tasky, nebo zebrakovo kure (mimo jine, nekdo jiny napsal pozdeji stejny recept, nepamatuji si kdo) a vim, ze jsem takoveto recepty napsala, ale ve hledani je nemuzu najit. Asi musim jit do meho Labuznika (jeste ze tyto recepty jsou nakonec abecedy). Toto vsechno pochopitelne neni kritika, desne se obdivuji Pepickovy za vsechna jeho vylepseni a vrele mu dekuji!

Cuso
346 příspěvků 09.11.04 15:46
Babi

To je ten istý problem o ktorom som písal v reakcii z 09.11.2004 - 11:34. Vyhladávač ti ponúkne na úpravu len tie recepty, ktoré boli napísané s aktuálnym nickom. t.j. keď budeš prihlásená ako babi, nemôžeš editovať recepty, ktoré si napísala ako Babi.

babi
6360 příspěvků 09.11.04 16:04
Aha...

Dekuju Ti cuso! Pak mne zbyva jeste zahada nekterych receptu, ktere nemuzu najit vubec a vim, ze jsem je kdysi napsala. Ten -Zebrak- se mne nechce ukazat No, ale ja se zase rozkoukam s pomoci vas vsech.

Zdravi,

Cuso
346 příspěvků 09.11.04 16:26
babi

Prvé písmeno musí byť veľké potom to nájdeš. Ak napíšeš Žebrák, recepty sa ti vyhľadajú.

babi
6360 příspěvků 10.11.04 09:55
Opet diky cuso...

tak to tedy nemuzu, porotoze jeste namam v provozu svuj pocitac na kterem mam nainstalovanou ceskou klavesnici a manzel mne nedovoli ji nainstalovat na jeho pocitac. Kdyz pouziji pismenka co jsou k dispozici ve vyhledavani, tak tam velka pismena naziskam (nebo nevim jak?)

PS: Pepickovu odpoved pende jsem jaksi prehledla, kdyz jsem se zacala vyptavat. Asi jsem uz uplne…!? Asi ze ano!

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz