Restaurace v Praze na svatebni hostinu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petrunka
102 příspěvků 11.03.08 09:55
Restaurace v Praze na svatebni hostinu

labuznici,

nemate nekdo tip na restauraci / prijemnou hospodu v Praze, na svatebni hostinu v cervenci? Kamaradka se vdava a jsme naprosto bezradni, nemuzeme najit zadne vyhovujici misto… chtela by po obradu rodinny obed cca pro 30 lidi a na tom samem miste by to pak preslo i ve vecerni oslavu s dalsima asi 30 lidma. aby to nebylo nic predrazeneho a bylo to tam fajn
nema nekdo zkusenost s necim takovym???

dekuji moc,
p.

Reakce:

petrunka
102 příspěvků 11.03.08 10:27
...

a jeste kdyby mel nekdo tip na nejakou cukrarnu, nebo cukrarku, kde delaji svatebni kolacky, tak to by bylo taky super

dekuji, dekuji

Alis
2617 příspěvků 31.03.08 13:03
Petrunko,

zkus se podívat sem: http://www.staradoba.cz/

Nevím, jak moc „hoch“ by to kamarádka chtěla, ale tady jsme byli s rodinou vždycky spokojeni, jednou jsem tu pořádala firemní raut a pan ředitel (vedoucí?) byl naprostý profesionál a absolutně ve všem nám vyšel vstříc. Vše bylo moc dobré a rozhodně ve slušných cenových relacích.

Labužník jandule02
1089 příspěvků 24.04.08 07:41
...

U pečení svatebních koláčků je vždycky taková legrace, že je škoda je kupovat.

petrunka
102 příspěvků 24.04.08 13:46
alis,

dekuji moc za tip, skoda ze jediny :( na stranky restaurace jsem koukala, ale nakonec to do vyberu neslo :) je to pomerne tezky sehnat dobrou restauraci v praze, aby clovek totalne financne nevykrvacel… nejdriv jsme hledali dle ruznych kriterii - jako kolik stoji pivo, menu a nakonec jsme prisli na to, ze jsme vynechali jedno z nejdulezitejsich kriterii a to obycejnou vodu. ono kdyz vsude nabizeji ty zazracne mattonky apod., v lahvicce 0,33l za cca 30 korun, tak se vam to v teplem cervenci pri poctu 70 lidi velmi prodrazi :)
nakonec se oslava asi uskutecni zde www.hotelslunecnice.cz … stranky zatim nic moc, ale velmi prjemny a hlavne vstricny personal, se kterym se da na vsem domluvit (hlavne treba na te vode normalne z lahvi za par korun

mno… toz to byl jen takovy maly poznatek z hledani vhodne restaurace :)

petrunka
102 příspěvků 24.04.08 13:47
jandule,

to verim, to mas urcite pravdu taky jsme mely v planu s kamaradkama toto podstopit a napect, ale upekla jsem vzorek kolacku, ktere po tydnu byly uplne nepozivatelne - a my bychom presne potrebovaly nejake, ktere vydrzi tyden. takze zadny peceni nebude, nekde se to objedna.
stejne by to byla silena makacka.. jeste ze to nedopadlo

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.08 13:49
Koláčky

Jandule má pravdu, je to již hodně dlouho co jsem v křešické pakárně nechala mistra pekaře zadělat těsto a pak s partou lidiček z práce, koulela a koulela a to jsme tam nebyly jen samé baby. Našlo se i pár kolegů, práce šla od ruky a na frťánka jsem je pozvala až po práci. Mimochodem do dnešní doby jsou koláčky mistra pekaře vyhlášené - nevím jaké to je tajemství, ale vydržely hodně dlouho měkké, ne že by je nikdo nejedl, ale pár košíčků na rozdání zůstalo a po týdnu byly stále jedlé. Tak směle do toho nebo najít šikovného mistra pekaře.

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.08 13:57
Koláčky ... oprava

nebyla to pakárna , ale pekárna …

petrunka
102 příspěvků 24.04.08 15:36
bedlo,

musim se priznat, ze ta „pakarna“ me velmi pobavila

to musel byt urcite prima zazitek s pecenim kolacku a verim, ze i po tom tydnu byly dobre, kdyz byly pripraveny profesionalem ap ecene s takovym nasazenim… jen ja bych asi uvitala toho frtana i behem pripravy a ne az „po“

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.08 17:45
Koláčky ...

petrunko, a to nechtěj vědět jakých jiných překlepů jsem se při obsluze dálnopisu dopustila … to je nepublikovatelné …

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.08 19:23
Koláčky,

u nás se vždy dělaly „škaredky“ - mastné těsto, které se nenechává kynout.

Když se vdávala moje sestra, pekli jsme koláče u nás. Mému synovi byly 3 roky a samozřejmě asistoval. Jenže jsme si ho moc nevšímali, a tak jsem se divila, když mi mamka po několika dnech volala, proč jsme dělali i půlměsíčky? Vysvětlení je jednoduché. Synáček ochutnával, a když narazil na makový, který on tuze nerad, jednoduše ho vrátil zpátky do vaničky k ostatním. Na podivné tvary upozornili mamku až její kolegové v práci, kam přinesla výslužku.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz