Moderní výživa pro děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AbiesAlba
400 příspěvků 13.06.06 08:24
Moderní výživa pro děti

Ahojte všichni!
Kdysi vyšla v nakladatelství Metramedia Praha kniha s názvem Moderní výživa pro děti od RNDr. Petra Fořta, CSc. Dlouho po ní pasu a stále ji nemám, nechce ji někdo prodat, věnovat, cokoliv? Nechci zde začínat diskuzi na téma zda jsou zá:,–(y vaření podle Fořta správné či nikoliv. Zajímá mě jen ta kniha. Mnohokrát děkuji a chuťovým buňkám zdar!

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 13.06.06 08:54
Abí,

knihu mám, i jsem nedávno napsala na toto fórum úryvek z ní. Mám už ji hrozně dlouho a přiznám se, že jsem si myslela, že bude úplně o ničem jiném, než je. A nezklamala jen mě, ale stejně na tom byla i má sestřenice, která chtěla také svým dětem dopřát to nejlepší. Ale pokud by se začalo podle Fořtovy správné výživy již od mala, bylo by to o ničem jiném, než chtít po zmlsaném synovi, aby najednou přesedlal na správnou výživu. Pokud ji chceš, písni mi přes PM adresu a dostaneš ji i s věnováním. ;o))

AbiesAlba
400 příspěvků 13.06.06 09:35
Vlaďko,

díky, to by bylo úžasné, ale nevím, co je to PM adresa, ale zkusím hádat - asi pošta na labužníkovi :o)))

penda
4752 příspěvků 13.06.06 15:11
Abí,

přesně.. PM=privat messages=soukromé zprávy. ;o)

AbiesAlba
400 příspěvků 14.06.06 11:00
KNIHA

Díky, Vlaďko, za věnování knížky. V pořádku dorazila, pečlivě zabalená. :o)

penda
4752 příspěvků 14.06.06 12:55
;o)))

To jsem ráda, Kolbaba si může vzít dovolenou. Užij si jí dosytosti! ;o)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz