Můj Labužník

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

preclik
39 příspěvků 24.02.08 20:40
Můj Labužník

Jo a nemůžu se dostat na Můj Labužník, tvdí mi, že ho nemůže najít, to už je začátek konce? Recepty by bylo škoda ztratit, ale co ty příspěvky, které lidi napsali. Ani nechci pomyslet. Olina

Reklama

Reklama

Reakce:

bona
2416 příspěvků 24.02.08 23:39
Olinko,

už jsem si všechny oblíbené recepty pro jistotu odeslala do mailu, ale pravda je, že to není to hlavní, co by mi případně chybělo .
Dnes bylo tak krásně a počasí mně připomnělo ten čas, kdy jsem se sem před rokem zaregistrovala a začínala poznávat lidi tady… Bylo mi dnes tak hezky, veselo a zároveň smutno…jakože by to mohlo skončit… Když jsem se na procházce přiznala rodině, dostávali akutní záchvaty smíchu… No nic, tomu nemůžou rozumět
Ale Vy to chápete, že?

preclik
39 příspěvků 25.02.08 08:25
...

A to představ, že mně mí mlaďoši slíbili modernizovat počítač, abych mohla posílat obrázky. No a teď nic? Myslela jsem, že začnu posílat konečně něco do svého deníčku a ono by z toho nemělo nic být? Tak to tedy NE!!! Zkusím se taky připojit k zachraně, jak to budu umět. Olina, zvaná

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz