Milujete pravé italské těstoviny a lasagne?.Super cena!!!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
fazion
3 příspěvky 18.06.06 12:12
Milujete pravé italské těstoviny a lasagne?.Super cena!!!

Těstoviny,které se nerozvaří,pěkně zhutní a jsou jemné.Cena 55kč za 2500g.Je to velkoobchodní cena,takže neváhejte,po Brně dopravím osobně i vzorek k vyzkoušení:-)Zájemcům pošlu odkaz na mé stránky kde se dozvíte více.Určitě Vám budou chutnat,jinak bych nedoručoval osobně…Dobrou chut:-)

Reakce:
marmelada
1643 příspěvků 18.06.06 15:13
Odkaz

Neváhej tedy a vlož odkaz na své stránky tady do odkazů, určitě to patří k činnostem tady na Labužníku doporučovaným. Vždyť se jedná o labužnickou záležitost, ne?

Labužník housenka02
609 příspěvků 18.06.06 17:17
...

… taky moc prosím o adresu…

penda
4752 příspěvků 18.06.06 18:22
Holky,

zatím se mrkněte na originální stránky, můžete se navnadit, než fazion prozradí tu svoji adresu ;o)

fazion.com

fazion
3 příspěvky 19.06.06 19:51
Na to nejdúležitější vždycky zapomenu

Byl jsem tu poprvé tak se omlovám a tady je ta adresa www.fazion-brno.cz a cena je ta kterou jsem uvedl:-) email: prudky@fazion-brno.cz

marmelada
1643 příspěvků 19.06.06 20:13
stránky - fazione

Nevím, kde tedy soudruzi udělali chybu, ale na tebou uvedených stránkách je jen strana úvodní a netuším, jak se dostat na náhled na zboží. Při klepnutí na ikonu zboží to po mě chce vyplnit formulář a nic mi to nenabízí. Tak nevím, jestli takhle něco prodáváte, jak to tedy děláte?

fazion
3 příspěvky 19.06.06 22:43
Ty stránky se upravují

Ale do těch kolonek napiš co chceš ono tě to pustí.Ale ceny tam jsou v kartonech,na tom se taky ještě pracuje aby byly jen za balení:-)Musel jsem je mít hotový za dva dny…:-)))

marmelada
1643 příspěvků 20.06.06 08:40
Stránky

Tak jsem se tím prokousala, opravdu je to tak, jak píšeš. Jen dotaz: takže i maloobchodní odběr na dobírku je možný? Ještě ti napíšu na tvoji adresu, tohle píšu tady, abych odčinila ten předchozí odkaz. Ještě ti dám odkaz do odkazů, když píšeš, že jsi tu nový a nevíš jak na to.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz