Medovník

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vrba
106 příspěvků 14.03.04 17:59
medovník

mám prosbu, hledám recept na medovník. Tady jsem sice jeden našla, ale nějak se mi tom nezdá, to co jsem jedla v cukrárně bylo několik (asi 5) vrstev těsta které chutnalo jak pardubický perník ,promazané vynikajícím krémem, posypané stouhaným perníkem a ořechy.

Reklama

Reklama

Reakce:

babi
6360 příspěvků 15.03.04 18:59
Vrbo...

podívej se na recept ¨Medovník¨ od Ireny, ten se zdá být nejbližší k tomu, co všichni popisujete

Sněhurka
446 příspěvků 15.03.04 19:14
Medovník

Ahoj vrbo!
Podívej se taky k Dadalovi - http://dadala.hyperlinx.cz/…ed/medh.html.
Tam najdeš informace o medu, dobré odkazy a recepty na dobroty z medu.
Přeju příjemné hledání

vrba
106 příspěvků 16.03.04 20:13
díky

milá babi a sněhurko, moc děkuji za odpvědi, babi ten od Ireny není to ono, co hledám ale byla jsem na serveru. www.cukrar.cz a tam se mi ten recept zdá asi nejpodobnější. Každopádně vyzkouším a dám vědět.

Labužník paraplicko03
359 příspěvků 17.03.04 15:45
Vrbo,

taky jsem dlouhou dobu sháněla rcept na medovník, asi máme na mysli ten stejný (podle toho, jak ho popisuješ). Našla jsem recept v jedné starší kuchařce - pod názvem Vánoční dort a zdá se mi, že by to mohlo být ono. Zkusím dát recept na Labužníka. Jediný rozdíl od toho kupovaného je, že není posypaný perníkem, ale politý čokoládou, jinak to vypadá dobře a nadějně.

vrba
106 příspěvků 22.03.04 11:15
paraplíčko

děkuii, a už se těším na ten recept. Určitě budu zkoušet-v obchodě je tahle dobrota pěkně drahá a my se doma o ni vždy poperem.o))))

Labužník Apolena
94 příspěvků 22.03.04 16:15
Náplň medovníku

Vrbo, nejsem si úplně jistá, ale nic bych nedala za to, že náplně jsou dvě - 1 pudingová, jak je uvedeno v receptech a druhou tipuju na rozválený plát marcipánové hmoty. Bohužel teď nemám troubu, takže to nevyzkouším, ale koupila jsem si Medovník domů a podrobným rozpitváním jsem zkoušela identifikovat ingreience. Je to jen můj tip, takže když to nebude ono, nezlob se Mějte se!

penda
4752 příspěvků 22.03.04 17:45
další recept......

medovník

Labužník paraplicko03
359 příspěvků 26.03.04 08:56
ach ten medovník

je to opravdu dobrota … taky se o něj pereme … minulý týden jsem byla pro něj v cukrárně, kde ho pečou a podrobně jsem ho prostudovala , dívala jsem se také na odkaz od Pendy, jsou tam výborné recepty, které by bylo dobré vyzkoušet, ale pořád mám pocit, že ten pravý tam není. Musím se polepšit a dát už konečně na Labužníka ten můj recept, tam se připraví těsto, ze kterého se vyválí pět placek, každá se peče zvlášť, plní se krémem, poslední vrstva je placka, která se zdobí. Je však nutné dělat medovník tak den do předu, aby se zaležel.
Takže dávám si jako úkol na dnešní večer - dát medovník na Labužníka Zdravím všechny milovníky tohoto skvělého dortu …

Jenofefa
1315 příspěvků 07.04.04 13:07
Další předpis na medovník

Sděluji všem meduchtivým (pardon, medovníkuchtivým), že dnes je recept ve Vlastě (č. 15/2004). Pokud bude zájem a čas, tak ho opíši na stránky Labužníka.

Labužník Sarka
433 příspěvků 07.04.04 18:38
Jenofefo,

napis prosim te ten recept na labuznika. Ja treba nemam pristup k casopisu Vlasta , ale o recept mam zajem. Dekuji

Jenofefa
1315 příspěvků 08.04.04 17:18
Medovník podle časopisu Vlasta

přidán na Labužníka.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz