Moc ráda poradím, jak zhubnout pár nadbytečných kil

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kalinovi
6 příspěvků 13.3.08 16:34
Moc ráda poradím, jak zhubnout pár nadbytečných kil

Pokud se Vám nedaří zhubnout nabraná kila po zimě, nebo jste maminka po porodu a nedaří se Vám dostat se na původní váhu, stačí jít na www.snama.cz/jel-active2 a tam se s vámi budou přes skype nebo icq bavit odborníci, kteří Vám poradí se vším, co se týká zdravé výživy, dietě, kilogramech na výšku atd. Jedná se o sedmidenní kurz, který opravdu pomůže každému, který chce se sebou něco dělat. Iva

Reakce:
gmp
1603 příspěvků 14.3.08 22:59
...

Tak jsem se tam podíval, podíval jsem se na tabulku a hned se mi před očima objevily euronormy pro číslování oděvní konfekce. Podle nich jsem zatím nikoho neoblékl a honem přešel na staré poctivé číslování. To jen tak na okraj. Jen si myslím, že jsme každej nějakej, někdo holt sežere půl prasete a a je zdechlina od pohledu a někdo projde kolem kuchyně a má kilo navíc. Někteří jsme malí, někteří jsou vysocí.
Loni mě donutily shodit dvacet kilo. Já byl sám sobě odporný.
Neurotickej starej dědek. Kamarádi mě nesnášeli, oni pivo já kefír nebo kyšku. Jejich manželky mě začaly jim předhazovat, že jako a podivej se … Tak sem zase malej tlustej jako jsem byl celý život, od malička, ale veselej a hlavně živej

Kalinovi
6 příspěvků 15.3.08 09:25
...

Zdravím…koukám, že jste veselá kopa. Každý má jinou náturu a vztah k jídlu, to je pravda. Vás si dobírala žena a kamarádi a mě zase můj tchán…takový poznámky, že mě roste prdel tou diletou, kterou právě držím atd…až jsem narazila na ty stránky a oni se mě chopili a diskrétně. Nejlepší na tom je to, že nikam nemusíte chodit, je to v pohodlí domova a nikdo o tom nemusí vědět..jen vy. Já jsem půl roku po porodu a mám 13 kg dole a cítím se skvěle a můj tchán? jemu roste břicho dál…

Manana
1512 příspěvků 15.3.08 09:41
Vážení Kalinovi,

prosím přestaňte nám zaplevelovat naši stránku vašimi reklamami.
Příště stačí jeden odkaz ve správné rubrice, tak to prosím necpete do všech.
Děkuji za Labužníky i za Pepíčka.

penda
4751 příspěvků 15.3.08 10:33
Já jsem ...

(včera) 16 neděl po porodu a mám 15 kg dole z celkových nabraných 24 kg. Dietu nedržím, sním vše, co vidím a o čem vím, že neublíží malé, ale KOJÍM!!! A můj osobní názor na Vámi nabízenou dietu? Myslím si, že když se do ní někdo pustí, že ta možnost mít osobního rádce, člověka donutí něco se sebou dělat. Tedy aspoň takového člověka, který nemá dostatečně pevnou vůli. Já až odkojím, tak vím, že žádného rádce potřebovat nebudu. Bohatě mi bude stačit podívat se denně do zrcadla, vůli mám pevnou dost, takže další nadbytečná kila spolu se zpevněním postavy mi nebudou dělat problémy. A navíc - třetí patro s nákupy a dítětem a to vše bez výtahu mluví samo za sebe … ;o)

penda
4751 příspěvků 15.3.08 11:01
při prohlížení stránek

se nemohu zbavit dojmu, že se jedná o Herbalife či nějaký tomu podobný produkt … autoři nabízí jednak domácí práci a jednak zhubnutí …

kamilio
551 příspěvků 15.3.08 22:20
Jak zhubnout? Nedržet žádnou dietu!

Funguje to takto. Vařte normálně, jak jste zvyklí. Za 1.: Jezte přesně poloviční dávky jídla než jak jste jedli předtím. Za 2.: Absolutně vynechejte pivo a sladké nápoje. To je vše. Garantuji za 10 týdnů 10 kg. Já jsem to dokonce zkoušel v době zabíjaček a fungovala to spolehlivě. A na ty všelijaké sr..ky a patáky, ať se to jmenuje jakkoliv, se vybodněte.

bedla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.08 04:54
Nadbytečné kilogramy ..

Kamilio souhlasím s Tebou, stačí o něco menší průměr talíře, knedlíky 3-4, ale tenké (ty mám moc ráda) a nepřejídat se.
Funguje to a jím kromě sladkého všechno, ale co budu povídat … někdy se to také nepovede. Moc dobré je každé 3 hodiny něco malého slupnout.

esmeralda
4812 příspěvků 16.3.08 10:11
Těm štíhlým se to radí....

Kamilio, moc jsem se nasmála nad tvou radou:
Vařte normálně, jak jste zvyklí / Jezte přesně poloviční dávky jídla než jak jste jedli předtím.
Vím že to myslíš dobře, ale kdyby nám „dobře stavěným“ stačily poloviční dávky tak nemáme tento problém.
Největší roli zde hraje genetika.
V prvním těhotenství jsem přibrala 36 kg. Byla jsem mladá a slovo dieta jsem neznala. Příští léto jsem opět nosila bikiny.
Druhé těhotenství bylo podobné. Stále jsem byla ještě mladá.
Začala jsem přibývat až po čtyřicítce.
Diety samozřejmě fungují, ale jen po čas kdy jsou dodržované.
Každá dieta spočívá v omezení jídla.
Klasický případ je Oprah Winfrey (nevím zda je v ČR známá).
Její váha je jako yoyo, ač si může dovolit jen to nejlepší. Momentálně je zase jako bečka a prohlašuje že nikdy nebyla spokojenější.
Prostě dostala do vínku velký zadek a s tím se nic nedá dělat.
Nejsou v životě důležitější věci než je štíhlý pas?
(Tím nechci říci že je něco špatně se štíhlým pasem).
A to že se hubeňouři dožívají vyššího věku je výmysl.
Ale to už by byla jiná debata.
Buďte na světě rádi takoví jací jste. Je to vaše jediná šance.

Labužník housenka02
609 příspěvků 16.3.08 11:22
souhlasím s esmeraldou...

… ke stejnému názoru jsem se též dopracovala, taktéž po čtyřicítce…

U mě proměna váhy probíhala úplně stejně jako u ní - 2 děti za mlada a žádný problém se shazováním kil, ovšem nyní? Škoda řeči, navíc mi nějak nejde se trápit dietami a téměř nic z toho.

gmp
1603 příspěvků 16.3.08 14:33
...

My klucí to máme taky po děckách. Já jsem po dvou a pořád to vypadá na třetí a nic.
Pokud si mohu troufnout.
Reklamy jsou reklamy a za ty se platí Pepíčkovi, já jsem se třeba registroval hlavně prototo, že jsem vzal vážně heslo: „Nechceš být obtěžován reklamou, registruj se“.Toto považuji za opravdu vážné porušení kodexu Labužníka. Málo kdy jsem pro tvrdší slova, tohle je SPROSTÁ ZLODĚJINA, taky podnikám a když chci reklamu musím si ji ZAPLATIT. Domníval jsem se, že po prvním trochu ironickém mém příspěvku „kalinovi“ pochopí a stáhnou se, bohužel. Tak na hrubej pytel hrubá záplata. Abych nezůstal anonymní za nickem Milos.peroutka@op.pl
Ale zase na druhou stranu popovídali jsme si.

sigrid
272 příspěvků 17.3.08 17:17
Nemilí Kalinovi,

toto je server pro labužníky, lidi s pozitivním vztahem k dobrému jídlu. Pokud by to byl server s neplacenou reklamou, bylo by to poznamenáno na úvodní straně. Takže si své adresy zase hezky sbalte a odneste jinam. Kdyby to bylo tak skvělé, žádnou reklamu by to nepotřebovalo, neřku-li pak takovou pokoutní nacpanou bez placení na něčí stránky.
Takže, Ivo Kalinová, požádejte o přejmenování na Kukačková a jděte se vycpat (abyste nebyla moc štíhlá, veselá kopo).

Labužník housenka02
609 příspěvků 18.3.08 11:03
Vladko...

…měla jsi pravdu - nejedná se sice o Herbalife, ale údajně o českou firmu a.s. Sunkins.

… jedno se jim nedá upřít, jdou na to rafinovaně a i já jsem jim skoro naletěla, ještě že za ty roky umím číst mezi řádky, a ta studia taky nebyla nadarmo - mamko, taťko, díky!!!!!!

Fabujan
150 příspěvků 20.3.08 13:18
...

MUDr. Bukovský u nás na Slovensku hovorí, že keby diéty fungovali, tak by ich nebolo toľko. Páčia sa mi názory, že čím bol človek na svet vybavený s tým sa má zmieriť a riešiť skutočné problémy. Je pravda, že po štyridsiatke to máme ťažšie, koniec koncov metabolizmus nás pomaly zrádza, takže aj tak nás to prinúti jesť menej. Na druhej strane, vzhľadom na krátkosť doby nášho pôsobenia tu na svete, by bola veľká škoda neurobiť si radosť chutným „žvancom“.

Manana
1512 příspěvků 20.3.08 13:30
Fabujan,

hlasitě ti tleskám a plně za tebou stojím!
Dneska jdu do bůčku!!

gmp
1603 příspěvků 25.3.08 21:01
Fabujane nebuď skromný, napiš o sobě něco víc

Třeba si otevři deníček, toho bohdá nikdy nebude, aby člověk který se tak trefil do desítky se schoválal. Dej se do toho.

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz