Pepíčku,

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eja
3825 příspěvků 07.02.10 02:26
Pepíčku,

nešlo by nějak vymyslet, že by každý kdo vloží na Labu svůj první recept si musel povinně přečíst návod jak psát recepty - prostě by ho to nepustilo dál. Určitě se by našli i tací kteří by odklikli, že si návod přečetli - ale třeba by jim něco utkvělo aspoň při zběžném shlédnutí návodu.

Reklama

Reklama

Reakce:

sveva
751 příspěvků 07.02.10 09:11
přidávám se

k prosbě, kterou vyjádřila Eja. Včerejší smršť receptů deptá. Já vím, kdo hledá najde, ale chytrému napověz .....
Zdravím.

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.10 09:17
Pepíčku,

myslíš, že by v ingrediencích šlo nastavit formátování, že když pisatel napíše čárku, aby další text automaticky byl na dalším řádku?
Musím říct na rovinu, že recepty, které mají ingredience za sebou oddělené jen čárkami (někdy i bez mezer), jsou pro mne obtížně čitelné, nepřehledné a vůbec nelákají k realizaci.

bocianka
528 příspěvků 07.02.10 09:36
Svevo a Ivo,

úplně s Vámi souhlasím. I když to může být docela zajímavý recept, tak mě to odradí od toho, abych ho vůbec přečetla.

Přeji krásný den.

noskovice
1323 příspěvků 07.02.10 16:59
...

Také by šlo upozornit při každém vkládání receptu, že pokud nebude psán podle návodu, do týdne bude vymazán. A dát tam tlačítko, že si to autor přečetl a tím pádem si je toho vědom. Když nic, tak mazat.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz