Jak začííít !!!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marsi111
33 příspěvků 26.03.07 17:09
Jak začííít !!!

Ahojky ja držim dělenou stravu Lenky Kořinkové a zatim jeto fajn a korat kdo sima pořad vymyšlet recepty aby nejedl to same ja jsem si jich part zkombinovala a byly moc dobre teda aspoň mě chutnaly . Pokud jse rozhodnete pro dělenou stravu tak by ste měli začit hezky od začátku jako ja , tady vam dam par rad jak jsem začala.
1. Ze začatku jezte tak jak jste byli zvykli a korat Ne Bíle pečivo . Kafe a podobně sladtě sacharinem a jinymi sladidly . Pokud jste byli zvykli jsi něco v noci zobnout , tak posledni jidlo si vemte 2 a pul hodiny před spaním .
2. Pak pomalu den co den , ubírejte potravin a posledni jidlo si davam 18:00 hodin ale to jen v nutnosti hladu ale na začatek jeto lepši v 6 hodin než aby vas chytl hlad v noci. Tady vam dam ještě par drobnych rad. když mě chyti hlad tak začnu cvičit na posílení břicha např. sklapovačky a podobně tim jak se zapotite hlad stratite ale spoň umě to tak funguje . Ja jsem ze začatku jedla aji 8 krat deně a co den jsem ubírala takže tědka jim třeba jednou deně 1 jablko a hlad nemam , co druhy den piju čaj Hannasaki , a syrovatku ne pravidelně . Pokud mate nějaky dobrý recept Lenky Kořinkove nebo by ste se chtěli naněco zeptat tak jse obraťte na muj e-mail vck1@seznam.cz odepišu všem vaše Marsi111

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

jau
457 příspěvků 26.03.07 17:37
...

Svatá prostoto!! Jednou denně k jídlu 1 jablko, co dodat? Holky, hlavně to podle ní nedělejte!!! Hubnout se přece dá zdravě a chutně zároveň, ale téhle to budeme těžko vykládat Ta si už zadělala na anorexii. Marsi 111, měla bys vědět, že máš velký problém a svěřit svůj život odborníkům dřív, než bídně zahyneš. A už vůbec bych se takovým přístupem k jídlu a dietám nechlubila. Tohle není následováníhodné!!!

zlata
1200 příspěvků 27.03.07 00:10
...

No myslím si, že to takhle dlouho nevydržíš a až pomalu začneš přecházet na sice dělenou, ale tak nějak normální tak máš asi kila zpět. Protože jedno jablko za den .......je skutečně málo

Labužník handula02
634 příspěvků 27.03.07 08:41
Zdraví.....

Tak tohle je pěkná blbost, hlavně se nikdo takto nestravujte!!! Jedno jablko za den, to je teda síla!!! Ještě pár týdnů a myslím, že skončíš na JIPce!!! Holky, holky, místo, abyste jedly vše, jen ubraly množství, ale hlavně se hýbaly, tak děláte takové nesmysly a hazardujete se zdraví. A zaručeně, až se vrátíš po nějaké době k normálnímu stravování, tak při nejmenším máš jen ty shozené kila nazpátek!!!!

Marsi111
33 příspěvků 27.03.07 17:21
...

ja vim žejeto špatne ale ale stym ubirani jidla to funguje samozřejmě že ne jakto dělam ja třeba dneska prvni jidlo jsem jsi dala v 15:00 hodin a to jen banan a po cely den hlad nemam protože ja vice už snist ani nemužu ja snim to ovoce a už nemužu

Labužník handula02
634 příspěvků 27.03.07 17:43
Marsííí

Tak upaluj k doktorovi, máš problém a velký!!! Nedochází Ti to?? Sníst banán a pak už nemít hlad a takhle to dělat den po dni, připadá Ti to normální???

di
2451 příspěvků 27.03.07 18:15
Marsi, jestli se můžu zeptat,

kolik je Ti let?

HelcaK
960 příspěvků 27.03.07 18:58
Marsí,

pokud jsi ten pořad neviděla, tak se koukni tady TARGET = _new , je to 13. komnata Miss sympatie Pavly Sudové, která půl roku po získání titulu bojovala o život na JIPce FN Plzeň. Abys viděla, s čím si zahráváš. Nevím, jak dlouho tuto „dietu“ praktikuješ a kolik vážíš, ale i kdyby to bylo teprve krátce - zahráváš si se ŽIVOTEM, nejen se zdravím. Držím ti palce, aby ses dokázala někomu blízkému svěřit a šla k doktoru. Pavla přežila a zřejmě se i uzdravila (dá-li se mluvit o uzdravení), ale jiné takovou kliku neměly… Zdraví tě Helča

Marsi111
33 příspěvků 27.03.07 20:49
...

tak měje 17 let tuto dietu držim zhuba 2 tydny a zhubla jsem 8 kg ja totiš když snim něco vice tak mam strašne křeče v břiže . Pokud jse občas stane že mam pocit hladu tak jim jen ovoce třeba kivi jablko a podobně Prostě deně nic jineho neš ovoce a zeleninu nebo třeba 1 mrkev a jedno rajče ale nejim ovoce a zeleninu v jeden den.

Marsi111
33 příspěvků 27.03.07 20:56
...

jo a HelčeK moc děkuji za stranku už jsem se nato koukla .

zlata
1200 příspěvků 28.03.07 00:57
...

Já jsem na dělenou stravu přešla zhruba před 4 roky, ale nikdy jsem to nedržela úplně akorát , přesto jsem shodila za rok 15 kg, které se mi už nevrátily. Jeden den sacharidy, druhý den bílkoviny samořejmě, že jsem vynechala jakékoliv pečivo čauky, čau

DanaJ
1136 příspěvků 28.03.07 09:12
Marsí,

já Ti to musím napsat.
Holka neblázni, Tvůj způsob stravování ve smyslu jedno jablko nebo mrkev není běžný a někomu něco takového doporučovat je holý nerozum.
Jestli chceš držet dietu podle dělené stravy, tak musíš jíst všechno, co je v seznamu kytiček, zvířátek a neutrálních potravin uvedeno. Jenom stačí to správně kombinovat ve smyslu kytičky a neutrální a zvířátka a neutrální. Když si vybereš jen zeleninu a ovoce, tak Ti chybí spousty vitamínu, minerálů, bílkovin, cukrů, tuků a dalších. Když je nedoplníš, tak budeš mít čím dál horší pleť, ošklivé vlasy, které můžou i začít padat, začnou se Ti lámat nehty, budeš unavená a ospalá a při tom se Ti bude špatně spát, budeš mít problémy s menstruací, která může až úplně vymizet a zastaví se Ti vývoj, přijde zácpa (mno, však už problémy s trávením máš, jak píšeš), začnou Ti řídnout kosti a můžou se lámat, budeš mít svalovou slabost, začnou se kazit zuby a další a další.
Zajdi aspoň k dietologovi, ať Ti poradí zdravý a dietní jídelníček, aby´s v něm měla veškteré složky potřebné ke zdravému životu. Nech si upravit jídelníček.
Můžeš kouknout i ve středu na pořad ´Jste to, co jíte´, který je na Primě a kde pani doktorka vybírá lidičkám správný jídelníček, který by měli jíst celý týden a PŘESTO VŽDYCKY HUBNOU. Člověk musí jíst určitý objem stravy ke své výšce, věku a pohlaví. Když budeš jíst míň, tak prsotě umřeš.
Nezlob se, že jsem to tak ošklivě napsala, ale jsem z toho Tvého dělení celá vyděšená. Promiň mi jestli jsem Tě urazila nebo rozlobila. Mysli na to všechno, až zase půjdeš jíst a vem si aspoň trochu dušeného osoleného masa a k tomu si dej dušenou zeleninu nebo aspoň tu zeleninu a sójové maso. Tvá strava se dá brát v úvahu jen tehdy, jedla by jsi to, co popisuješ mezi klasickou snídaní, objedem a večeří.

kamilio
551 příspěvků 28.03.07 10:28
Jak začít?

Správně ses měla zeptat jak skončit s dietami! Ty totiž máš anorexii v pokročilé fázi (z těch příspěvků to jednoznačně nevyplývá). Jediné, co tě vrátí do normálu je okamžitě se začat léčit. Ty nemáš problémy s receptama, ty máš problémy se zdravím!
Druhá varianta je, že se na tyto dobře míněné rady vykašleš, budeš si dělat „svoje diety“ a my během roku můžeme společně zajet na Tvůj pohřeb. Už nebude žádná marsi111. Tak si vyber!!!

Marsi111
33 příspěvků 28.03.07 11:21
...

Samozřejmě žemě to neuraži jak vy odpovidate ja jsi to ráda přečtu. Ještě jsem vám chtěla jen řict že ten druhy tyden jak jsem tu dělenou stravu držela tak ja jsem byla nemocna měla jsem chřipku nebo něco tak jsi myslim že ten duvod že namam vubec hlad je aji tim .

Labužník handula02
634 příspěvků 28.03.07 11:32
Už je mi to jasné...

Já myslím, že si z nás někdo dělá prdel, a mi na to skočili!!!!

gegina
358 příspěvků 28.03.07 11:34
A nemyslíš,

že právě proto, že jíš tak málo, máš i oslabený imunitní systém a snáz onemocníš? To by mohl být taky jeden z důvodů. Já už nebudu opakovat to, co tady napsali jiní. Napíšu Ti ale jedno: Od nového roku jsme k dnešku zhubla 16,5 kila. Ale né způsobem, jako ty. Jen jsem vyřadila pečivo a přílohy, trochu (vlastně hodně) jsem zmenšila porce jídla a jím i 7× - 8× denně. U toho vypiju až 4,5 l obyčejné vody nebo čaje, kávu. Hodně mi k tomu pomohly i stránky www.flora.cz, kde si můžeš najít i rozpis na týden, co jíst a v jakém množství. Třeba to i Tebe nasměruje na tu správnou cestu, jak se správně stravovat a přitom nějaké to kilo sundat. Přeji Ti hodně štěstí!

DanaJ
1136 příspěvků 28.03.07 12:36
Souhlasím s geginkou..

..můžeš mít oslabenou imunitu tím, že nejíš a tělo je oslabené a náchylné k onemocnění.
To, že jsi tedy nejedla jen při nemoci může být pochopitelné. A to pořád nejíš a nebo už je to dobré? Jestli to nejedení je nedobrovolné, tak určitě zaběhni k obvodní. Co když je to střevní chřipka?..při tý jsem taky nemohla jíst, ale do třech dnů se to zpravilo.
Jinak kolik vážíš a kolik měříš?

DanaJ
1136 příspěvků 28.03.07 12:41
Geginko

..myslela jsi tuto redukční?

Labužník marus02
58 příspěvků 28.03.07 12:29
...

…taky si myslím, že si tu z nás někdo dělá prdel.. :) co, Marsi111 ?
ne vážně. Jak to tak čtu, nejpřihloupější na tom je, že se sama sebou asi přespříliš zabýváš. A možná taky moc čteš Elle atp a vzhlížíš se v těch nablejskaných fotečkách a fancy věcičkách, který přeci „patří jen vyhublým modelkám“ :/ blbost. Hoď se do pohody. Choď hodně ven, mezi lidi, sportuj, a zajdi si s kámoškama na cafe late a třeba dobrej pořádnej štrudl,… a vůbec nezabývej se tak moc sebou, radši se více rozhlídni kolem sebe:) Ostatní tě budou mít ještě víc rádi a sebe taky budeš mít ještě víc ráda :))) nemysli, nepíšu ti to jako ňáká nakynutá tlusťoška, která si přes svý sádlo nevidí na špičku nosu. Pravda, při svých 165cm a 57kg mám trochu větší zadek, ale to neřeším. Okolí mě má rádo takovou jaká jsem, a asi bych všem šíleně lezla na nervy, kdybych řešila jen diety a ani si s nikým nepřiťukla nad dobrým jídlem. btw. víš, že láska prochází žaludkem? :)

gegina
358 příspěvků 28.03.07 12:48
DanoJ,

přesně to jsem měla na mysli

Marsi111
33 příspěvků 28.03.07 16:16
...

proč bych si zvaz dělala prdel jak tu někdo napsal no ať jsi každy mysli svoje Jo a proty ostatni měřim 170 cm a před 2 tydny jsem važila 69 kg a tědka važim 61 kg po dvou tydnech

gegina
358 příspěvků 28.03.07 16:46
Zlatíčko!

Tím spíš bych se být Tebou nad sebou zamyslela! Myslím, že váhu máš akorátní - nyní - ale mohla jsi se k ní dostat rozhodně zdravěji! Kdyby Tě to zajímalo…já měřím 165 a vážím (bohužel) 75 kg. Kdybych měla splňovat hodnoty dle BMI, musela bych schodit ještě dobrých 15 kg. Jenže mám obavy, že by se po mně neotočil už ani pes, natož chlap! Takže…milá Marsi111, zamysli se nad sebou! Váha rozhodně není to hlavní. Na ženách se dá ocenit spousta jiných a lepších hodnot, než ty, co ukazuje ručička váhy.....

Ivo
1045 příspěvků 28.03.07 18:18
Milé dámy...

…s ohledem na způsob, jak se autorka tohoto vlákna vyjadřuje, tak je buďto asiatka (a ty většinou nepotřebují hubnout) anebo si z nás/vás dělá kozy......Sám bych uvítal nějaký seriozní a osvědčený způsob na trvalé odstranění nadváhy, ale to je asi podobné, jako hledat živou vodu. A protože mám již svoje zkušenosti, tak musím plně souhlasit s Handulou a velice se ztotožňuji s názorem Geginy - navíc se Vám vyznám ze svých představ: miluji ženy, ale netoužím po dámě typu Twigy a níž, ale obdivuji ženy jako je Vendula a výš......zdravý vzduch do českých hvozdů…:-)))

HelcaK
960 příspěvků 28.03.07 18:22
Ivo,

obávám se, že způsob psaní není důsledkem asijského původu, ale esemeskování, a co horšího, že Marsí nebude žádná výjimka mezi svými vrstevníky. V mobilech se vynechává kdeco a pak to dopadá takhle, že česky nebude umět za chvíli vůbec nikdo. Možná ta další generece vietnamců…

jau
457 příspěvků 28.03.07 19:03
Ivo,

Ze své zkušenosti ze školy můžu potvrdit, že způsob vyjadřování a pravopis není u této dívky nic výjimečného, bohužel…A podobně prostomyslných dívek je všude plno. Opravdu mám pocit, že mladá generace hloupne a co hůř, je na to málem hrdá. Málokdo má zájem zlepšovat své duchovno, většina si po vzoru přiblblých amerických a jiných seriálů hlídá hlavně vzhled a figuru Takže typuju, že legraci si, bohužel, Marsi111 nedělá…Jen si myslím, že na takovéhle úlety s dietama by v 17 letech už mohla mít víc rozumu.

Labužník marus02
58 příspěvků 28.03.07 22:15
TIP !

mimochodem, Marsi111, co ty děláš na Labužníkovi? - to je pro tebe snad masochismus, ne? :)

TIP! tedy pro ty, co přeci jen chtějí zhubnout:)

• dostala se mi do ruky knížka docela dávající chuť do hubnutí. Hanka Kynychová - Tajemství životního stylu. Obsahuje moc sympatický inspirativní jídelníček na 6 týdnů + cvičeníčka a samozřejmě povídání „jak baštit a žít“. Součástí je taky dvd s pár ukázkami cviků - dobrý i pro necvičící, kteří pohledem na moc moc pěknou ženskou H.Kynychovou alespoň získají motivaci něco změnit :)

Eleeen
1127 příspěvků 29.03.07 06:27
marus

H. Kynychová je sice hezká baba, ale raději bych kukala na hezkýho chlapa, jak mi předcvičuje třeba sklapovačky…

gegina
358 příspěvků 29.03.07 11:15
Eleeen!

Tak v tom případě doporučuji „Cvičení s J. Kornem na každý den“. To je velmi dobře vypracované, nenáročné a účinné! Tam chlapi jsou dva. Třeba by Ti to stačilo…

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.07 12:19
Tedy...

… jestli tohle není vtip, tak je to „drsný“!

Myslím tím obojí - zdraví a postoj, který má Marsi111 a také ten její psaný projev (slovo čeština mi jaksi nejde z úst)…

Marsi111
33 příspěvků 29.03.07 21:11
...

Chtěla jsem se zeptat co znamenají u některých ty narážky natu češtinu určitě nebudu psát jak nějaka 90 leta stařena fakt s prominutím ale pokud to někomu vadí tak ať to pomě ani nečte. !!!!! Pravě muj duvod začit hubnout byl kvuli klukum :-)

HelcaK
960 příspěvků 29.03.07 22:24
Marsí,

s tou češtinou se nečerti, nejde o výrazy, nikdo po tobě nechce, abys v 21. století měla sloh jako Jirásek, ale o to, že ti vypadávají čárky, háčky, i mezery mezi spojkami a slovy, pak zase slovo rozdělené mezerou a tak podobně… v tom máme bohužel pravdu. Překlep se povede každému, ale ty jich tam máš nepřehlédnutelné množství.

Marsi111
33 příspěvků 30.03.07 11:33
...

to ja vím že nedělám háčky, čárky ale v mojích letech jsou nato zvyklí bo píší také tak já tak píšu protože píšem jsi tak na icq a různě to jsem nevěděla že to vám zrovna vadí Háčky a čárky bože !!!!!!!

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.07 12:13
?

Akdyzmluvistak­takynepouzivas­carkyhackyatak­podobneneboje­totedzvykemamy­copisemenormal­nenejsmeinpisu­titotakabyjsi­toprecetla

No bóže, no!

gegina
358 příspěvků 30.03.07 12:26
Manku,

teda…dobrý! Mně by dalo strašně moc práce, napsat to jako Ty. Ale víc práce mi dalo, to přečíst…

Třeba s tím Marsi naopak žádný problém mít nebude!

Marsi111
33 příspěvků 30.03.07 12:51
Manek

Víš co ti povím ty jsi fakt debil to ja zase takhle nepišu a jestli maš nějaky problem tak tu ani nelez čau

Marsi111
33 příspěvků 30.03.07 12:53
...

Mluvit a psát je něco jiného to bys měl snad vedět !!!!!!!!

gegina
358 příspěvků 30.03.07 12:56
Marsi, Marsi!

Myslím, že jsi použila trochu silná slova! A ta se tady na Labu prostě nenosí!! Myslím, že právě Ty bys měla zvážit svou přítomnost na těchto stránkách. Možná, že na sebe potřebuješ nějak upozornit a takhle se Ti to docela daří. Ale na Tvém místě bych rozhodně zapřemýšlela nad tím, jestli náhodou nemáš nějaký jiný problém, než je Tvá hmotnost! Mánek by si zasloužil Tvou omluvu, ale mám pocit, že od Tebe se jí rozhodně nedočká, že!!!

Labužník handula02
634 příspěvků 30.03.07 13:32
Marsí...

Tak děvče tak takhle teda né, Manek si od Tebe opravdu zaslouží omluvu. Ale dnešní generace to VĚTŠINOU neumí. A jestli patříš do této kategorie, tak myslím, že jsi to Ty, kdo tu nemá co dělat!!!!! Možná, že by jsi potřebovala psychologa na víc věcí…

Marsi111
33 příspěvků 30.03.07 14:30
...

No jako že s prominutím ale ja tu nejsem zvědava aby někdo hodnotil moje pismo a moji řeč když jse mnou ani jednou nemluvil toto si fakt libit nenechat Protože aby někdo mé písmo hodnotil tak si myslim že byto měl byt češtinař a ne tady někdo … !!!!!!! myslím tim ( učitel ) samozřejmě

Marsi111
33 příspěvků 30.03.07 16:41
...

Ja jse vám omlouvám že jsem poslední dobou taková protivná ale mam tědka velkej problem a musím siho hodně dobře rozmyslet . Mohla bych jse tady nějaké paní zeptat jaké měla pocity v těhotenství díky za odpověd.

buraci
1136 příspěvků 30.03.07 16:45
...

Na jinem foru jsme meli podobny vylupek, ktery jeste navic zamoroval veskere diskuse (treba dvaceti stale agresivnejsimi prispevky denne). Zbavili jsme se ho tak, ze jsme se domluvili na jeho naproste ignoranci ostatnimi ucastniky diskuse. Navrhuji neco podobneho. Marsi navrhuji, at si da jablko a udela si par sklapovacek, treba prijde na jine myslenky.

Bali
1254 příspěvků 30.03.07 17:05
Ježíšmarjá,

doufám, že Marsi111 není těhotná, protože mít tu ještě Marsi222 by byl fakt záhul!

HelcaK
960 příspěvků 30.03.07 18:22
Marsí

doufám, že s tím těhotenstvím je to jen nenápadná výmluva pro útočné příspěvky…, ale je vidět, že se v poslední době snažíš psát líp. Tedy učitel-češtinář by měl stále výhrady, ale je to podstatně čitelnější i pro 17+. To my víme, že takhle -náctiletí teď píší, ale že bychom to považovali za chvályhodné…? Schválně si zkus představit, že by takhle psali v časopisech, novinách nebo knihách (pokud je tedy někdy čteš). V mailech kámošům píšu taky méně „kvalitně“, ale chce to odhadnout, pro kterou situaci to je či není vhodné. (a v těhotenství se rozhodně žádné diety a dělené stravy nedoporučují)

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.07 20:05
Samozřejmě omluva nejen mankovi

Když pominu Tvou situaci a problémy..... Jako nově příchozí kamkoliv, v tomto případě na Labužníka, by ses nejprve měla nejprve rozhlédnout, uctivě se se všemi pozdravit, zjistit, jak „jde cvrkot“ a pak teprve - po dlooouhé době hodnotit....... Takhle to bývá ve slušné společnosti zvykem...... Ale nejlépe bych Ti to asi přiblížila k situaci, když velmi mladý (nebo velmi nový) člověk přijde na večírek dospělých mazáků........
 P.

Marsi111
33 příspěvků 30.03.07 21:38
...

No stím těhotenstvím to myslím važně ale měje už 18 od čtvrtku ale nevím to jistě jeto teprv kratce ale jak jsem byla u lekaře tak mi řekl že jsi mysli na 80 procent že bych mohla byt i těhotná. Mé problémy se začaly vyvíjet nevolnosti zvraceni a podobně. ale doufam že ne co bych jsi počla z ditětem

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.07 09:32
Marsi,

já jsem v žádném případě neřekl, že tak píšeš. Protože ale vím, jak píší náctiletí sms, aby ušetřili písmenka, použil jsem to jako ad absurdum, aby jsi viděla, jak to vypadá.
Co se týče toho debila: daří se mi to úspěšně tajit skoro šedesát let a zatím si toho nikdo nevšimnul (až na tebe, samozřejmě). Proto malá rada: pokud nechceš, aby tě lidé kolem tebe považovali za sprosťáka, zkus to tajit také!

Jaruna7
61 příspěvků 02.04.07 15:40
trocha sebekritiky a chladného uvažování by neuškodila

Po opravdu delší době jsem zabrousila do Labužníka.
Jsem matka dcery, dnes již 27, a mnohé jsem už zažila.
Nechci poučovat, ale ve věku 18. let jste , Marsi111, ještě moc mladá a nezkušená. K Vaší češtině a gramatice jen jedno. Tak, jak píšete, ztrácíte mnohé šance pro studium, práci a hlavně podle mluvy a stylizaci o sobě vypovídáte spíše negativně. Prví dojem je rozhodující.To je Vaše věc, výsledky budete léta také sklízet Vy. Co je běžné mezi vrstevníky, není běžné v životě. Snažíte se zavádět „své“ názory a vnucovat je dalším, aniž tušíte, jak se sama shazujete.Chce to hlavně sebekritický pohled na sebe a nemyslet si, že svět se bude točit jen kolem Vás.
Způsob stravování bych na Vašem místě konzultovala s lékařem.
Zhroutit se a poškodit zdraví na celý život není žádné hrdinství. Po pár létech pochopíte. Jen, aby to nebylo poškození trvalé.
Sama mám názor, že i styl stravování patří do rukou lékařů. Proč by to byl jinak obor-samostatný-medicíny!!

Marsi111
33 příspěvků 02.04.07 15:48
...

Ahoj tak stím těhotenstvím jeto fakt ,dneska jeto přesně 3 týdny a 2 dny. Na interubci bych nikdy nešla , já už bydlím s přítelem v jeho bytě 3+1 v centru města , příteli je 22 let a pracuje jako podnikatel . Já jsem ve třetím ročníku takže tento rok školu končím. marsi111

bona
2416 příspěvků 02.04.07 16:58
Marsi,

tuto diskuzi jsem zatím sledovala víceméně zpovzdálí a nestranně, ale teď mi to nedá, abych Ti nenapsala pár slov. V první řadě Ti blahopřeji k rozhodnutí a zároveň přeji mnoho štěstí, zdraví a vnitřní síly, to vše budeš potřebovat. Vím, o čem mluvím, ocitla jsem se v podobné situaci, jen mi bylo o rok víc než Tobě. Manželství nevydrželo (toho absolutně nelituji), ale mám kamaráda v osobě nyní již sedmnáctiletého, mimochodem velmi talentovaného (to není jen můj názor) syna a kamarádku v jeho přítelkyni.
A teď to nejdůležitější! Zapomeň na veškeré drastické diety, obzvlášť v těhotenství, mohla bys to těžce odnést. Na to možná ve svém věku nemyslíš, ale nech si poradit. Kolem miminka budeš mít tolik práce a starostí, že kila stejně půjdou dolů sama. Já jsem po porodu zhubla na padesát kilo (měřím 170), ani jsem nevěděla jak a ve třiceti po druhém dítěti jsem se stejně jednoduše dostala na 53. Bez diet. Pak jsem něco přibrala, zase zhubla (tím Tvým hladověním…) a tak dokola až jsem to s pomocí jojo efektů dopracovala na nynějších 63. Ano, ráda bych něco shodila…ale víš co, je mi fajn. Předtím jsem byla po dietách uzlíček nervů, kterému v kabelce permanentně chrastilo balení Neurolu. Teď se dívám míň do zrcadla, ale o to víc kolem sebe.
Zkrátka těš se na miminko, pak z miminka a váhu neřeš, krása je někde jinde.
P.S. A s tou češtinou něco udělej, je to ostuda. Ať má dítě chytrou mámu!

bona
2416 příspěvků 02.04.07 17:38
Ještě jednu věc

bych Ti radila. Tu školu dodělej. Třeba ji zkus jen přerušit a dostuduj později, ale neodkládej to moc dlouho. Mohla by jsi se dostat do situace, kdy Ti vzdělání bude moc chybět. Určitě Ti okolí vyjde vstříc. Já jsem při dítěti vystudovala dvě vysoké školy, takže vím, že to jde! Bona

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz