Marsi 111

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jau
457 příspěvků 28.03.07 06:37
Marsi 111

Děvče, děvče, ty sis zavařila. A co Tvoje máma na to?? Copak nevidí, že vůbec nejíš, nebo jí to nevadí? Já mám 14 letou dceru, ale tohle bych určitě zaregistrovala a hlavně ŘEŠILA. Ty se musíš naučit mít se ráda, taková, jaká jsi, třeba i boubelatá. Skutečná hodnota člověka je v jiných věcech, než ve vzhledu. Nemáš-li pochopení doma, svěř se ihned svojí lékařce. Jde Ti o život, holka, a Ty ho máš teprve před sebou. K tomu, abys mohla život prožít kvalitně, musíš mít sílu a zdraví. Držím Ti všechny palce, co mám, aby to dobře dopadlo…

Reklama

Reklama

Reakce:

HelcaK
960 příspěvků 28.03.07 08:23
jau,

jesli Marsi nejí doma, může žít na intru, tak si po 14 dnech nevšimneš ničeho… A pak už to mají anorektičky zmáknuté, jak je vidět v té 13. komnatě - huňaté mikiny, tepláky…
Marsí, 8 kilo za 14 dní je skutečně moc, navíc mám tušení, že hubnout nejspíš vůbec nepotřebuješ - z mé zkušenosti tyhle drastické diety v sedmnácti drží spíš holky, co mají půl kila nadváhy poté, co se nacpou. A ty, kterým z nízkých džín leze pneumatika jako od osobáku, ty si zpravidla připadají dokonalé. Schválně, jaký ti vychází BMI? Pokud se pletu, a skutečně máš nadváhu (REÁLNĚ, ne SUBJEKTIVNĚ), tak tudy cesta stejně nevede. Ale jestli sis přivodila opravdu nějaké zažívací potíže, i kdyby to ještě nebyla mentální anorexie, nebo jen její začátek, tak je nejvyšší čas to začít léčit. Pa..

Marsi111
33 příspěvků 10.07.07 22:21
Moc vás všechny zdravím

Nevím jestli jsi ještě na mne někteří pamatujete…
Dlouho jsem tady nebyla , ale spoustu času byla v nemocnici,
kvůli těhotenství tědka je už vše v pořádku a vypadáto žeto bude kluk…

a co je tady noveho ???

Jarka7
208 příspěvků 03.10.07 13:34
Marsi 111

Po dlouhatánské době tě hezky zdravím. Také netuším, jestli si mne vůbec pamatuješ. Vidíš, ať chceš nebo ne, čas utíká jako zplašený. Vidím, že se chystáte na chlapečka. Gratuluji. Napiš něky více o sobě, miminku, o rodině. Prostě všechno, co by nás zajímalo.
Budeme se těšit a držíme palce

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz