Zmizely odpovědi...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

babi
6360 příspěvků 02.05.05 09:55
Zmizely odpovědi...

29.04. jsem napsala řadu odpovědí a komentářů k mým receptům. Všechny zmizely i když původně mezi diskuzními příspěvky byly. Do dnešního dne jsem je nenašla. Daly by se obnovit? Předem děkuji!

Reklama

Reklama

Reakce:

Eleeen
1127 příspěvků 02.05.05 11:11
připojím se...

i mě se ztratily odpovědi a komentáře. Nebyla to sice žádná řada, ale i tak…
Pepíčku, bylo to v den, kdy jsi přetahoval ze serveru na server (datum nevím, mám dost práce, tak to tak nějak nevnímám). Sám jsi říkal, že se dočasně něco může ztratit, tak možná jsme ještě v režimu dočasně.
Půjde je nahradit anebo mám psát znovu?

Díky!

pepicek
1309 příspěvků 02.05.05 13:10
pokusím se to najít

je to sice o těch pověstných jehlách v megabajtech sena, ale snad se podaří, možná kdybyste mi daly tip, ke kterému receptu ty komentáře byly, abych řádově věděl kam zapátrat

Eleeen
1127 příspěvků 02.05.05 13:33
paměť

vím, že jsem odpovídala u sýrové rolády (tam toho zmizelo povícero, zůstaly tam jen tři diskuzní příspěvky), pak ještě NĚKDE v diskuzích. Ale vzhledem k tomu, že si to už nepamatuju, jen ten jeden, tak asi nešlo o život.
Pokud by to mělo činit nějaké vážné potíže, tak se na to vykašli a já to napíšu zítra znovu.
I tak děkuju.

babi
6360 příspěvků 02.05.05 13:44
...

Vzhledem k tomu, že nejspíš, jde o zdlouhavé hledání, tak také napíši všechno znova i když vím přesně u kterých receptů to bylo

pepicek
1309 příspěvků 02.05.05 21:12
babi, Esme ...

asi bude opravdu rychlejší když to napíšete znovu, protože jsem se právě dopídil k tomu, že ty odpovědi vlastně nedokážu přiřadit k receptu, protože jsem je sem přidal dodatečně, ale mezitím se objevily jiné a tudíž nesouhlasí čísla a … no, milý Watsone, je to zapeklitý případ .. zapeklitýýý

esmeralda
4813 příspěvků 02.05.05 22:03
Zmizely odpovědi...

Pepíčku, já si nestěžuju. Ten můj už je zase na světě.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz