Špatně vidím? Že by konečně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Papaja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.08 10:41
Špatně vidím? Že by konečně?

Včera večer, cca ve 20,30 jsem byla na Labu. Na titulní straně, kde už jsou prastaré články o „skákání písmenek“ a „prešporské kuchyni“ atd… byly místo těchto článků rovnou kategorie receptů a úplně dole byly ve zmenšeném písmu poslední zveřejněné „komentáře k receptům“ - cca 10 posledních. Říkala jsem si: „Konečně! Články zmizely (stejně je do nich přístup jinak), tohle je praktičtější. Konečně Pepíček vstal z mrtvých a něco se děje!“ Ale možná to byl jen sen, dnes je zase vše při starém
 P.

Reakce:
manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.08 12:56
Papajko,

asi se ti podařilo otevřít přímo stránku Recepty a přeskočit tu úvodní.

Sylvie
2302 příspěvků 21.02.08 14:09
...

Manku, vzal jsi Papaje iluzi, to se dělá? :-)

Sylvie
2302 příspěvků 21.02.08 14:13
...

Teda naději. Chci říct.

zlata
1200 příspěvků 21.02.08 16:19
Kdyby se dělo

bylo by to fajn, zatím mi Lab několikrát za večer vypadává. Někdy je to na zbláznění…zdraví Z.

Papaja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.08 19:43
Mánku...

…také jsem si myslela, že dělám chybu. Všichni ale víme, že pokud se nacházíme kdekoliv na Labu, tak když klikneme na ikonku kuchaříčka v levém horním rohu, dostaneme se na úvodní stránku. Tento krok jsem proto provedla několikrát za sebou. A opravdu na úvodní straně dole byly poslední příspěvky z diskuse a vše tak, jak jsem popsala výše… Proto se ptám
 P.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz