Pro Eleeen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

possum
464 příspěvků 02.12.04 13:54
Pro Eleeen

Varit se v mikrovlnce naucis tim, ze budes zkouset.
ZAKLADNI PRAVIDLO: dej mín casu nez si myslis. Pridat muzes dycky. (Cas se meri na 1/2 az 1min, ne 1/2 az hodinu.)
Mikrovlnka je vyborna na omacky/pudinky. Je VELMI tezke udelat hrudky. Delam v ni kure, sekanou (dopecu v troube pro opeceni).
Masove omacky (jako na spagety, nebo kure na paprice), ryzi, zeleninu, nektere buchty (dorty), marmelady, samozrejme rozmrazuju a ohrivam jidla.
Na vic si ted hned nemuzu vzpomenout. Za:,–(ne v ni nedelam cely kus masa.
Souhlasim s tebou, ze by tu mela mit mikrovlnka svou ......(hlavicku?? oddeleni??), no vis co myslim.

Reklama

Reklama

Reakce:

Eleeen
1127 příspěvků 02.12.04 16:12
pudink

vidíš? zrovna tohle by mě zajímalo! Jak ho děláš? Napiš svůj popis (ale prosím, prosím, včetně Watů. Ty jsou důležité) Najdu si to doma v kuchařce proč a napíšu to sem).

Děěěkujuuuu!

esmeralda
4813 příspěvků 02.12.04 20:54
Pro Eleeen

I já si myslím, že mikrovlnka je se fantastický vynález. Já v ní dělám i kus masa .

possum
464 příspěvků 03.12.04 13:53
pudink,

doufam, ze si nemyslis, ze delam ten pravy. Z vajec a tak.
Az se mleko skoro vari, naleju tam v trosce mleka rozkverlany pudinkovy prasek. Zamicham, a vlnim asi 2min. Pak zamicham a zase vlnim. Az je husty. Pak do nej vmicham cukr. (Nebo kdyz si zrovna rikam, ze su tlusta a sladke bych nemela, sladidlo.)

Delam asi tak 80% veskereho vlneni na HIGH = 100%. Samozrejme, jsou veci, ktere se musi vlnit na min. Ja vim, v knizkach je to rozepsane, ale je to na houby, protoze ruzne mikrovlnky maji ruznou silu, nejsou vsechny stejne silne. V te kucharce je napsano v jak silne ty recepty delaly.
Hele, ono to zas neni tak haklive.

Eleeen
1127 příspěvků 03.12.04 14:34
...

ale určitě je rozdíl, pokud má někdo maximum 750, 1000 nebo 1200, ne? Asi je na znát, že jsem chemik a musím mít všechno „přesně“. Už jsem tady někde psala, že jsem schopná vážit i těch 40 g cukru do pudinku…
Za návod na pudinek děkuju. Já vlním na maximum na 1000 W.

possum
464 příspěvků 04.12.04 15:48
Eleeen,

kazda kucharka pro mikrovlnku ti rekne, v kolika Wattove mikrovlnce ty recepty zkouseli. Rozdil mezi 700W a 1000W neni v minutach ale sekundach, jelikoz mikrovlnka vari VELMI rychle.
Tudiz znovu: dej o neco mene nez si myslis. Priste uz to budes vedet.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz