Drahy Pepicku a mili Labuznici...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

babi
6360 příspěvků 03.11.04 12:12
Drahy Pepicku a mili Labuznici...

Po osmi mesicich nakukuji do stranek Labuznika a je mne pri tom moc pekne! Presunuti z kontinentu na kontinent me uplne vytizilo a ne moc casu vybyvalo na chvile travene za pocitacem. Stale vsak plno veci jeste neni v normalnich kolejich. Za prve, muj pocitac jeste neni napojeny a za druhe, zidle za manzelovym pocitacem je zridka kdy prazdna. Navic nam vybouchla e-mail a tak se ztratilo vse, co jsem si tam uschovala (adresy, rozzepsane clanky, dipisy atd atd).

Asi to jeste chvilenku potrva, nez se navratim v plne mire ke svemu pisatelstvi receptu, kterouzto cinnost mam vic jak rada. Koukam, ze Labuznik se zase rozrostl jak do poctu clenu a poctu vesmes krasnych receptu, tak do vlozenych Pepickovych vylepsovaku Tim vsak nerikam, ze mam precteny kazdy clanek, kazdy recept, kazdy jiny prispevek, nebo komentar. To mozna ani nezvladnu a tak asi nekomu zustanu dluzit nejakou tu odpoved, pokud nebudu upozornena.

Zatim jsem nesmele pridala nekolik receptu ja jako ja (to abych na sebe neupozornovala), nez se u nas veci znormalizuji, ale prisla jsem na to, ze nemohu odepisivat na komentare k receptum.

Take jsem chtela pozdravit a podekovat nekolika Labuznikum za jejich mily zajem o moji osobu (podle pretlumoceni drahe Glamy), ale radeji nebudu vyjmenovavat, abych na nekoho nahodou nezapomnela.

A TAK DEKUJI VAM VSEM!

Babi

Reakce:

Jenofefa
1315 příspěvků 03.11.04 12:22
Vítáme Tě zpátky mezi námi

a jsme rádi, že se u Tebe všechno postupně dostává do normálu a těšíme se na další recepty, připomínky a diskuse. Mnoho zdaru.

Labužník Sarka
433 příspěvků 03.11.04 12:43
Babi,

tak ja zvedam cisi sampanskeho na tvuj prichod. Zatim jen castecny, ale vse pomalu a v klidu. Tak te jeste jednou vitam.

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.04 13:50
Babi

jestli jsi ztratila můj mejlík, dej vědět na glama@seznam.cz
Až bude kam, pošlu ti svůj druhý na stůl.
Tvůj mejlík mám, ale asi je to teď k ničemu, že?
Dej vědět

1irena
594 příspěvků 03.11.04 14:29
Milá Babi,

je fajn, že jsi tu! Mně se recepty(styl psaní) podepsané" ja „zdály povědomé, ale říkala jsem, proč by to dělala, když má na "kontě“ už tolik receptů a zakládala nové Tak teď aby to pepíček uvedl na pravou míru

penda
4752 příspěvků 03.11.04 14:59
babi,

my dvě se neznáme vůbec, až na jednu větu na chatu, kde ses mne ptala, čím se živím a já odpověděla, že vším, co je zdravé…možná, že si to ještě pamatuješ stejně jako já…když jsem přišla na labužníka, někteří labužníci (nechci je jmenovat, aby jim nebyla hanba) mne informovali o Tvojí osobě a ne zrovna mile, a tak jsem si Tě nechtíc zaškatulkovala do mých neoblíbenkyň, ale protože za Tebou stojí všechny „baby“, které mám ráda, je mi jasné, že nemůžeš být špatný člověk a tak Tě vítám zpět do našich řad a snad se budeme někdy moci o sobě dozvědět víc

Kari
545 příspěvků 04.11.04 14:53
Milá Babi,

co jsi tu nebyla, vyzkoušela jsem pár Tvých receptíků a musím říct, že jsou supeer . Jsem ráda, že už se Tě mohu ptát „osobně“, budu-li mít dotaz k Tvému receptu.
Moc Tě zdravím, i když toho o sobě víme pramálo

rosnicka
262 příspěvků 05.11.04 09:26
milá babi,

taky jsem si s Vámi ještě nevyměnila ani řádečku, ale Vaše recepty miluju:-)).Tedy, ostatně jako celého Labužníka, kterého jsem objevila před pár měsíci a od té doby je pro mě každodenní drogou.

babi
6360 příspěvků 06.11.04 14:19
Pratele...

asi pouzivam odvazneho osloveni, protoze vlastne nikoho z Labuzniku osobne neznam. Nekdy mam vsam pocit opacny a za ruznymi jmeny si predstavuji prijemne lidi, se kterymi mam neco spolecneho a to je laska ke gastronomii a kuchteni jak slozitych receptu tak tech jednoduchych. Avsak jako v normalnim zivote existuji lide velci a mali (to nemyslim na centimetry), charakterni a bez charakteru, zavistivi a prejici, usmevavi a lide zapskli, lidicky kteri se radi hadaji a ti co jsou mirumilovni atd atd. stejne je tomu i mezi Labuzniky. Jde jenom o to se navzajem tolerovat.

Jenofefo, jeste jednou mnohe diky za vlidna slova a doufam, ze nam bude nekdy doprano se setkat a trochu si popovidat.

Sarko, rada bych si s Tebou pritukla s cisi sampusu a snad se to nekdy uskutecni. Zatim si s Tebou pritukavam sklenkou virtualni

Glamo, drahe devce, prisla Ti ode me odpoved na Tvuj dopisek, nebo uletela do etheru?

Ireno, je to legrace jak jsme si kazdy zvykl na zpusob psani receptu. V jednom Te musim ujistit, ze mne absolutne netankuje mnozstvi mnou napsanych receptu. Pisu je jednoduse rada. Jeste jednou Ti dekuji za privitani.

Pendo, ja na chat moc nechodim. Kdysi jsem tam zabloudila a zrovno probihalo lincovani babi. Ancto nejsem masochista, tak se vzdycky podivam, kdo na chatu prave je [;-) Ty osoby zhruba znam a take vim, kdo zacal tuto psychozu…budiz jim odpusteno!!! Z Kanady nejsem vubec privykla na zlomyslne drby. Diky za privitani Pendo

Kari, ja rada ctu mezi radky a clovek toho dost vycte z ruznych komentaru, takze zase tak uplne cizi nejsme, jsme Labuznice, ze ano. Dik za vyzkouseni nekterych z mych receptu, ohodnocuji to velice.

Rosnicko, jenom mne prosim Te nevykej. Vim ze jsem drive narozena, ale zde na Labuzniku si vsichni tykame Jsem rada, zes Labuznika objevila! Ja si take myslim, ze to jsou nejlepsi gurmanske stranky.

JESTE JEDNOU ZDRAVIM VSECHNY LABUZNICE A LABUZNIKY!!!
PS: Prispevek pisu jiz po treti, predtim mne vzdycky uletel

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.04 14:17
Babi....

nepřišlo mi nic.
Končily jsme, když jsi napsala, že se ozveš…

Ivo
1045 příspěvků 30.11.04 13:42
Drahá Babi,

… protože i já zápasím s moderními technologiemi, tak Tě bohužel mohu na těchto stránkách pozdravit až nyní (mám dojem, že je to také 8 měsíců, co jsem s Labužníkem nechtíc přerušil kontakt). Jsem rád, že se Ti daří se s ostatními Labužníky kontaktovat, kdyby však měly být nějaké potíže, tak dej vědět - v současné době je řada věcí řešitelná. Tebe i Tvého chotě velmi zdravím a těším se na spoustu dalších Tvých receptů (které samozřejmě nestíhám všechny realizovat, ale i při pouhém čtení to člověka hladí po duši i žaludku). Dnes jsi mne zaskočila publikovanou „terinou“, to si ale asi nechám až mezi vánoční svátky.

babi
6360 příspěvků 01.12.04 20:28
...

Ivo, tak konečně zpět na Labužníku? No, to je výborné! Manžela samozřejmě necham pozdravovat, (je právě v Kanadě) a těšim se, že Tě snad konečně v blízké době poznám!

Zdraví Tě Babi

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz