pro glamu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

penda
4752 příspěvků 17.01.07 17:07
pro glamu

obrázky se dávají do deníčku z jednoho prostého důvodu - čeká se, až se jednou vrátí pepíček a všechny je uloží k receptům, protože ne všichni dokáží obrázek sami vložit k receptu anebo si nevšimli, že jsem to tu párkrát popisovala, jak na to, anebo prostě jen chtějí vložit tyto obrázky do deníčku, aby se všichni ostatní pokochali tou nádherou, kterou mohou vidět ve zvětšené podobě - fotky od Dandy jsou přímo uměleckým dílem - anebo prostě jen proto, že si kdysi pepíček nepřál, aby se ty obrázky k receptům vkládaly bez jeho asistence…prostě si myslím, že je to každého věc, jak a kam to vloží, aspoň do té doby, než se vrátí administrátor a nastolí opět pořádek. ;o)
P.S. A většinu labužníků, si myslím, zajímá už daleko víc deníček, než recepty, takže se nebojím, že by o ty obrázky někdo někdy přišel. ;o)

Reklama

Reklama

Reakce:

Ivo
1045 příspěvků 18.01.07 08:16
Pro Glamu a pro Vladku

Vladko, já s Tebou (až na pár drobnůstek) souhlasím. Ovšem, když jsem přečetl Glamin „Nesmělý dotaz“ a probrodil jsem se těmi otazníky a vykřičníky (mimochodem, Glamo, víš že sis vyčerpala měsíční kontingent těchto znamének?…hihi), tak musím říct, že s ní souhlasím také. Je škoda, že tak krásné obrázky, nefigurují někde u receptů (a když už z nějakého důvodu nemohou být u receptu, tak proč tam nejsou křížové odkazy). Myslím si, že opravdu v čase tyto obrázky a vazby na recept zavadnou a zapadnou někam do ztracena.

A ještě PS: musím Vám říct, že mě ta Danda pěkně se.. - má ty fotky pěknější než já (řekl bych, že bezkonkurenčně nejlepší z celého webu (ale to je můj subjektivní názor) a že především zde je škoda, že recepty o nich neví)

A ještě PPS: a právě ta možnost obrázkování, všelijakého pisánkování zde a hádání se, dělá tento web jedním z nejlepších žroutských webů v širých luzích a hájích českých. Jinde mě to tolik neláká, neb se tam nemohu tolik vyžvanit a pochvástat svými výtvory a neúspěchy - tam si to moderátoři webu pořádně hlídají a mají z toho velké bobky - tu patří i chvála a dík Pepíčkovi za jeho odvahu…

karminek
757 příspěvků 18.01.07 09:01
Glamí

ať lidi nejsou líní si pobrouzdat po celém labužníku,a časem se díky tomu naučí vkládat cokoli.Já osobně se kochám u každého příspěvku.

danda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.07 11:12
Pro Iva

hele, Ivo, to že tě se.. s fotkama je jedno, ale až ti dojde, že umím i vařit ......:-)))
Víš, že humor je kořením života ?

DanaJ
1136 příspěvků 19.01.07 02:15
A co to zkusit takhle:

Kdo si strčí obrázek do deníčku, tak by mohl šoupnout ještě k receptu do diskuze aspoň odkaz (to už snad umíme všichni) na obrázek v deníčku a je to.

danda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.07 08:45
Dano :-)

jen já ne a Vladka mě to ještě nenaučila, veškeré stížnosti směřujte k ní :-)))

HelcaK
960 příspěvků 19.01.07 09:07
Dando

a ostatní, tady je v diskusi poměrně srozumitelný návod od Flo: návod na vložení odkazů i obrázků TARGET = _new

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.07 14:24
Tak snad se mi to povede...

Vložení fotky do receptu:

Jestli to bude vidět, tak hvězdičku na začátku a na konci je třeba vymazat. Pochopitelně, že každý napíše svůj nick místo mého, a adresu obrázku NA LABUŽNÍKOVI!!! místo těch krabů!

Je to vidět, hurá!

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.07 14:26
A ještě!!!

Místo toho „recepty“ napište název složky, ve které je obrázek umístěný!

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.07 14:29
Skleróza fakt nebolí!!!

Vloží se to do ingrediencí, ještě před ně. Ingredience psát až po odkazu na obrázek.

No, snad už je to fšechno, uf!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz