Labužnické rozloučení se starým rokem u Rachada

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.08 21:52
Labužnické rozloučení se starým rokem u Rachada

Milé labužnice a milí labužníci!

Rád bych vás pozval na malé labužnické „rozlúčkové“ setkání se starým rokem a s labužnickými přáteli, v restauraci „Na Zavadilce“, která je umístěna v prostorách hotelu „Zlatá Praha“ (jak už sám název napovídá, restaurace je v Praze, na Zavadilce… ). Počet osob je omezen na 30, a v současné době je již potvrzena účast 15 labužníků. Je tedy ještě polovina míst k dispozici, proto prosím zájemce, tedy myslím zájemce skutečné, kteří se opravdu zúčastní, o přihlášení zde v diskuzi. Akce bude v pátek, 12.12.2008 a začátek je stanoven na 19:00 hodin, pevný limit na jídlo je 300.- Kč na osobu, nápoje jsou účtovány zvlášť. Další informace, včetně dopravních, sdělím po víkendu, až se domluvím s Rachadem na menu. Opět se nejedná o žádnou výběrovou akci, vítáni jsou všichni, kteří se přihlásí včas!

Do seznamu budou zařazeni přednostně ti, kteří se přihlásí dříve. Pokud někdo vypadne, bude o tom informován následovně přihlášený účastník nejpozději během čtvrtku. Prosím ty, u kterých ještě nemám mejlovou adresu, aby mi ji u přihlášky sdělili (lze i do soukromého mejlu tady na labu), abych mohl operativně informovat i další zájemce.

Těším se na setkání s vámi, a těm, kteří se nebudou moci zúčastnit, přeji krásné a bohaté Vánoce a neméně krásně prožitý Nový rok!

Reakce:
zlata
1200 příspěvků 05.12.08 22:54
Óóóóó

až potud je to suprový nápad, který se mě i Vlastikovi moc zamlouvá. Jen tedy nevím co máš za podivné počty milý Mánečku. Před chvílí jsi vložil, nikde žádný příspěvek a ejhle už je 15 lidiček přihlášených. Proč je nezveřejníš jako to děláš u srazů?
Nebo ty kujóne, že Ty chystáš nějaké překvápko, čekám co jiného než odpověď…

di
2451 příspěvků 05.12.08 23:48
Manku,

já bych hrozně ráda (navíc, pro Michala mám slabost, je moc fajn), ale nemůžu. Tak se pěkně bavte a užijte si to!

zlata
1200 příspěvků 05.12.08 23:48
Ještě jednou Ó...

omlouvám se za chybičky jako „mně a nějaké čárky“, díky (oldsoft by ze mě tedy žádnou radost neměl).

noskovice
1322 příspěvků 05.12.08 23:59
Manecku,

kdyby nehrozil snih na cestu, tak bychom to krasne s Umbertakem zvladli na otocku, protoze v patek nejdu do prace, je tady generalni stavka. To by byla parada! Tak si to uzijte bez nas krasne uzijte a zase nam poreferujte, jaké to bylo. Moc vas vsechny zdravime a zaroven vam zavidime!!! Pa, Umbertaci.

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.08 07:56
Zlato,

ty jsi naše zlato!

Žádné finty nehledej, někde se to upéct muselo, ne? No a všichni, co byli u toho pečení, jsou také účastníky!

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.08 08:00
A tady jsou prozatím přihlášení:

danda 3
manek 1
alice 1
gmp 2
manana 1
blanca 1
karmínek 1
mrtvola 1
ewa 1
nero 2
iva 1

mrtvola
1394 příspěvků 06.12.08 10:13
Tedy, Manku,

mě to těší, že mě zahrnuješ mezi kuchaře-cukráře, ale nejsem si vědomá, že bych pekla cokoliv krom vanilkových rohlíčků .

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.08 10:26
No to přece

naprosto stačí, ne?

Původně se měl počet pohybovat kolem deseti. K úpravě počtu došlo později, po souhlasu Rachada.

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.08 09:50
Takže nikdo další nemá zájem?

A to bylo pořád pláče a stížností, že když se něco v Praze děje, že se nedá vědět…

svato
1418 příspěvků 08.12.08 12:06
záujem by bol,

len možnosti nie sú, každopádne želám príjemný večer. Dana

ewa
600 příspěvků 09.12.08 13:17
Přečtěte si

na http://www.souk.cz/?p=95, co nás čeká.

Sylvie
2302 příspěvků 09.12.08 13:27
A nes(z)třískejte se

Teda ta stránka vypadá velmi dobře. Jinak bývám hodně často blízko této restaurace, už jsme lákala mnohé zajít sem. Tak příště.
Přeju Vám moc vydařené setkání, hodně srandy a mňamek.

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.08 14:33
Tak ještě zítra,

do večera do šesti. Pak už Rachadovi nahlásím, kolik nás bude.

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.08 14:35
Zlato,

pořád tedy nevím, jestli to mám brát jako přihlášku, čili nic?

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.08 15:16
Trošku změn.

Tady si můžete přečíst, co si na nás Rachad "uchystal ":http://www.souk.cz/?p=95 .

Odhlásila se mrtvola a přihlásila se Helli.

marmelada
1643 příspěvků 09.12.08 15:17
Bohužel

se nehlásím. Mrzí mě to velmi už vzhledem ke společnosti, o kterou přijdu. Tak třeba příště v jižních Čechách! A užijte si to pořádně!

zlata
1200 příspěvků 09.12.08 17:23
Haló Mánku ...,

je mi líto, ale naše dvě místečka můžeš ob:,–(it náhradníky. Bohužel se to začalo nějak křížit s jinou aktivitou. Užijte si to všichni, zdraví Zlata

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.08 17:37
Zlati,

klidně bych ob:,–(il místečka náhradníky, kdyby nebyli pražáci zbabělci a přihlásili se. Oni se zase ozvou až bude po akci, proč jim někdo nedal vědět a tak…

noskovice
1322 příspěvků 09.12.08 19:58
Manecku,

kdyby ten muj Umbertak byl alespon z jedné tretiny prasteny, tak jako ja, tak bychom docela urcite zitra vecer nasedavali do rychliku a jeli za vami k Rachadovi. Bohuzel je to poklidny, vyrovnany muz. On mi na to rekl, ze v tehle letech… No a ja si myslim, ze jsme jeste docela mladi, udelat nejakou blbovinu, jako napr. skocit si na veceri do Prahy a druhy den jet zpatky. Takze z toho nic nebude, v

noskovice
1322 příspěvků 09.12.08 19:58
Manecku,

kdyby ten muj Umbertak byl alespon z jedné tretiny prasteny, tak jako ja, tak bychom docela urcite zitra vecer nasedavali do rychliku a jeli za vami k Rachadovi. Bohuzel je to poklidny, vyrovnany muz. On mi na to rekl, ze v tehle letech… No a ja si myslim, ze jsme jeste docela mladi, udelat nejakou blbovinu, jako napr. skocit si na veceri do Prahy a druhy den jet zpatky. Takze z toho nic nebude, v

noskovice
1322 příspěvků 09.12.08 20:11
....

Manecku, uz to zase skace asi proto, ze pisi blbiny, tak toho necham. Moc si to uzijte, vsechny vas zdravi Umbertaci, pa.

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.08 20:33
Soničko, naše zlatíčko!

Že Umberta moc zdravím a ať neprudí! Nebo naskočím na jaře do vlaku já a vezmu sebou i Věru a pak to nestihne!

No ale že by nebyl aspoň trochu střelený kluk? Se mi nezdá, JE! Nemáš ty (náhodou!!!), na jeho klučičí já, nějaký špatný vliv?

noskovice
1322 příspěvků 09.12.08 20:53
Manecku,

to vis, zit vedle mne 30 roku, to nejaké nasledky zanecha. On je streleny, ale jinym smerem. Takze vas cekame na jare. Jsem zvedava, co vam bude zpivat. On me chtel poslat samotnou, ale to tedy ne, spolu jsme vas vsechny poznali a mne by bylo bez nej smutno. To by nebyla zadna legrace. Pa

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.08 07:17
Spojení na Zavadilku

Florenc » Špitálka
Datum Odkud/Přestup/Kam Příj. Odj. Pozn. Spoje
12.12. Florenc - C > 18:03 C
Muzeum - C 18:06 > Přesun asi 2 min
Muzeum - A > 18:09 A
Hradčanská 18:15 18:22 131
Špitálka 18:33 >
Celkový čas 30 min, vzdálenost 8 km, cena 26,– Kč

Dopravní podnik hl.m. Prahy, a.s.; Praha 9; 296192150
jede 12.,19.XII.

Spojení je uvedeno z Florence, tam snad trefí i mimopražští (třeba já).

Obrázek je rozklikávací, otevře se v původní velikosti do nového okna.
"":http://img1.rajce.idnes.cz/…avadilce.JPG

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.08 12:23
Tak už je ve hře pouze posledních 6 míst.

Zájem projevili i čtenáři blogů a blogeři, a protože se z labužníků nikdo nehlásí, dostali prostor i oni.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz