Labužníci online

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jenofefa
1315 příspěvků 07.05.05 14:23
Labužníci online

Nějaká zrada se vloudila: dnes, 7. 5. v 14:15 (čas přesně souhlasil na náš letní čas) jsem si všimla, že bylo uvedeno 39 labužníků online, z toho 23 nepřihlášených a 16 zaregistrovaných - to všechno souhlasí, ale ze zaregistrovaných labužníků byl jeden uveden současně osmkrát. A už jsem si toho všimla dříve - i u sebe samotné, ale to bylo jenom uvedeno současně dvakrát. O nic podstatného se nejedná, ale může to zkreslovat různé statistiky. Takže tímto dávám na vědomí.

Reakce:

penda
4752 příspěvků 07.05.05 16:16
Jeno,

já a další labužníci jsme si toho všimli též…jestli se nejedná o to, že má dotyčný otevřeno víc stránek Labužníka..nevím, snad nám tuto záhadu pepíček rozluští…a pepíčku, místo hlavní stránky najíždí stránka s recepty (po kliknutí na Luigiho) a ze stránky s recepty nejde vlézt na stránku s přidáním receptu ;-)

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.05 09:57
Pepíčku,

ta zrada se mi objevuje i při odeslání pošty v seznamu odeslaných, pokud odpovím na diskuzi, také. Vždy třikrát, i když mám otevřeného Labužníka pouze jednou.
Kdyby s tím šlo něco udělat, bylo by to super!

manek 
Pepíčku,

ta zrada se mi objevuje i při odeslání pošty v seznamu odeslaných, pokud odpovím na diskuzi, také. Vždy třikrát, i když mám otevřeného Labužníka pouze jednou.

manek 
Pepíčku,

pepicek
1309 příspěvků 12.05.05 01:54
Jenoféfo

s těmi IP adresami je problém u Vašich drahých poskytovatelů připojení, prostě se někteří z Vás průběžně objevují pod různými IP adresami, asi nejčastější změnu IP jsem zažil u lydie, která se objevila během 15 pod osmi různými adresami, což by odpovídalo asi tak jedné IP adrese na dva přečtené recepty. Způsobovat to mohou cache umístěné na cestě, nefunkční DHCP server a mnoho dalších vlivů … Labužník v tom prsty nemá.

Stránka kdo je online navíc není žádná vědecká stanice, ale jen hračka, abyste věděli, že tu nejste sami

pepicek
1309 příspěvků 12.05.05 01:59
Pendo

tam kde nejde kliknout na vkládání receptů, to je subdoména recepty.labuz­nik.com … přijde brzo opravit, mám to v notýsku (už docela dlouho)

pepicek
1309 příspěvků 12.05.05 02:00
Manku

tvůj problém se ztrojováním taky nemá příčinu v chybě na Labužníku, nýbrž v tvém počítači. Někde je něco nastaveno, že při odeslání formuláře a určité konstelaci hvězd pošle onu věc třikrát. Netuším co to tam máš nainstalované a za jakými firewally sedíš, ale ten problém taky není tady … sem prostě přijdou ve stejném okamžiku tři příkazy „ulož tohle“ , no a poslušný server to udělá.

Samotného by mě zajímalo, co má tohle na svědomí, ale na dálku to nevyřeším. Je mi líto, buď budeš sám pátrat a experimentovat a nebo budeš prostě třikrát.

penda
4752 příspěvků 12.05.05 10:05
aha, pepíčku,

díky :-)

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz