Načtení stránky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 08.05.05 15:46
Načtení stránky

pepicku, posleni dobou (=vcera, predevcirem) se mi vubec nedari prihlasit se na labuznika, stranky se mi vlastne vubec nenactou v prohlizeci (IE 6.0)
je nejaky problem u me na pocitaci?

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník Sarka
433 příspěvků 08.05.05 17:05
lucianko,

urcite ne. Ja mam stejny problem

pepicek
1309 příspěvků 08.05.05 21:44
sarko, lucianko

přes jakého poskytovatele jste připojené na Internet? Jestli přes UPC, tak tam jsme objevili problém s nastavením DNS serverů a měl by být do týdne odstraněn (někteří lidé z UPC/Chello nevidí Labužníka a další stránky vůbec). Podobná situace bude asi i u dalších poskytovatelů. Pokud se to během několika dnů nespraví, tak vás naučím jeden trik

penda
4752 příspěvků 08.05.05 22:38
Mám tentýž problém...

a nejedu přes kabelovku a nepoužívám ani proxy server :-(

Sněhurka
446 příspěvků 08.05.05 23:23
Často se mi teď stává,

že jsem na Labužníku, ale nemůžu se dostat na „Můj Labužník“.
A dneska večer spadl Labu kompletně

penda
4752 příspěvků 08.05.05 23:42
a ze sekce...

…Můj labužník..jsou problémy s odesíláním receptů…buď to vůbec neodešle anebo je zmnoží..dnes se mi povedl bezva kousek…jeden recept se mi objevil 3×, to bych i chápala, protože jsem se to snažila odeslat, tak jsem víckrát klikla, ale aniž bych s tím pak něco dělala (akorát ty klony jsem přepsala), tak se mi po nějaké chvilce ty dva klony objevily opět..haha..ale neříkám, že to blbne vždycky, ale velmi často ano ;-)

pepicek
1309 příspěvků 09.05.05 03:41
jak se vypořádat s nástrahami nového serveru

rychlost a nenačítání stránek bude mít pravděpodobně spojitost se změnou DNS a to se musí v českých vodách vyřešit za pár dnů samo jejich obnovením (snad).

Pokud chcete zkusit malý experiment, pak si můžete nastavit americký DNS server přímo do Vašeho nastavení internetu a třeba se to zlepší … tato změna nikterak neomezí přístup na ostatní české servery, ba právě naopak, může Vám je urychlit a veškeré změny, která provede některý ze serverů jsou vidět téměř okamžitě nebo s maximálně hodinovým zpožděním.

Návod, jak si změnit nastavení DNS serveru naleznete v mém deníčku .
Nemusíte se toho bát, je to asi tak složité, jak vybrat si email

penda
4752 příspěvků 09.05.05 08:21
Díky,

pepíčku, vypadá to, že ten americký švihák je opravdu plný síly a nejen Labužník, ale i ostatní servery se načítají mnohem rychleji (jen ta cesta k DNS je v mém pc poněkud odlišná, tak si dovolím poslat cestu pro ty, kteří tak nerozumí vlastnímu nastavení pc a měli by s Tvým návodem problémy:
Start-Ovládací panely-Síťová připojení (nebo Start-Připojit nebo dvojitý poklik na ikonku pc na spodní-hlavní-liště)-Dvojitý poklik na Váš typ připojení (v případě poklikání na ikonku už jen kliknete na příkaz Vlastnosti)-Vlastnosti-dvojitý poklik na Protokol sítě Internet (TCP/IP) nebo jeden poklik a kliknout na Vlastnosti-a už se nacházíte přímo na kartě Obecné, kde přepíšete spodní dvě čísla (Použít následující adresy serverů DNS). Předem si svá původní čísla opište, tak, jak radí i pepíček, ale myslím, že nebudete mít ani chuť se k tomu přestárlému dědkovi vracet..hihi…(viz pepíčkův deníček)

pepicek
1309 příspěvků 10.05.05 07:09
hurá

jak jsem se před pár hodinami dozvěděl, vítáme zpátky naše zbloudilé uživatele z kabelové sítě UPC/Chello

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz