Kterou vybrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

miradka
89 příspěvků 23.02.17 22:08
Ktorú vybrať??

Ahoj holky, rozhodla som sa, že si do práce kúpim nové knihy na varenie. Možem utratiť asi tak 1000 - 1200 Kč. Prešla som vaše diskusie, ale stále neviem čo vybrať. Som vedúca ŠJ v ZŠ a nudí ma variť stále dookola to samé. Neustále hľadám novú inšpiráciu, na nete je toho tak moc, že by som potrebovala ešte jeden život, aby som to všetko prečítala a ešte odskúšala, či to naozaj bude jedlé, chutné a hlavne, či to budú deti ochotné jesť. Varíme 2 jedlá na výber, takže s dvojkami sa možem „vyřádit“ :dance: :mrgreen: No práve mi už došla inšpirácia a tak si hovorím, že by som mala rozšíriť knihovníčku aj doma aj v práci. Poradili by ste mi, čo si teda vybrať? Určite by som rada niečo mäsového, zeleninovo - lušteninovo- obilninové a asi nejakú zbierku šalátov. Jednu knihu už mám od Yotam Ottolenghi (tú mám za svoje prachy 8) ) a „na slepo“ som kúpila aj Škoda nevařit Kuchařka plná hudby a Saláty s láskou od Davida Beze. Tie druhé dve ma vobec nenadchli - David má pekné fotky, ale pre jídelnu málo použitelné. Škoda nevařit - čakala som viac vzhľadom na recenzie. Poraďte, čo máte doma a ste spokojné? A hlavne česky, bo angličtinu mám rada (mierne pokročilý), ale strááášne ma zdržuje v práci.
Budem vďačná za komentáre :mavam:

Reklama

Reklama

Reakce:

birkana
1671 příspěvků 24.02.17 09:30

@miradka, raději posílám soukromou zprávu. Přiložené odkazy by mohly být smazány :mrgreen:

miradka
89 příspěvků 24.02.17 21:05

Ďakujem za správu :D
Pridá ešte niekto svoju radu? :*

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz