Mixér

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tresinka
156 příspěvků 11.09.04 06:43
Mixér???

Kdo mi prosím poradí při koupi mixéru či robotu? Potřebuju poradit, zda je lepší koupit si mixér či nějaký robot, jako nabízí např. v teleshopingu (myslím, že se jmenuje multi chopper). Mixér má nanosýtko (zachytí slupky, zrníčka z ovoce), je teplu odolný, dají se v něm dělat např. horké nápoje, dále je k němu mlýnek a sekáček.
Jistě už máte zkušenosti, poraďte prosím.......

Reklama

Reklama

Reakce:

Eja
3820 příspěvků 11.09.04 07:47
Tresinko,

jejda, co je to nanosýtko?????????

Já taky pomýšlím na něco podobného, mám moc dobré zkušenosti s Moulinexem, takže jsem objevila tohle.

ODACIO 3 DUO SUPER PRESS

Příkon 800 W
5 rychlostí
Pulsní regulace (Varipulse)
25 funkcí
Easy Fit systém
Clip systém
Security tlačítko
Trojitý bezpečnostní systém
Patentovaný integrovaný úložný prostor
Stěrka
Příslušenství možno mýt v myčce na nádobí
Protiskluzová úprava
Prostor pro uložení přívodní šňůry
Brožura s recepty

Kuchyňský robot

Počet otáček/min.: 500 – 1850
Celkový objem nádoby 3 l
Užitkový objem nádoby:
1,2 kg těžkého těsta
1,5 kg lehkého těsta
Pěchovač se stupnici až 210 ml
Nerezový nůž na úpravu 600 g nebo 1 l potravin
4 řezací nástavce pro jemné a hrubé krájení nebo pro jemné a hrubé strouhání až 1 kg potraviny
Nerezová šlehací metla
Speciální hnětač těsta

Stolní mixér

Počet otáček/min.: 4250 – 15500
Odnímatelná nádoba o objemu: 1,5 l Čtyřramenný nerezový nůž
Jednoduché přidávání pří:,–( během mixování díky víku s plnícím otvorem a integrovanou odměrkou (až 60 ml)

Lis na citrusy

na 1 l šťávy

Minidrtič

na 80 g až 100 g potraviny

Doporučená cena: 4.990,– Kč
Záruční doba: 24 měsíců

Nemáte s tímhle někdo zkušenost ?

Tresinka
156 příspěvků 11.09.04 08:30
ejo

Tak to je na mě moc korunek. Tolik neinvestuju
Nanosítko, je sítko uvnitře mixéru, které zachytí např. slupky od ovoce, když děláš džus.
Mě spíš zajímalo jestli má mixér stejný funkce jako ten multi chopper, víš. Co všechno mixér a jaký umí........

Jenofefa
1315 příspěvků 11.09.04 13:02
Tresinko

Já mám zkušenost s robotem BOSCH MUM 4 a s ručním šlehačem BRAUN . Ze své praxe mohu říci, že prakticky denně používám ten Braun (poněkud starší typ). Stojí mi na pracovní desce a používám šlehač i hnětač, ponorný mixer a velmi často strojek na sekání. Po zkušenostech s původním obdobným šlehačem z někdejší NDR (který dodnes funguje na chalupě) mohu vřele doporučit. Ponorným mixerem zvládnu frappé i omáčku na svíčkovou, sekáčkem sekám bylinky i starší housky na strouhanku, pomazánky i oříšky. Šlehačem a hnětačem zvládnu všechna těsta. Velký robot používám v případě, že dělám větší množství těsta (vánočky na vánoce pro celou rodinu, mazance apod.), častěji používám struhadla (když dělám bramborák nebo strouhám mrkev) a mlýnek na maso. Zejména je výhodné přikoupit mlýnek na ovoce, protože rybíz nejde na jiném zpracovávat. Používám i mlýnek na mák. Nejméně používám mixer – ale zrovna předevčírem jsem mixovala kapie na „paprikovou sůl“ a šlo to perfektně. Závěrem: vzhledem k ceně myslím, že ten menší je zcela postačující pro malou rodinu – nedám na něj dopustit. S „nanosítkem“ nemám zkušenost, ale nedůvěřuji příliš „značkám“ prodávaným v televizních reklamách (ale to může být subjektivní pocit způsobený mojí malou tolerancí k televizním reklamám).

Tresinka
156 příspěvků 12.09.04 13:09
Jenoféro

Díky za vyčerpávající odpověď, asi jsem se špatně vyjádřila, omlouvám se, já jsem nemyslela ruční mixér ten mám

Cek122
7 příspěvků 20.04.16 18:36
Mixér

Jako mixér doporučuju Vitamix. Je to perfektní mixér, co fakt rozmixuje, co se dá. Navíc jsme ho kupovali se skvělou prodlouženou zárukou. Funguje perfektně už dva roky, co ho máme.

Trdylo123
4 příspěvky 25.06.16 12:13
Mixér

Mixér je čistě na mixování - ono opravdu záleží na tom, co chcete vařit. Já mám mixér Vitamix. Robot jsem nekupovala, zatím jsem ho prostě nepotřebovala.

Trdylo123
4 příspěvky 25.07.16 22:07
mixování

Nebo se stačí podívat třeba na stránky: http://www.nejlepsi-spotrebice.cz/…y-a-slehace/, kde je opravdu velký výběr mixérů a taky robotů.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz