Komentáře k receptům

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ajta
590 příspěvků 05.11.04 07:28
Komentáře k receptům

Skutečně je nutné, aby se komentáře k jednotlivým receptům používali jako místo pro chatování?? Velice to znepřehledňuje celého Labužníka… A navíc si myslím, že právě na takové rozhovory pepíček stvořil chat a diskusní fórum…
Komentáře k receptům by prostě, dle mého názoru, měly zůstat komentáři** k receptům. **

Reakce:
penda
4752 příspěvků 05.11.04 07:46
copak ti vadí?

komentáře u habanova receptu?…že ses neozvala, když pepino a honey „linčovali“ maňanu? To Ti nevadilo? Když byli sprostí a vulgární? Labužníci jsou fakt z většiny silně zapšklí…a jestli sis nevšimla, tak se v komentářích stále mluvilo o fazolích, které s receptem souvisely, ale nevím, jak souvisí slova „magor“ a „vůl“ s receptem zábavným…a pokud bude chat stále jen tím chatem, kde se baví všichni hromadně a nemůžou se pobavit soukromě o svých věcech, většina z nás tam chodit nebude…a po zkušenostech z chatu, kdy se všichni tváří sladce a za zády tě po ICQ pomlouvají..ne, děkuji…nemám zájem…

penda
4752 příspěvků 05.11.04 07:49
a nakonec?

…kdo tě nutí číst komentáře, které se ti nelíbí? Nikdo, ale na chatu, kde se nešeptá, musíš tak nějak číst všechno…

penda
4752 příspěvků 05.11.04 08:00
drobná oprava...

sice mám slovo v uvozovkách, ale radši se opravím…„lynčo­vali“…ono je to jednak gramaticky správně a jednak to přesně vystihuje povahu některých labužníků…když ubližovat, tak jedině tvrdě…zduř!

ajta
590 příspěvků 05.11.04 09:23
hmm

Pendo, kdyby mi vadila pouze tvá diskuse s habanou, tak to budu adresovat tobě a habanovi…

Já si skutečně myslím, že by měly recepty a komentáře k nim sloužit tomu účelu ke kterému byly určeny. Lidé (a nejen ti co Labužníka navštěvují pravidelně) by si tady měli najít zajímavý recept, který by rádi vyzkoušeli. A dle mého názoru stránky s recepty jsou prostě internetová kuchařská kniha určená pro širokou veřejnost.

Chápu, že někomu nevyhovuje diskuse na chatu (ať už z jakéhokoliv důvodu), ale myslet si, že komentáře k receptům poskytují soukromí je skutečně naivní.

glama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.04 10:47
Víš, Ajto...

to máš těžké…
Striktně stanovit, že komentáře smějí být jen k receptu je lehké. Ale často se právě pod dojmem z receptu, nebo z komentáře k němu, zabrousí i na úplně jiné téma. Ale stejně to má s receptem souvislost, nebo to od něj pochází.. Tomu prostě zabránit nejde.
A pro mě i v tomhle spočívá půvab Labužníka. Nejsou to jen „suché“ recepty, ale voní to člověčinou (někdy i zapáchá…)
A kolikrát se směju a žasnu, na co ty lidi zase přišli… ?
Pokud to samozřejmě nepřesáhne určité meze. Ty má ale každý jiné…
Mně se to prostě líbí!

alca
148 příspěvků 05.11.04 11:08
Ale,ale

Souhlasim s Glamou,trocha lidstiny urcite neuskodi,vzdyt toho humoru je posledni dobou tak malo. Moc jsem se pobavila,jak receptem,ke kteremu se tato diskuse rozjela,tak dovetky. Sranda musi byt!!!! Ahoj

ajta
590 příspěvků 05.11.04 11:56
asi vás to překvapí...

Asi vás to překvapí, ale Labužník se mi také moc líbí. Právě díky jeho „živosti“a „lidskosti“.

Jen jsem v poslední době byla svědkem, jak si tady lidé přes recepty vyřizují své osobní účty a nelíbilo se mi to. Nechtěla jsem být mlčící většinou.

Že si to penda vezme tak moc osobně není má vina. To je její problém a já ho nemíním řešit. Takže se nebudu ani ohrazovat na označení mé osoby coby hodně zapšklého soudce Lynche. Pendo, není každý zlý, jen je každý jiný a je to dobře, jinak by jsme se nudili.

Takže hurá zpět do víru vaření a vymýšlení stále nových a lepších kulinářských zážitků a objevování již objevených fint a fíglů.

A vo-vo-vo tom to je! [:)

vencal
213 příspěvků 05.11.04 12:02
Taky souhlasím s Glamou

Myslím si, že Glama to vyjádřila naprosto precizně. Taky si myslím, že první komentáře se píší po přečtení receptu, takže jsou tímto receptem iniciovány, no a následné reakce jaksi vyplývají z lidské povahy: „rád si pokecám, hlavně že to moc nebolí“. Jo a taky není nic jednoduššího, než komentáře nečíst.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz