Odchlupovací hmota dle návodu u Osceolina receptu od Airan

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DanaJ
1136 příspěvků 19.01.07 03:09
Odchlupovací hmota dle návodu u Osceolina receptu od Airan

Psala jsem k receptu " Osceolovy kvasnicové knedlíčky mířené pro Airan":http://recepty.labuznik.com/recipe.php?… , kde se také diskutuje o odchlupovací hmotě z cukru, ale nic se neděje. Chtěla bych se tedy zeptat, jestli to máte ještě někdo odzkoušené? A Osceoly, jestli se jí to už povedlo? A dá se to uskladnit? A jak postupujete? A dáváte to na ten hadřík a nebo na igelit či papír? A nedali by se do toho přimíchat nějaké bylinky nebo nějaký výluh z bylinek? A co když mám citlivou pokožku, můžu se stát něco špatného?
PS: Chtěla bych to vyzkoušet. Já si sice holím nohy, ale většinou, až jsou chloupky delší, protože se mi dřív nechce, takže by se to dalo i odtrhnout tou hmotou.

CITACE k receptu a recept od Airan:
Depilacni med: 2 hrnky cukru, 2 hrnky vody, stava z pul citronu - vse varit a zkouset mezi palcem a ukazovackem kdy zacne lepit. Hustota je jako husty med. Nechat vychladit na prijemnou teplotu, namazat uzky pruh na noze, prilepit na to cisty hadrik a trhnutim proti srsti odlepit. Hadr i s chloupkama vyhodit a nohy jsou krasne hladke, vydrzi tri tydny a nejsou tak hrube jako po holeni. Pozor - musi mit delku aspon 5mm i vice, lepe se vytrhavaji:-)) Rozdil mezi tim a holenim je markantni..

Osceola: ..A ten med, vařila jsem dle tvého návodu, sice jsem musela ke sporáku, ale co bych pro krásu neudělala. Med byl i na chuť lákavej. Výsledek depilace byl tak na 70%. Musím to ještě vyšperkovat. Příště si ho vezmu do práce, dám si ho do vodní lázně, kde je stálých 37 stupňů a rvat budu filtračním papírem. Myslím, že pak to bude stopro. Moc dík, je to betálnej nářez..

Airan: Ahoj Osceola, priste uz to budes mit na 100% Ono je totiz dulezite ta hustota a to jak lepi, pak je to O.K…

Reklama

Reklama

Reakce:

DanaJ
1136 příspěvků 19.01.07 03:12
Dodatek:

Asi se musí trhnou hodně rychle, aby byla 100% účinnost. Já totiž nikdy netrhala ani voskem.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz