Páj - americký koláč

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
delisa
203 příspěvků 12.07.04 21:05
Páj - americký koláč

máte prosím, někdo vyzkoušený recept na páje ? Vím, že se dají plnit sladkou i slanou náplní.
Předem díky

Reakce:
penda
4752 příspěvků 12.07.04 22:33
deliso,

na labužníku je článek od Pampelišky o pájích …tak to zkus pročíst a vyzkoušet… :-))

esmeralda
4813 příspěvků 13.07.04 00:03
Páj - americký koláč

Deliso, naše rodina měla asi odjakživa imperialistické sklony, protože se pamatuji jak maminka někdy v padesátých letech pekla dobrotu a říkali jsme tomu Americká páje. Jen co budu mít chvilku čas, přihodím to na Labužníka.

delisa
203 příspěvků 13.07.04 11:06
díky pendo

ještě by mě zajímalo, zda by se páje naplnit i rybízem ?

delisa
203 příspěvků 13.07.04 11:07
esmeraldo

budeš hodná, když napíšeš ten recept, dík

penda
4752 příspěvků 13.07.04 11:22
když se..

plní i jablkama..proč ne rybízem…při nejhorším budeš první, kdo to zkusí a ochutná…a takhle vlastně vznikaly a vznikají všechny recepty, že někdo je zkrátka ten první..takže hodně štěstí a dej vědět, jak to chutná…:-))

esmeralda
4813 příspěvků 13.07.04 13:27
Páj - americký koláč

Deliso, tak jsem pro tebe dala na Labužníka recept Americká páje mojí maminky. Ptáš se také zda by to šlo s rybízem. Já nevidím důvod proč ne. Matně si totiž vzpomínám, že se to u nás s rybízem dělalo také. Recept ti bohužel nenapíšu, ale ty jsi šikovná holka a poradíš si sama. Kontrast kyselého ovoce a té sladké čepice je totiž velice lahodný.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz