krémové cukroví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bobulkab
16 příspěvků 26.11.07 18:44
krémové cukroví

Ahoj Labužníci.Poraďte mi prosím nějaké vánoční cukroví s krémem.Dělám ořechy,trubičky , oříškové rohlíčky slepované krémem a išilské dortíčky.Chtěla bych ale zkusit něco nového.Máte nějaké dobré recepty?PRÝ DĚLÁM stále to samé!Dík.

Reklama

Reklama

Reakce:

pekarka
410 příspěvků 27.11.07 07:09
Cukroví

Bobulko, můžeš upéct linecké cukroví a naplnit ho různým krémem, a různou polevou, nebo mocca oválky, nebo já miluju laskonky, taky včelí úly jsou s krémem. Tady na Labužníkovi jsem do vyhledávače dala cukroví s krémem a toto je výsledek:http://www.labuznik.com/…h_result.php?…

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.07 10:29
S naprostou zodpovědností

ti velmi procítěně doporučuji opravdu jedno z nejskvělejších vánočních cukroví, jaké jsem kdy jedla. Tady na Lab ho najdeš pod tímto názvem
Plněné ořechové rohlíčky od Blanky z Velvar
Já sama je dělám také a opravdu jsou úžasně lahodné!!!

Labužník Zuzik
286 příspěvků 28.11.07 05:52
Ahoj,

Zkus tenhle recept Kohoutí hřebeny - to je stálice našeho vánočního cukroví - bohužel neumím vkládat fotky - musím si najít jak se to dělá, abys viděla jak vypadají.
 http://recepty.labuznik.com/recipe.php?…

Labužník Zuzik
286 příspěvků 28.11.07 06:08
ještě

mne napadlo, ozvi se mi na e-mail a pošlu ti fotku, protože bohužel neumím ji vložit ani do receptu ani do deníčku a mám od loňských vánoc nafocenou mísu našeho cukroví - tak bys viděla jak ty hřebeny vypadají. Hezký den (neznajova1@pos­t.cz)

bobulkab
16 příspěvků 28.11.07 09:42
...

Holky,děkuji Vám všem za pomoc a recepty.Určitě to zkusím.Já jim ukážu,že mají málo krémového.Už to nebudou ani chtít

Eleeen
1127 příspěvků 28.11.07 16:30
A co takhle fákt krémové a fááákt jiné?

PŘÍSADY

1 šlehačka 200g nugátu (mají ho skoro v každé cukrárně na váhu jen se nebojte zeptat!!!!) 150g hořké čokolády 100g mléčné čokolády 100g 100% tuku

POSTUP PŘÍPRAVY

Všechny pří:,–(y dáme do nějaké nerezové nebo ohnivzdorné misky a položíme nad hrnec s vroucí vodou. Až se začne směs rozpouštět, začneme míchat metličkou, aby se všechno opravdu pořádně rozpustilo, jinak Vám kousky čokolády budou ucpávat zdobící pytlík. Poté dáme misku někam vychladit, já jsem dala do ledničky. Ztuhlou směs pak dáme do mixéru, rozšleháme a plníme do malých košíčků.

bobulkab
16 příspěvků 03.12.07 09:56
...

Eleeen i tobě moc děkuji,určitě vše vyzkouším a podám raport.
Kdyby měl ještě někdo jiný nápad,tak se prosím ozvěte.Dík

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz