Mušle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

di
2451 příspěvků 03.12.04 10:29
Mušle

Nemáte prosím někdo nějaký fajn recept, ve kterém by šly využít konzervované mušle? Teď tu byla u nás v Albertu akce, kde prodávali 3 plechovičky mušlí naložených v oleji a octu za rozumnou cenu, takže jsem neodolala, jenže teď nevím, co s nimi. Moc děkuju předem.

Reklama

Reklama

Reakce:

vencal
213 příspěvků 03.12.04 11:49
Mám:

krajíček chleba nebo veky a spráskat ty mušle jenom tak.

meisje
580 příspěvků 03.12.04 12:24
...

Presne jak pise Vencal, a nebo scedit zamichat do zeleninoveho salatu a nebo scezene prohrat s rozpasirovanym cesnekem - pokud jsou vetsi tak pokrajet a vmichat do ryze ci cinskych nudli, ci udelat smetanovou omacku a pak pres testoviny. Nebo pouzit na pizzu. My je jime i jen tak - proste tak jak jsou.

babi
6360 příspěvků 03.12.04 12:38
di...

souhlasím s Vencálem i s Meisje. Přidala jsem pro Tebe recept na špagety k večeři. Mušle se také mohou pokapat citronem, obalit ve strouhance a osmažit v oleji. Je to dobrá křupavá chuťovka, která se může podávat teplá na salátech, nebo studená s tatarskou omáčkou, nebo nějakým dipem

Doufám, že podle těchto všech nápadů dostaneš další…

di
2451 příspěvků 03.12.04 14:34
Všem

Vám moc děkuju, hlavně babi za ty receptíky.
Jo a Vencále, aniž jsem četla Vaši radu, přesně to samé jsem před chvílí udělala, jsou moc dobré. :-) Jestli máte někde poblíž Alberta, skočte tam, doporučuju.

Kari
545 příspěvků 03.12.04 14:46
Albert

Milá Di, díky za tip. Po cestě z práce se stavím v Albertovi. Snad to nebyla akce jenom v tom u Vás (asi jo), a budou ji mít i v Alebertovi na Praze 4. Mušle bych si dnes k večeři fakt dala .

vencal
213 příspěvků 03.12.04 14:50
Di

díky za typ, Alberta mám kousek a „mořské potvůrky“ miluju, tak se stavím. A malá prosba nakonec: prosím tykej mi, já vím, že jako dáma bys to měla navrhovat Ty, ale myslím že na netu je to jedno a já si aspoň nebudu připadat starej. Díky Vašek

di
2451 příspěvků 03.12.04 14:54
Kari,

myslím, že to bylo ve všech Albertech, bylo to na takovém tom letáku. Jsou to tři plechovky po 80 gramech balené dohromady, značka Calvo, stojí to kolem 65 korun.

di
2451 příspěvků 03.12.04 14:58
Vencále,

dobře, jsem pro. :-)

Kari
545 příspěvků 03.12.04 15:03
Di, tak to je bezva,

doufám, že je ještě boudou mít. Už se těším a hned vyžiji rady labužníků Tobě dané .

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz