když písmenka...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

preclik
39 příspěvků 11.02.08 20:28
když písmenka...

Docela by mě zajímalo, kolik roků je těm dětem, co tehdy šly do první třídy, do které třídy teď chodí? ta první stránka je asi zaseknutá, nebo tam ty stejné články mám pořád jenom já?

Reklama

Reklama

Reakce:

bona
2416 příspěvků 11.02.08 21:35
Preclíku,

myslím, že to tam máme všichni a doba, kdy to začalo být trapné už je „dávno tomu zpátky“

penda
4752 příspěvků 11.02.08 22:54
není pepíček ...

… nejsou nové články, nikdo jiný k serveru přístup nemá, aspoň někdo, o kom víme … (a dětem bude v březnu devět, pokud se nepletu)

Eja
3788 příspěvků 13.02.08 15:09
My pamětníci

ještě pamatujeme doby, kdy články přibývaly jeden za druhým…ale bohužel Pepíček se odmlčel. Ale aspoň že Labužník funguje dál - i když bez článků.

Labužník jandule02
1089 příspěvků 14.02.08 07:48
Asi tak trochu přezrálé

Vážení labužníci, poslední dobou se mi zdá, že labužník klouže do temných hlubin podprůměrnosti. Recepty jsou dávno vyčpělé, mnohdy špatně napsané, noví členové mnohdy přijdou s recepty, které se ani neuvádí v kuchařkách typu: jak uvařit chleba s máslem", dlouho už jsem si nepřečetla dobrý článek. Škoda. Že by syndrom vyhoření?

buraci
1136 příspěvků 14.02.08 08:39
Souhlasim

… s Janduli. Uz jsem to psala pod x-tym receptem na Kotlety na slehacce. Labuznikovi chybi spravce a tudiz logicky zacina vycpivat. Odeslo uz spousta zajimavych Labuzniku (babi, toast, airan a mnoho dalsich), nekteri uz se objevuji jenom sporadicky… Bohuzel dnes, kdyz chci nejaky pekny receptik, tak hledam spise v minulosti nebo na zahranicnich webech (uzasny je www.epicurios.com), nastesti mam i peknou sbirku kucharek.

penda
4752 příspěvků 14.02.08 12:27
13.3.2008

končí platnost této domény, pokud ji pepíček neprodlouží, zmizí rázem labužníci všichni …

buraci
1136 příspěvků 14.02.08 12:59
Diky za info

… to abych dokoncila kopirovani receptu, co tu mam ulozene. Pak se nechame prekvapit, ale byla by to skoda, kdyby Labuznik skoncil…

Eja
3788 příspěvků 14.02.08 13:51
Vladko

to nemyslíš vážně. To se nedá stihnout aspoň malé procento receptů, o které bych nechtěla přijít, někam uložit…Zkoušela jsi nějak navázat mailový kontakt s Pepíčkem ?

Eja
3788 příspěvků 14.02.08 13:54
Jandule, Buraci,

máte určitě pravdu, ale i teď kvalitních neokoukaných receptů, které stojí za uvaření, přibývá díky Boně, Libuši a dalším…nechci na nikoho zapomenout.....Je pravda, že recepty typu vezmi roštěnky, strč je do papiňáku, vraž tam masox, kečup a hořčici nevzbuzují mé nadšení

manek  14.02.08 14:11
No tak to je datum opravdu kritické!

A Pepajz nikde…

marmelada
1643 příspěvků 14.02.08 14:50
ukládání receptů

Já to už delší dobu řeším tak, že si vybrané recepty odesílám na mail. používám gmail, takže mám dost velkou paměť a ještě jsem si mail nezahltila. Tam používám normální vyhledavač. Co se dá dělat. Mě se velmi často nepodaří připojit na Labužníka, tak jsem to začala řešit takhle. Jen mě děsí ta možnost, že labužník končí. Nejvíc by mě chyběla „labužnická rodina“.

bedla  14.02.08 18:35
když písmenka...

občas zahlédnu pepína , třeba nám podá nějaké informace … možná. Byla by to škoda.

bona
2416 příspěvků 14.02.08 19:41
Úplně jste mě vyděsili (-y)

, teda hlavně příspěvek Vladky…
Začnu s ukládáním receptů, udělám to jako Marmeládka, manžel má naštěstí gmail, tak mě může pozvat.
Hrozně byste mi všichni chyběli , zkuste s tím něco udělat, kdo můžete!
Pošleme si pro jistotu maily - my, co spolu kamarádíme?

blanca.xy
647 příspěvků 14.02.08 22:03
To tedy nejsou pozitivní zprávy,

které tady čtu. Sice si recepty také kopíruji a ukládám do Wordu, ale zdaleka ne všechny, opravdu máme co dělat . Moc by mě mrzelo, kdyby tyto stránky měly zaniknout!

zlata
1200 příspěvků 14.02.08 22:22
Ach jó Vladko,

to je rána a zlý sen. I když nejsem na Labu až tak známá a navíc nechodím často a pravidelně, všechny Vás mám ráda a moc byste mi všichni chyběli. Snad Pepíček nějakou kačku utrousí. Ráda přispěju, jen aby to fungovalo. Zatím pilně ukládám, ale jak to stihnu, to se uvidí.
Ovšem nápad od Boní není až tak špatný. Jinak Vás všechny moc pozdravuji a těším se, že Pepíček je moudrý a nenechá nás zmizet. Tak já ač jsem pesimista snad od narození…, tak věřím.
Pa všem

Sylvie
2302 příspěvků 14.02.08 23:03
...

Milí přátele, tak jsem celou valntýnskou večeři prokecali o záchraně Labu. Jdeme na to

penda
4752 příspěvků 14.02.08 23:05
Já si myslím,

že pepíček nedopustí, aby server skončil, je v tom kus jeho práce a času. Mě jen zarazilo, když jsem to našla na netu -
Domain Name: LABUZNIK.COM
Registrar: GODADDY.COM, INC.
Whois Server: whois.godaddy.com
Referral URL: http://registrar.godaddy.com
Name Server: NS1.BAYCOMPS.COM
Name Server: NS2.BAYCOMPS.COM
Status: clientDeletePro­hibited
Status: clientRenewPro­hibited
Status: clientTransfer­Prohibited
Status: clientUpdatePro­hibited
Updated Date: 06-mar-2007
Creation Date: 13-mar-2000
Expiration Date: 13-mar-2008

Třeba se aspoň vrátí pepíček a začne to tu frčet … ;o))

penda
4752 příspěvků 14.02.08 23:06
...ale nebojte,

když to prodloužil loni, prodlouží to zse ;o))

Sylvie
2302 příspěvků 14.02.08 23:08
Ahojte rodinko

Manžel přišel na nápad zaplatit za Pepíčka doménu i webhosting na nějakou dobu dopředu. Poskytovateli je fuk, kdo to zaplatí a my se na to můžeme složit.
Také stáhnout, co se dá. Máme na to program (už je napsaný) a udělá se nový web, ale to bude nějakou dobu trvat, dosáhnout stávající úrovně.
Manžel jde stahovat.

Sylvie
2302 příspěvků 14.02.08 23:15
Posečkejte, posečkejte (ale raději stahujeme) :-)

Takže stahujeme a jak říká Vladka, ještě si na Pepíčka počkáme

Sylvie
2302 příspěvků 14.02.08 23:35
Lidi, já to bez Vás nepřežiju

Stahuje se cca 53 receptů za minutu. Kolem 9té by to mohlo být staženo.
Pa, jdu spááát
Ty nové se také stáhnou. Později.
Váš nervák

bona
2416 příspěvků 14.02.08 23:49
Můj manžel

říkal už před pár hodinami něco podobného, jako Sylvie a její muž… Jen jsem ho moc neposlouchala, tak mi to teď připomněl…

Pokud se bude platit prodloužení, rozhodně se zapojuji!!

Zvládneme to, že jo , jsem tu sice asi jen necelý rok, ovšem kus života to je…

Sylvie
2302 příspěvků 15.02.08 00:00
Boni

Taky vyšiluješ, co? :-)
Přeju Ti dobrou noc a hezké sny
 Sylvie

sigrid
272 příspěvků 15.02.08 00:45
taky se hlásím

s příspěvkem, kdyby bylo třeba. Chodím sem asi o půl roku déle, než se články zasekly na tom samém, ovšem častěji až v poslední době, kdy je nějak víc času. Chybělo by mi to. A vy všichni také (ovšem až na recepty zmiňované Jandulí). Upřímně řečeno, na Pepíčkův návrat moc nevěřím, obávám se, že opravdu „vyhořel“. Kdyby se toho ujal někdo aktivní bylo by to krásné.

bona
2416 příspěvků 15.02.08 01:06
Upřímně řečeno,

mám jasnou představu, o čem se mi dnes bude zdát …
Poslední dobou v noci neustále řídím auto (dělám řidičák a moc mi to nejde ), nebo mi selhává počítač, nebo přijdu na přednášku a nevím, co říct, nebo učím na té naší střední školičce a přijde inspektor…, kontroluje třídnici, zápisy studentů a můj projev…

No a teď se k tomu všemu přidává představa, že se vzbudím a nemůžu se podívat, co je nového na Labu, píšu článek nebo přípravu na výuku a nemůžu se odreagovat nahlédnutím sem…
není to děsivé…?

ewa
600 příspěvků 15.02.08 06:05
...

Zatím si nedovedu představit, kde bych měla trávit svůj volný čas i čas, kdy bych měla raději dělat něco užitečnějšího.
Takže jsem taky ochotná udělat něco pro zachování Labužníka. V mém případě by to byl nejspíš finanční příspěvek.
Doufám, že se najde někdo, kdo tuhle záležitost vyřeší.

penda
4752 příspěvků 15.02.08 08:24
Hahaha ...

mám nápad, vyhrabu všechny maily, které mám na pepíčka, hodím je sem a začneme ho bombardovat zprávami, aby nezapomněl prodloužit platnost domény … …

penda
4752 příspěvků 15.02.08 08:42
pepíček

josef(zavináč)za­silkovasluzba­.com
pepiczech(zavi­náč)dyfferent­.com
pepicek(zavináč)la­buznik.com

Taťka pepíčka (Pepino) sem stále chodí, takže si myslím, že žádný kolaps tomuto serveru nehrozí … péééépííííččččku­uuu, kdééééé jsííííííí???????????­??

Labužník jandule02
1089 příspěvků 15.02.08 08:40
...

Byla by to opravdu škoda, konec konců, takové ty recepty nanic konec konců můžeme pustit jedním uchem tam a druhým ven. Ale to nic nemění na tom, že je tady spousta skvělých a vyzkoušených receptů a i cenné odkazy na jiné servry.

Sylvie
2302 příspěvků 15.02.08 08:53
Špatná noc

Ahoj lidičky, tak v noci jsem měla velice špatné sny. Počítači chybí ke stažení ještě 5000 receptů i s diskuzemi.
Ale jak čtu, Pepa sem chodí, tak to nebude tak horké, že?

tea63
935 příspěvků 15.02.08 09:16
Sylvinko

stahuj, stahuj, 5000, to už je jako nic ! U nás je prasátko s nápisem Labužník také napapáno a připraveno na zabíjačku . Včera jsem zkoušela poslat recept mailem, ale většinou dorazila jen půlka, tak tady cesta opravdu nevede. Čert vem recepty, ale bylo škoda té několikaleté práce a hlavně co bych dělala bez Vás, labužníčci ? No, snad to nebude tak horké. Kdyby šlo opravdu do tuhého, dejte pokyn a místo vaření začnu s tím mailovým bombardováním

Sylvie
2302 příspěvků 15.02.08 09:23
Teo

Jak říká Oťásek Vocásek, to je ale vzhrrůůšo. :-)
Měj se hezky
Jdu k zubaři, se dětmi :((

sim
293 příspěvků 18.02.08 23:06
napad

ahoj
nezmatkujte :-))
co to bolo s tou domenou? kazda domena ma expiry date…
mam svoje pochybnosti, ci ma Pepicek radost, ked mu zacnu vase programy zatazovat server. a aka bude legalnost toho, ked potom zalohu servra niekde inde zverejnite…
radim - nech kazdy zalohuje len svoje recepty.

co sa tyka clankov, mam napad - zaregistrujte niekto www.labuznik2.com a tam by sa dali davat nove clanky a pripadne dalsie funkcie. keby sa nahodou potom nieco s labuznikom stalo, dalo by sa tam pokracovat.
to vsak bude chciet sikovneho admina.

salgo
146 příspěvků 26.02.08 22:06
No to je rána

Já už sem moji milí labužníčci moc často nechodím, není zatím čas, jsou malé děti, práce po nocích a navíc držíme takovou žaludeční jak doma říkáme blivajzovou dietu (zádný moc cukr, žádné koření, jen vaření a dušení, no blivajzy), ale čas od času sem zabrousím. A hlavně žiju s vědomím, že moje labužnická rodina tu stále je. Byla by to pro mě rána, kdyby najednou zmizela. Navíc si slibuji, že sem po čase pověsím všechny svoje pracně vyzkoušené dietní recepty.Když jsem s tím před rokem začínala, jíst se to nedalo, ale už to umím moc dobře (a nebo jsme si zvykli???)
Každopádně, kdyby se něco stalo, tak Vás všechny zdravím a doufám, že za nějakou dobu se tu s Vámi budu zas častěji a pravidelně setkávat.
Vaše Salgo

marmelada
1643 příspěvků 07.03.08 15:32
vlaďko

jak to vypadá s tím expiry datem? nějaká změna? (kde se to vlastně dá najít?)

penda
4752 příspěvků 07.03.08 16:18
Platnost serveru byla prodloužena!

Do března 2010! … jsem povídala, že to pepíček nenechá padnout ;o) … a adresa na zjištění:
 whois

ewa
600 příspěvků 07.03.08 17:16
...

Huráááááááááááááá! Jsme zachráněni.
Děkuji, Pepíčku! Nebo komu poděkovat???

Sylvie
2302 příspěvků 07.03.08 18:25
Jupííí

Já nevím, komu poděkovat, ale spadl mi kámen ze srdce.

zlata
1200 příspěvků 07.03.08 19:27
Nejlepší zpréva

na, kterou jsem čekala. Ale, že to byly nervy…

blanca.xy
647 příspěvků 07.03.08 19:38
Souhlasím,

je to opravdu jedna z nejlepších zpráv v poslední době. Aspoň se můžu mírnit ve stahování a ukládání receptů mimo Labužníka. Díky

tea63
935 příspěvků 07.03.08 20:27
No to je teda hezký,

já už jsem připravila smuteční menu na poslední rozloučení s veleváženým zesnulým, panem profesorem v oboru labužnictví, panem Labužníkem.....a teď to můžu hodit do koše!.....Zase až v roce 2010!.....Práce kvapná málo platná!…To se mi ale ulevilo

Sylvie
2302 příspěvků 07.03.08 22:05
Oslava

Teo, nechceš to oslavit v Písku?

zlata
1200 příspěvků 07.03.08 23:07
Teo,

já za sebe a mojí druhou polovičku, byli bychom moc rádi, oni ten penzion rádi nafouknou nebo se podělíme o židli…zkus to, bylo by to pěknéééé ahoj Zlata

preclik
39 příspěvků 09.03.08 21:06
hurááá

Jestli jsem tomu prodloužení i jen trochu pomohla tím, že jsem rozvířila tuhle diskuzi, jsem děsně ráda. Představa stahování té fůry receptů mě děsila a tak jsem doufala, že to nebudu muset dělat. A NEMUSÍM!!! Olina

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz