Recepty na hada?? Prosím!!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hadožrout  08.03.04 09:46
Recepty na hada?? Prosím!!

Ahoj labužníci zdravím, opět se pokouším touto cestou získat rady a recepty na úpravy hadů. Minule se mi jeden člověk ozval, ale buď recepty nedodal a nebo jsem je já trouba nenašel. Máte-li někdo nějaké recepty či rady ozvěte se prosím. Díky. David

Reklama

Reklama

Reakce:

pepicek
1309 příspěvků 11.03.04 05:11
ale dyk já vím, že jsem to slíbil

takže dneska máme prostřeno jak od Indiana Jonese

a ne aby teď v zoologický mizely exponáty z pavilónu plazů

Labužník Jiti02
170 příspěvků 15.03.04 15:21
...

To je super. Moc mě to potěšilo. Jenom nevím, kde toho hada seženu? Poradíte! Díky. J.

1irena
591 příspěvků 15.03.04 18:30
Mila Jiti

u jednoho z receptu Pepicek vlozil link na objednani masa:))

1irena
591 příspěvků 15.03.04 18:33
...

u gulase z chrestyse

Labužník Jiti02
170 příspěvků 16.03.04 08:16
...

Velká omluva… jsem úplně pitomá. Ale je to pořádná rána za jednoho hada..... Možná ta loupež v ZOO by byla lacinější…J.

hadožrout  05.04.04 18:20
díky moc

díky moc za recepty, už můžu ochutnat hadí maso na úrovni upravené! hady ze zoo krást nebudu, jeden neví čím je tam krmí . pokud budou časem k dispozici i další recepty velmi rád je uvítám, ale tyto mi zatím bohatě stačí.

hadožrout  05.04.04 18:28
Jak sehnat hadí maso?!!

Mrknul jsem na ten link na hadí maso a připadá mi to dost nákladný. Není problém sehnat i v ČR hadí maso za podstatně levnější cenu. Možností je nepočítaně, od té, že si hada vychováte sami (kapku divné sníst po pár letech svého mazlíčka) přes možnost koupit hada ve Zverimexu, až po možnost koupit hada na veletrzích chovatelů hadů, nebo přímo od nějakého chovatele přes inzerát. Chytat hady v přírodě bych zá:,–(ně nedoporučoval, máme jich i tak málo a navíc se jedná o malé kusy. Nejideálnější mi připadá třeba zkusit Červenou užovku. Jen tak na začátek. Dorůstá až tři metry a její cena je relativně nízká. Dobré pořízení.

Labužník marus02
58 příspěvků 21.07.04 03:53
hadi zkusenost

Hadozroute, uz jsi zkusil ukuchtit toho hada? Já ti neporadím konkrétní recept, pouze tip: Hada, konkretne chrestyse, jsem jedla v restauraci. Chrestys byl nakrajeny cca na 8-10 cm valecky a smazeny na stejny zpusob jako americke cibulove krouzky, tj. v testicku (http://www.labuznik.com/recipe.php?…). Mozna bylo maso i marinovane (viz recepty nize?), ale spis ne - podle chuti bych tam citila snad pouze sul. Velmi dobre k tomu ladil pikantni cerveny dip (jiste neco najdes na labuzniku). K tomu urcite pifko. Ac mam odpor k hadum, musim uznat, ze maso z chrestyse je velmi chutne, jemne. Chutí podobné kureti, ale mnohem mnohem jemnejsi (asi jako rybi prsty). Preji kulinarsky uspech !

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz