Křupavý trojobal

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
suzanka
161 příspěvků 29.3.07 13:45
Křupavý trojobal

Labužníci, chtěla bych poradit nějaký super křupavý obal na smažené masíčko. Klasický trojobal už ne…jediné co občas používám je obměna strouhanky s cornflakes. Pls. help.

Reakce:
gegina
358 příspěvků 29.3.07 16:26
Obměna

Já tedy moc smaženého nedělám, ale občas si nasucho osmažím posekané nebo umleté ovesné vločky a těmi strouhanku nahradím. Třeba by Ti to mohlo chutnat.

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 30.3.07 07:20
sezamová semínka

přidaná do strouhanky, nebo nasekané oříšky, mandličky - případně předem lehce opražené…

kamilio
551 příspěvků 30.3.07 07:48
Křupavé...

Zkusil jsem asi před rokem a používám pořád do čehokoliv, co by mělo křupat kukuřičnou strouhanku křupavou od Knuspi. Dá se koupit v Kauflandu.

zlata
1200 příspěvků 30.3.07 09:08
Křupavý sýr

já dost často přidávám nastrouhaný jakýkoliv sýr, ale nejlepší se mi zdála „cihla“. Na 2 rohlíky dávám tak 2-3 lžíce sýra, ale záleží na chuti.

marmelada
1642 příspěvků 31.3.07 09:41
...

četla jsem teď v nějaké ženské drbně, že je dobré dát do vajíčka trochu sodovky a trochu mouky. Nemám to ale ověřeno. Zkusím to při nejbližší řízkované.

pepik.24
10 příspěvků 23.5.08 09:47
...

ahoj, já místo strouhanky dávám (na drůbež) bramborové těsto na knedlíky v prášku , nejlépe vitana.a od známýho sem jedla úžasné řízečky…jen mouka, a do vajíčka medové ovesné vločky.

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 6.6.08 04:54
Zaručeně křupavý

Suzanko, zkus si mírně nadrobit do igelitového sáčku ty křupavé slané brambůrky co koupíš téměř všude. Do sáčku pak dávej kusy masa a pěkně protřes, aby se to na maso hezky nalepilo a můžeš péct- pozor brambůrky jsou solené, tak abys nepřesolila maso!
Zkus a uvidíš.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz